Knihy
E-knihy
Šlabikár šťastia - Návrat k sebe - Pavel Hirax Baričák

Šlabikár šťastia - Návrat k sebe

Pavel Hirax Baričák

Martinský spisovateľ, poet, hudobník, bloger, filozof, cestovateľ a fotograf, ktorý na svojich čítačkách okrem prezentovania básní a románov veľmi rád vedie filozofické debaty, ako aj rozpráva o pozitívnom myslení.

Motivačná literatúra: Šlabikár šťastia 1: Návrat k sebe (2012), Šlabikár šťastia...

MP3 na stiahnutie
Vydavateľstvo
HladoHlas Group, 2017
Interpret

Nie náhodou Hirax nazval svoju prvú motivačnú knihu Šlabikár šťastia: Návrat k sebe. Jednoduchou formou vhodnou pre prváčikov v nej vysvetľuje princípy sebaprijatia, odpustenia, pozitívneho myslenia, „pustenia“ rodičov, pochopenia choro

Čítaj viac

14,99 €

Okamžite na stiahnutie

Odporúčané tituly a kolekcie

Viac o audioknihe

Nie náhodou Hirax nazval svoju prvú motivačnú knihu Šlabikár šťastia: Návrat k sebe. Jednoduchou formou vhodnou pre prváčikov v nej vysvetľuje princípy sebaprijatia, odpustenia, pozitívneho myslenia, „pustenia“ rodičov, pochopenia choroby, vzťahov, rozchodov, rozpustenia bolesti, vyriešenia „problému“, zanechania boja, počúvania srdca, vnímania symbolov života, oslobodenia sa od bôľov iných. Príde aj na zákony zrkadlenia, príťažlivosti a rezonancie, dôležitosti nepretvarovania sa, škodlivosti sľubovania, prijatia cudzej i vlastnej smrti, aby sa dostal až k energii z tvorenia, rebélie, meditácie, k dôležitosti ďakovania, chválenia, nezosmiešňovania, neposudzovania a v neposlednom rade k úcte k milovanej zemi.Autor vás nenútenou a pozitívnou cestou navedie k znovuobjaveniu vlastného dieťaťa v sebe, opäť z vás pokúsi stvoriť prirodzených bláznov a pošepne vám návod, ako sa stať bytosťou, ktorá zoberie vlastný život do svojich rúk, prevezme zodpovednosť za svoje činy a opustí súčasný Matrix. Baričák totiž neverí na zmenu cez politikov. Jeho rovnica je iná a jednoduchá: zmeňte seba, dajte to cez lásku deťom a tie zmenia zajtrajšok.
Čítaj viac
Kúpte spolu
Šlabikár šťastia - Návrat k sebe - Pavel Hirax Baričák
Šlabikár šťastia 4 - Strachy, vzťahy, sloboda - Pavel Hirax Baričák
28,32 €
Ušetríte 0,66 €
Našli ste v našom obsahu nejaké nepresnosti?
Dajte nám o tom vedieť.

Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

Dĺžka
15:34
Naše katalógové číslo
273249

Recenzie

Ako sa vám páčila audiokniha?

Čítaj viac
Kúpte spolu
Šlabikár šťastia - Návrat k sebe - Pavel Hirax Baričák
Šlabikár šťastia 4 - Strachy, vzťahy, sloboda - Pavel Hirax Baričák
28,32 €
Ušetríte 0,66 €

„Byť výnimočný je najlepší spôsob, ako byť iný.“