Knihy
E-knihy

Everything for Her

Carina, 2016
Vydavateľstvo
Carina, 2016
Séria
For Her1

USA TODAY bestselling author Alexa Riley's first full-length novel shows just what happens when a strong, possessive man finds the woman of his dreams. I'll never forget the way she looked, so confident and sure of herself...

Čítaj viac

11,00 €

Dodanie môže trvať viac ako tri týždne

Odporúčané tituly a kolekcie

Viac o knihe

USA TODAY bestselling author Alexa Riley's first full-length novel shows just what happens when a strong, possessive man finds the woman of his dreams. I'll never forget the way she looked, so confident and sure of herself. I watched her from a distance. She wasn't ready for me yet. I didn't approach her and I didn't disturb her, but I never once took my eyes off her. Mallory Sullivan is ready to start her new life. After graduating at the top of her class, she's landed one of the most coveted internships in the United States. Hard work and determination have gotten her to this moment of living the life she only dreamed of while growing up in foster care. From the start, I knew that she would be my greatest achievement, so the day I let her go, I set down a path for her. A path to me. She never expected Oz to be the greatest culmination of those dreams. But sometimes fate determines who you fall in love with. Who makes you lose control. Who owns your soul. And then you realize it wasn't fate at all... I've wanted to care for and protect her since the first moment I saw her. I've constructed everything in our lives so that at the perfect moment, I could have her, could give her the life she deserves. The time has come.
Čítaj viac
Kúpte spolu
Everything for Her - Alexa Riley
Milk and Honey + The Sun and Her Flowers - Rupi Kaur
34,99 €
Ušetríte 4,46 €
Našli ste v našom obsahu nejaké nepresnosti?
Dajte nám o tom vedieť.

Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

Počet strán
348
Hmotnosť
180 g
Rok vydania
2016
Väzba
brožovaná väzba
Jazyk
anglický
Vydavateľstvo
Carina
Rozmer
105×170 mm
ISBN
9780373004522
Naše katalógové číslo
304259

Recenzie

Ako sa vám páčila kniha?

4,2 / 5

48 hodnotení

15
4
1
4
1

Barča
11.3.2019
Hrôza

Tento príspevok prezrádza dôležité momenty deja, preto je skrytý, aby sme Vám nepokazili pôžitok z čítania.

Akože sorry, ale toto bola extrémna blbosť. Chlap sa zaľúbi na prvý pohľad do akéhosi dievčaťa, počas štyroch, či koľkých, rokov, čo na ňu čaká ju vodí za ručičku, všetko jej v podstate predstrčí pred tvár, dláždi jej cestičku k sebe a ona sa nakoniec na 3 strany zduje a odpustí mu? Ktorá normálna žena by, preboha, chcela, aby niekto z diaľky kontroloval jej život a hral sa s ňou ako so šachovou figúrkou? A to, že sex bol hneď, asi po týždni, bez ochrany a najdokonalejší na svete, to vážne? Námet zaujímavý, ale to je asi tak všetko. Jedna z najhorších kníh, aké som v živote čítala. Príšerná sprostosť, nenormálna limonáda, hlavný hrdina by si zaslúžil kazajku za stalkovanie a všetko ostatné a hlavnej hrdinke zopár faciek nech sa zobudí..
Čítaj viac
Maria
27.2.2019
Kniha o nicom
Táto kniha nie je o ničom iba o sexe.... Nevhodná pre mladých ale aj starších ľudí. Úplne zbytočne v predaji a vo Vašej ponuke. Pri popise knihy by ste mali uviesť túto skutočnosť. Zbytočne som minula peniaze.
Čítaj viac
Pavol
27.1.2019
Po prečítaní tejto knihy mam celkom pozitivný ohlas, hlavne postavy super je pekne si to pri čítaní predstavovať ako by to mohlo bolo v realnom živote je vidieť že žil len pre nu, niekedy mi to pripadalo to sledovanie až psychiatricky problem ale nakoniec to bolo všetko z mierou...čo sa týka deju v niektorých pasažach bolo úplne predvídateľné čo sa stane škoda že to viac nerozvynuli mohlo to byť prepracovanejšie, ale niektoré že sánka dolu (paige ako jeho sestra), na konci happyend čo je v poriadku...akurat tie časove skoky ma pri konci odradili......Uvidíme aké bude pokračovanie...!!!!!
Čítaj viac
Erika Maslenová
13.7.2018
Sklamanie
Knižka má napodiv pekné ohlasy, ale mňa dosť sklamala. Už po prvých stranách som tušila aký bude priebeh celej knižky, ale vravím si ok dám tomu šancu. Zbytočne. Knižka ma vôbec neprekvapila. Postavy sú pekné aj príbeh by bol, len trošku viac premyslenejšie keby to je. Úplne prvoplánovo napísané.
Čítaj viac
4.6.2018
Milá Daniela,
vydavateľ preklad ďalšieho dielu zvažuje. V edičnom pláne ho zatiaľ nevidno, veríme, že čoskoro bude :-)
Čítaj viac
6.4.2018
Jaji hodnotí
Kniha bola výborne napísaná. Dej gradoval postupne, dialógy neboli nudné, dokonca v jednej chvíli ma autorky totálne dostali. Po knihe by mali siahnuť večne zamilované žienky, ktorým je blízka aj erotika a vášnivé scény hlavných postáv. Šťastné konce sú charakteristické pre Alexu, preto sa nebojte. Mallory aj Oz budú v najväčšom poriadku. Aj napriek menším výhradám sa mi príbeh páčil, pretože bol presne taký, aký mal byť.
Čítaj viac
Dominika Gromovská
9.4.2018
Užasná kniha, čítala som ju aj v origináli a preto by som chcela tiež vedieť, či sa chystá do budúcna preklad aj iných kníh.
Čítaj viac

Čítaj viac
Kúpte spolu
Everything for Her - Alexa Riley
Milk and Honey + The Sun and Her Flowers - Rupi Kaur
34,99 €
Ušetríte 4,46 €

„Začiatok je vždy iný a prostriedok je vždy zložitý. No koniec je vždy jednoduchý a rovnaký. Na konci vždy niekto príde, niekto odíde, niekto zomrie a niekto zostane.“

Štyri hostiny - Meir Shalev
Štyri hostiny
Meir Shalev