Kreativita - Osho, Eastone Books, 2018

8,99 €

Pri nákupe nad 49 € máte poštovné zadarmo

Kreativita

Tvorivé sily v našom vnútri

Ak chceme nájsť zmysel života, musíme byť kreatívni. Kreativita dáva životu farbu, pestrosť a robí ho zaujímavým. Na to, aby sme boli kreatívni, však nemôžeme kráčať vyšliapanou... Čítať viac

Vydavateľstvo
Eastone Books, 2018
Počet strán
184

Ak chceme nájsť zmysel života, musíme byť kreatívni. Kreativita dáva životu farbu, pestrosť a robí ho zaujímavým. Na to, aby sme boli kreatívni, však nemôžeme kráčať vyšliapanou cestou. Musíme hľadať vlastnú cestu, musíme preskúmať džungľu života... Čítať viac

  • Brožovaná väzba
  • Slovenčina

8,99 €

Na sklade, objednávajte však rýchlo
Kniha je dostupná v 8 knižniciach. Pozrieť dostupnosť v knižniciach

Naši škriatkovia odporúčajú

Šialený med - Jodi Picoult Jennifer, Finney Boylan, Cosmopolis, 2023

Viac o knihe

Ak chceme nájsť zmysel života, musíme byť kreatívni. Kreativita dáva životu farbu, pestrosť a robí ho zaujímavým. Na to, aby sme boli kreatívni, však nemôžeme kráčať vyšliapanou cestou.
Musíme hľadať vlastnú cestu, musíme preskúmať džungľu života a vydať sa do nej sami; nesmieme rozmýšľať ako dav. Dnešný svet si od každého a v každej situácii žiada, aby reagoval kreatívne; či je to generálny riaditeľ, podnikateľ alebo matka v domácnosti. Ľudia, ktorí vychádzajú len z toho, čo sa naučili v minulosti od svojich rodičov či učiteľov, sú v každej oblasti života v nevýhode.

Táto Oshova kniha je príručkou, ako sa naučiť myslieť a žiť originálne a kreatívne.
Čítať viac
Počet strán
184
Väzba
brožovaná väzba
Rozmer
145×207 mm
Hmotnosť
245 g
ISBN
9788081093340
Rok vydania
2018
Edícia
Nový spôsob žitia
Naše katalógové číslo
300992
Jazyk
slovenčina
Vydavateľstvo
Eastone Books
Kategorizácia

Našli ste nepresnosti? Dajte nám, prosím, vedieť!

Nahlásiť chybu

Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

Kúpte spolu
Kreativita - Osho, Eastone Books, 2018
Radosť - Osho, Eastone Books, 2016
17,98 €

Hodnotenia

3,6 / 5

9 hodnotení

2
4
1
1
1

Ako sa páčila kniha vám?

Recenzie čitateľov

11

Do/súčasný profil: V juni 1997 Dušan ukončil pôsobenie na strednej škole a tak veškerú školskú činnosť. V januári 2000 nastúpil na povinnú vojenskú službu, ktorá trvala jeden rok. V apríli 2004 bol Dušanovi priznaný invalidný dôchodok pre schizofréniu a insomniu. Od roku 2013 je Dušan v stabilizovanom stave, čo znamená, že nepotrebuje nemocničnú hospitalizáciu. Od leta 2018 sa finančne vzdeláva, vedie osobný rast a (seba)rozvoj. Od januára 2021 študuje programovanie. Profesia: Elektromechanik pre stroje a zariadenia Súčasný stav: Psychiatrický pacient a invalidný dôchodca, nezamestnaný Štúdium a vzdelávanie: Itechnológie, finačné vzdelávanie, osobný rast a sebarozvoj Potenciálná možná rekvalifikácia: Junior/Senior programátor, programátor www aplikácií, front-end developer, vývojár mob. aplikácií, game developer, webdesigner. Blogy: https://dusanfajnor.blog.pravda.sk/ https://rebelvrana.blog.pravda.sk/ https://vrana.blog.pravda.sk/

Dušan Fajnor
Overený nákup
21.4.2023
Kreativita - Tvorivé sily v našom vnútri
Recenzie:

O čom pojednáva táto Kniha?

Tvorivosť znamená priniesť do existencie niečo nové, vytvára nepoznanému cestu, aby preniklo do poznaného, vytvára cestu nebu, aby prišlo na zem.

Ak chceme nájsť zmysel života, musíme byť kreatívny. Kreativita dáva životu farbu, pestrosť a robí ho zaujímavým. Na to, aby sme boli kreatívni, však nemôžeme kráčať vyšlapanou cestou. Musíme hľadať vlastnú cestu, musíme preskúmať džungľu života a vydať sa do nej sami. Nesmieme rozmýšľať ako dav.

V minulosti bolo nevyhnutné, aby sa všetci tvorcovia utiekli úctihodnosti, žili bohémskym, potulným životom a rebelovali proti spoločnosti, ale v súčasnosti je situácia iná. Dnešný svet si od každého a v každej situácii žiada, aby reagoval kreatívne, či je to generálny riaditeľ, podnikateľ alebo matka v domácnosti. Ľudia, ktorí vychádzajú len z toho, čo sa naučili v minulosti od svojich rodičov, učiteľov, sú v každej oblastí života v nevýhode. lenže ak chce človek prestať napodobňovať a nekráčať vyšlapanými cestičkami, musí zásadne zmeniť svoj prístup.

Táto oshova kniha je určená všetkým, ktorí pochopili, aké dôležité je vniesť do svojho života viac tvorivosti, hravosti a pružnosti. Ide o príručku, ako sa naučiť myslieť a žiť originálne a kreatívne.

oSHo je považovaný za jedného z najväčších mystikov všetkých čias. Jeho diela sú autentickým prepisom jeho prednášok, nevytvoril žiadne náboženstvo, dokonca tvrdil, že to, čo povie, popre, aby ľudí poplietol a aby nikto na jeho názoroch nedokázal postaviť žiadnu ideológiu. A napriek tomu ho mnohí považujú za jednoho z najosvietenejších a najmúdrejších ľudí od čias Krista, či Budhu.

Kniha sa podrobne zaoberá aj:

Prípravou plátna. Piatimy prekážkami. Štyrmi klúčami. Štyrmi otázkami a tvorbou.


Čo mi táto kniha dala, v čom mi pomohla a kam ma nasmerovala?

Kniha má moc transformovať staré, známe, isté a bezpečné filozofické-duchovné vedomosti a múdrosti, dohody a presvedčania na nové, neznáme, neisté a nebezpečné. Kniha mi dopomohla rozvíjať filozofické-duchovné vedomosti a múdrosti, nútila ma premýšľať, rozširuje moju slovnú zásobu, vzdeláva ma, vedome a filozoficky-duchovne obohacuje. Kniha mi transformovala skutky a činy spolu s výsledkami vedúce k filozofickej-duchovnej slobode.
Čítať viac

Vydavateľstvo Eastone Books

Čítať viac
Kúpte spolu
Kreativita - Osho, Eastone Books, 2018
Radosť - Osho, Eastone Books, 2016
17,98 €

„Hviezdna obloha je váš najvernejší priateľ, ak sa s ňou raz zoznámite; je stále prítomná, ponúka nám mier, pripomína nám, že náš nepokoj, naše pochyby, naše trápenia sú triviálne a dočasné. Vesmír je a bude neotrasiteľný...“

Ticho v období hluku - Erling Kagge, 2017
Ticho v období hluku
Erling Kagge