Mars: Teraformace - Jacob Fryxelius
Mars: Teraformace
39,99 €
Pri nákupe nad 49 € máte poštovné zadarmo
Knihy
E-knihy
39,99 €

Bežná cena Bežne 46,10 €

Ušetríte 13%

Posielame do piatich dní

Odporúčané tituly a kolekcie

Viac o produkte

Dobývanie červenej planéty sa začína! Medziplanetárne korporácie medzi sebou súťažia v pretváraní Marsu na obývateľnú planétu. Vynakladajú obrovské sumy peňazí a používajú najnovšie technológie, aby zvýšili teplotu vzduchu, obsah kyslíku v atmosfére a vytvorili oceány plné vody. Ako proces zúrodňovania pokračuje, stále viac ľudí sa z preľudnenej Zeme sťahuje na Mars. V hre Mars: Teraformace bude každý hráč hrať za jednu medziplanetárnu spoločnosť s určitým profilom.
Budete hrať karty projektov, riadiť produkciu zdrojov, umiestňovať na mapu svoje doštičky miest a zelene a pretekať sa o čestné tituly a víťazstvo vo vypísaných súťažiach. Bude to vaša korporácia, kto povedie ľudstvo do novej éry dejín?

Obsah hry:
pravidlá hry, herný plán, 5 dosiek hráčov, 17 kariet korporácií, z toho 5 základných ● 208 rôznych kariet projektov, 8 prehľadových kariet, dve sady po štyroch, 200 priesvitných obsadzovacích kociek hráčov, po 40 v 5 farbách, 200 kociek zdrojov v matných farbách medenej, striebornej a zlatej, 3 veľké počítacie kocky, 9 doštičiek oceánu, 60 doštičiek zelene / miest, 11 zvláštnych doštičiek terénu, žetón začínajúceho hráča
Čítaj viac
Kúpte spolu
Mars: Teraformace - Jacob Fryxelius
Kniha Rozprávky na dobrú noc -
54,98 €
Ušetríte 6,11 €
Našli ste v našom obsahu nejaké nepresnosti?
Dajte nám o tom vedieť.

Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

Počet dielikov
1
Jazyk
český
Rozmery krabice
296×297 mm
Vekové odporúčanie
12+
Katalógové číslo výrobcu
5402
Naše katalógové číslo
280742

Hru som kúpila priateľovi ako vianočný darček (sám je nadšeným fanúšikom vesmírneho výskumu). Stihli sme ju aj vyskúšať. Počiatočný zmätok sa po jednej či dvoch hrách rýchlo stratí - predsa len, pravidlá majú 15 strán - a tá námaha a pravidlá však určite stoja za to. Hra chytila aj mňa (nie som až taká fanúšička vesmíru) a hrala sa mi skvele. Je to kvalitná zábava na voľné večery, ak ich máte chuť tráviť o čosi sociálnejšie, než s knihou v ruke. Určite odporúčam :)

Čítaj viac

Recenzie

Ako sa vám páčila hra?

5,0 / 5

2 hodnotenia

2
0
0
0
0
Čítaj viac
Čítaj viac
Kúpte spolu
Mars: Teraformace - Jacob Fryxelius
Kniha Rozprávky na dobrú noc -
54,98 €
Ušetríte 6,11 €

„Byť výnimočný je najlepší spôsob, ako byť iný.“