Knihy
E-knihy
34,92 €

Bežná cena Bežne 36,64 €

Ušetríte 5%

Posielame do troch dní

Odporúčané tituly a kolekcie

Viac o produkte

Dobývanie červenej planéty sa začína! Medziplanetárne korporácie medzi sebou súťažia v pretváraní Marsu na obývateľnú planétu. Vynakladajú obrovské sumy peňazí a používajú najnovšie technológie, aby zvýšili teplotu vzduchu, obsah kyslíku v atmosfére a vytvorili oceány plné vody. Ako proces zúrodňovania pokračuje, stále viac ľudí sa z preľudnenej Zeme sťahuje na Mars. V hre Mars: Teraformace bude každý hráč hrať za jednu medziplanetárnu spoločnosť s určitým profilom.
Budete hrať karty projektov, riadiť produkciu zdrojov, umiestňovať na mapu svoje doštičky miest a zelene a pretekať sa o čestné tituly a víťazstvo vo vypísaných súťažiach. Bude to vaša korporácia, kto povedie ľudstvo do novej éry dejín?

Obsah hry:
pravidlá hry, herný plán, 5 dosiek hráčov, 17 kariet korporácií, z toho 5 základných ● 208 rôznych kariet projektov, 8 prehľadových kariet, dve sady po štyroch, 200 priesvitných obsadzovacích kociek hráčov, po 40 v 5 farbách, 200 kociek zdrojov v matných farbách medenej, striebornej a zlatej, 3 veľké počítacie kocky, 9 doštičiek oceánu, 60 doštičiek zelene / miest, 11 zvláštnych doštičiek terénu, žetón začínajúceho hráča
Čítaj viac
Kúpte spolu
Mars: Teraformace - Jacob Fryxelius
Android Netrunner LCG Revised Core Set - Richard Garfield, Lukas Litzsinger
74,91 €
Ušetríte 1,72 €
Našli ste v našom obsahu nejaké nepresnosti?
Dajte nám o tom vedieť.

Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

Počet dielikov
1
Jazyk
český
Rozmery krabice
296×297 mm
Vekové odporúčanie
12+
Katalógové číslo výrobcu
5402
Naše katalógové číslo
280742

Recenzie

Ako sa vám páčila hra?

Čítaj viac
Kúpte spolu
Mars: Teraformace - Jacob Fryxelius
Android Netrunner LCG Revised Core Set - Richard Garfield, Lukas Litzsinger
74,91 €
Ušetríte 1,72 €

„Kto sa chce stať vzdelaným, musí nad zlato vážiť si knihy.“

Komenský