Knihy
E-knihy
9,45 €

Bežná cena Bežne 9,95 €

Ušetríte 5%

Na sklade, posielame ihneď

Odporúčané tituly a kolekcie

Viac o knihe

Nové vydanie obľúbenej detskej knihy s humornými príbehmi o spolužití ľudí a domácich miláčikov.

Ak ste ešte nepočuli o zverinci Dominiky zo siedmeho poschodia, je čas sa zoznámiť s tými najzábavnejšími zvermi. Celé sa to začalo, keď sa s Dominikou začali kamarátiť mravce. Potom sused Zliepaný dostal alergiu na zamačiatkovaný byt, dedko naordinoval Dominike mliečnu diétu priamo od kravy Maliny, tatino zriadil v pohári od uhoriek slimačí hotel, po kuchyni lietala pečená hus, prasiatko Lola prišlo na nečakanú návštevu do vane susedy Gustušnej. A ako sa to všetko skončilo? Tatino sa zaprisahal, že najbližších desať rokov nebude rodinka chovať nijaké zvieratko. A ako správny chlap slovo aj dodržal, pretože rodinku čakali oveľa príjemnejšie starosti.

Komu sa kniha môže páčiť: Všetkým fanúšikom domácich miláčikov, či už mačiatka, alebo aj niečo netradičné ako hus, prasiatko alebo mravce.
Čítaj viac
Kúpte spolu
Zverinec na siedmom poschodí - Peter Gajdošík, Ľuboslav Paľo (ilustrácie)
Striga zo strojovne - Peter Gajdošík
15,94 €
Ušetríte 0,51 €
Našli ste v našom obsahu nejaké nepresnosti?
Dajte nám o tom vedieť.

Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

Počet strán
88
Hmotnosť
480 g
Rok vydania
2017
Naše katalógové číslo
279375
Väzba
pevná väzba
Jazyk
slovenský
Vydavateľstvo
Slovart
Ilustrácie
Rozmer
165×230 mm
ISBN
9788055628998
Vekové odporúčanie
6+

Recenzie

Ako sa vám páčila kniha?

5,0 / 5

49 hodnotení

48
0
1
0
0

Ing. Bokorová Mária
14.11.2010
Názor čitateľa
Milý pán Gajdošík. Ako prvú som čítala Vašu knihu Pavúčikove dobrodružstvá so svojím vnúčikom, s ktorým som bola na rekreácii v Slovenskom raji. Knižočku mu venovala moja svatka, ktorá ju zakúpila na Vami poriadanej prezentácii v Bratislave a je v nej aj Vaše venovanie. Nádherná knižočka. Mám už 64 rokov a od mala čítam, ale bolo to pre mňa úžasné čítanie, pretože je písané inak, než ako som bola navyknutá v knihách pre deti. Keďže sme ju prečítali skoro na jeden ťah, hneď v ďalších dňoch sme cestovali do Spišskej Novej Vsi, kde sa nám podarilo kúpiť ďalšiu Vašu knižočku Zvieratko pre Tadeáša. Znovu to bol zážitok nielen pre vnúčika, ale hlavne pre mňa. Tú sliepku, ktorú opisujete som si vedela úplne živo predstaviť, tak si ju pamätám aj ja z detstva, o čom mnohé dnešné detváčiky, hlavne tie veľkomestské, na ich smolu nemajú ani predstavu. Z príbehov vyplynulo, že Tadeáš má aj staršiu sestričku a tak po návrate z rekreácie domov do Martina, som znovu podnikla cestu do Kníhkupectva a v Martinuse sa mi podarilo kúpiť aj tú chýbajúcu časť- Zvieratá zo siedmeho poschodia. Určite mi uveríte, že som ju zasa okamžite prečítala a venovala vnúčikovi Adamkovi pri príležitosti vstupu do 1. triedy základnej školy. Milý pán spisovateľ. Len píšte ďalej. pozorne budem sledovať nové knihy, aby som nepremeškala Vašu ďalšiu knihu. Vaša čitateľka Bokorová
Čítaj viac
Janka Ftáčková
Janka Ftáčková
29.11.2009
Názor čitateľa
hoci som túto knihu nečítala ja sama, ešte nikdy som svoju 10-ročnú dcéru nepočula a nevidela smiať sa tak, ako pri čítaní týchto príbehov, čo znamená, že kniha je perfektná:-)
Čítaj viac
Sisa
7.1.2008
Perfektná knižka
Je písaná úžasným štýlom, pri jej čítaní 7 ročnej dcérke sme spolu s ňou dostávali doslova záchvaty smiechu. Niektoré pasáže som jej musela čítať opakovane, a smiali sme sa znova a znova. Kapitoly o mačkách, psovi a krave nemajú chybu. Historky z nášho rozprávania už pozná takmer celá rodina.
Čítaj viac

Vydavateľstvo Slovart pôsobí na slovenskom knižnom trhu od roku 1991. Od začiatku sa snaží prinášať čitateľom knihy, v ktorých rovnako dôležitú úlohu zohráva obsah i forma, teda v ktorých sa kvalitný a náročný obsah spája s polygraficky i výtvarne bezchybnou formou. Prináša na knižný trh hodnotné knihy popredných slovenských i svetových spisovateľov, monografie špičkových výtvarných umelcov i modernú literatúru pre deti a mládež. Nechce sa stať najväčším vydavateľstvom na Slovensku, no chce byť vydavateľstvom najlepších kníh.

Vydavateľstvo vzniklo roku 1991 ako dcérska spoločnosť „účastinnej spoločnosti pre zahraničný obchod Slovart“, ktorá existovala od roku 1970. V čase vzniku sa vydavateľstvo zameriavalo na vývoz kníh do zahraničia, neskôr postupne na vydávanie kníh v slovenčine a češtine.

Pri knihách človek vopred nevie, čo to všetko prinesie. Vo vydavateľstve Slovart však pracujú ľudia, ktorí majú radi knižky, preto si vyberajú podľa toho, čo pokladajú za dobré a samozrejme, že pritom ešte uvažujú aj o tom, čo si kúpi niekto iný.

A na ktorú knihu sú vo vydavateľstve Slovart najviac hrdí ?

"Určite tých kníh, na ktoré sme právom hrdí, bude dosť za viac ako 25 rokov fungovania vydavateľstva. Pre vydavateľstvo je najkrajší moment vymyslieť si knihu, nájsť na ňu správnych autorov, dať jej dokonalú formu, a potom zožať s knihou úspech. To je zhmotnenie vydavateľského remesla."

Čítaj viac
Kúpte spolu
Zverinec na siedmom poschodí - Peter Gajdošík, Ľuboslav Paľo (ilustrácie)
Striga zo strojovne - Peter Gajdošík
15,94 €
Ušetríte 0,51 €

„Knihy boli moji živí priatelia. Bolo ich málo, ale vyčítala som z nich aj to, čo autori do nich nevložili.“

Mária Rázusová