Knihy
E-knihy

Vlak o 6.41

Slovart, 2017
Okamžitý download
PDF
EPUB
MOBI
3-4 hodiny čítania
Vydavateľstvo
Slovart, 2017

Je pondelok ráno, vlak z Troyes do Paríža odchádza zo stanice o 6.41. Cécile Duffautová cestuje späť domov po víkende strávenom u rodičov. Je to elegantná žena stredného....

Čítaj viac

6,99 €

Bežná cena Bežne 9,95 €

Ušetríte 30%

Okamžite na stiahnutie

Odporúčané tituly a kolekcie

Viac o e-knihe

Je pondelok ráno, vlak z Troyes do Paríža odchádza zo stanice o 6.41. Cécile Duffautová cestuje späť domov po víkende strávenom u rodičov. Je to elegantná žena stredného veku a úspešná podnikateľka. Na voľné miesto vedľa nej si prisadne cestujúci. Cécile v ňom spoznáva svoju krátku študentskú lásku, ktorá sa skončila fiaskom. Z vtedajšieho lámača ženských sŕdc sa stal trochu zanedbaný, starnúci muž a ona, niekdajšia sivá myška, je dnes atraktívna, sebavedomá žena. Má sa mu prihovoriť? Spozná ju? Rovnaké myšlienky očividne víria hlavou aj jemu. A vlak sa pomaly blíži do Paríža. Vystúpia na stanici a...
Čítaj viac
Kúpte spolu
Vlak o 6.41 - Jean-Philippe Blondel
Podozrivo dokonalý - Mila Klein
13,98 €
Ušetríte 5,96 €
Našli ste v našom obsahu nejaké nepresnosti?
Dajte nám o tom vedieť.

Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

Počet strán
184
Vydavateľstvo
Slovart
Jazyk
slovenský
Naše katalógové číslo
298666
Rok vydania
2017

Čo si myslíme my

Publico manager & eknihy
20. novembra 2017

Pageturner, krátka novela, ktorá sa odohrá počas krátkej cesty vlakom do Paríža. Na prvý pohľad statický obraz dvoch spolusediacich sa odohráva v ich hlavách, mysliach, srdciach. Pred 27 rokmi tvorili pár, potom sa niečo stalo (fakt trapas), medzitým má každý svoj život. Čo bude ďalej?
Tip: čítajte vo vlaku ;)

Čítaj viac

Recenzie

Ako sa vám páčila e-kniha?

3,9 / 5

14 hodnotení

5
5
2
2
0

Jana
18.3.2019
Pohľad do minulosti a konfrontácia s prítomnosťou,... dosiahli sme to čo sme si v mladosti vysnívali?... Aktuálne na zamyslenie každého z nás.
Čítaj viac
Zuzana
17.3.2019
Príjemná jednohubka
Veľmi príjemné, rýchle a jednoduché čítanie o tom, čo beží v hlavách dvoch bývalých frajerov, ktorí sa stretnú vo vlaku o 6:45 do Paríža po viac ako dvadsiatich rokoch. O tom, ako sa navzájom spoznali, odcudzili a ako ovplyvnili navzájom svoje životy. Naozaj príjemná jednohubka.
Čítaj viac
Klaudia
15.3.2019
Oddychovka
Príjemné oddychové čítanie, nič náročné, dá sa pri tom v pohode vypnúť a vžiť sa do problémov postáv.
Čítaj viac
Veronika
27.6.2018

Tento príspevok prezrádza dôležité momenty deja, preto je skrytý, aby sme Vám nepokazili pôžitok z čítania.

Príbeh ako jeden zážitok z minulosti so známosťou trvajúcou pár týždňov ovplyvnil ďalší život postáv. Páčil sa mi štýl autorovho písania, keď sú popri spomienkach na minulosť hlavných postáv, vsunuté myšlienky na zamyslenie sa nad životom možno každého z nás. Po poslednej stránke textu som chcela stále čítať ďalej, a myslím, že možno to bol zámer autora, nech má človek ešte dlho o čom premýšľať :).
Čítaj viac
Katarína Šimoňáková
1.4.2018
Názor čitateľa
Knihu som prečítala za jeden deň. Je to fakt krátky príbeh. Nezaradila by som to do nejakej prevratnej tvorby, ale skôr ako príjemnú oddychovku. Príbeh je zaujímavý tým, že chcete vedieť , čo sa stalo hlavým postávam pred tými 20 rokmi kedy sa videli naposledy. Táto kniha nám ukazuje aký život vie byť zaujímavý, vtedy keď to najmenej čakáme stretneme ľudí ,na ktorých sme zabudli a ktorí existujú už len v našich spomienkach.
Čítaj viac

Čítaj viac
Čítaj viac
Kúpte spolu
Vlak o 6.41 - Jean-Philippe Blondel
Podozrivo dokonalý - Mila Klein
13,98 €
Ušetríte 5,96 €

„Milý, píšem vám celkom nahá, lebo chcem byť jednoduchou a úprimnou“

Človek na ulici - Ivan Horváth
Človek na ulici
Ivan Horváth