Moderné romány

Pozrite si ukážku z e-knihy
EPUB PDF MOBI

Všetci si zaslúžime ranný SEX a PALACINKY  E-KNIHA

Linda Chopin  ·  Vydavateľstvo: MERIDIANO-press, 2016
Edícia: Moderné romány
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF

Tento otvorený formát je dostupný bez šifrovania, môže však obsahovať viditeľné aj skryté údaje, identifikujúce nákup. Ako takýto formát stiahnuť a čítať?

Pred nákupom si prosím skontrolujte aj zoznam podporovaných zariadení. V prípade pochybností nás môžete kontaktovať na adrese eknihy@martinus.sk

EPUB

Tento otvorený formát je dostupný bez šifrovania, môže však obsahovať viditeľné aj skryté údaje, identifikujúce nákup. Ako takýto formát stiahnuť a čítať?

Pred nákupom si prosím skontrolujte aj zoznam podporovaných zariadení. V prípade pochybností nás môžete kontaktovať na adrese eknihy@martinus.sk

MOBI

Tento otvorený formát je dostupný bez šifrovania, môže však obsahovať viditeľné aj skryté údaje, identifikujúce nákup. Ako takýto formát stiahnuť a čítať?

Pred nákupom si prosím skontrolujte aj zoznam podporovaných zariadení. V prípade pochybností nás môžete kontaktovať na adrese eknihy@martinus.sk

      (74)
Objednajte si tovar spolu nad 39,00 € a poštovné máte zadarmo!

Poštovné zadarmo nad 39,00 €!

Pri objednávke nad 39,00 € neplatíte v našom obchode poštovné. Kompletné podmienky poštovného.

Naša cena:
7,60 €
Bežná cena:
10,99 €
Ušetríte:
31% (3,39 €)

Okamžite na stiahnutie

Čo znamená tento údaj? Pozrite sa ako prebieha vybavovanie objednávky.E-knihu môžete aj darovať!

Túto elektronickú knihu možno aj darovať inému používateľovi. Stačí dokončiť nákup a v E-knižnici zvoliť možnosť „Darovať e-knihu“. Môžete mu vytlačiť poukážku, poslať ju e-mailom, alebo načasovať, aby mu prišla do e-mailovej schránky vo vami zvolenom dni.
Viac informácií

Pridať do wishlistu
Čo je to wishlist?

Wishlist je zoznam Vašich tajných želaní. Jediným kliknutím si do neho môžete ukladať tituly, ktoré Vás zaujali a ktoré by ste možno v budúcnosti chceli kúpiť pre seba alebo svojich blízkych. Pre používanie wishlistu musíte byť prihlásený.

Pozrieť viac odporúčaní

Zákazníci, ktorí si kúpili túto e-knihu, si kúpili tiež

Nahlásiť chybu

O e-knihe

Ako málo stačí na to, aby sme v sebe prebudili vášeň. Niekedy stačí len pár slov. V pravý čas a na správnom mieste.

Erotika v podaní Lindy Chopin vás presvedčí o tom, že autorka našla odvahu a dokázala posunúť jej hranice. Nič nie je tabu, všetko je dovolené, ak tí dvaja k sebe naozaj patria.

Príbeh Lukáša a Lindy otvára čitateľom dvere nielen do ich fantázie, do ich tajných trinástych komôr, ale najmä do ich sŕdc.
Smejeme sa, plačeme, robíme chyby. Srdce počúvame vtedy, kedy by sme mali počúvať rozum, a rozumom sa riadime namiesto toho, aby sme počúvali hlas svojho srdca. Zvláštne bytosti sme my, ľudia. A pritom je všetko také jednoduché. Stačí iba nikdy nezabudnúť, že bez lásky nie sme nikým. Linda Chopin

MERIDIANO-press

Ďalšie tituly vydavateľstva


Ako vzniklo vaše vydavateľstvo?
Spontánne a s veľkým nadšením. Pretože tak to má byť, ak sa púšťate do niečoho nového a očakávate, že to splní vaše predstavy . S literatúrou ako takou sme doteraz mali skúsenosti z tej druhej strany. Ako autori, a tak sme si povedali, že skúsime preplávať na druhý breh.
Podľa čoho si vyberáte tituly, ktoré vydáte?
Tituly, ktoré vydávame a plánujeme vydávať si vyberáme podľa schopnosti autora zaujať čitateľa. Príbehom, štýlom písania alebo pridanou hodnotou v podobe humoru. Empaticky, a tak trochu vizionársky sa snažíme vyberať rukopisy, ktoré by z pultov predajní v čo najväčšom počte skončili na policiach domácich knižníc alebo na displeji čítačiek. Chceme prinášať uveriteľné, svieže a zmysluplné texty pre milovníkov kníh, lebo slovo je dobrý nástroj, ak na ňom dokážete celkom slušne hrať.


Na ktorú knihu ste najviac hrdí?
Ak by sme neboli hrdí na každý titul, ktorý vydáme v našom vydavateľstve, naša práca by stratila zmysel. A to by sme vážne nechceli.

Viac informácií
Pokračovať v čítaní

Poslať doplňujúce údaje o eknihe

Kúpte výhodne spolu

Spolu iba za 14,35 €
(ušetríte 5,63 €)
Kúpiť spolu

Podrobnosti

  • Počet strán: 240
  • Jazyk: slovenský
  • Rok vydania: 2016
  • Naše katalógové číslo: 257748


Čo si myslíme my

Dominika Zeleňáková - kníhkupec

3. decembra 2016      

Opäť raz výnimočné dielo autorky, ktorá ma zatiaľ nesklamala ani raz. Každou knihou sa vyvíja a posúva ďalej, nie je podobná žiadnemu inému autorovi. Ako aj v predošlých knihách, svojím jedinečným štýlom ma dokonale vtiahla do deja a nepustila ma, až kým som nedočítala poslednú stranu. V príbehu Lindy a Lukáša nájdete všetko, bežné aj výnimočné životné situácie, boj srdca s rozumom, napätie, vzrušenie, ale aj myšlienky, nad ktorými sa určite zamyslíte a vrátite sa k nim viackrát. Odporúčam :) (zobraziť celú recenziu)

Viac hodnotení od ľudí z Martinusu

Hodnotenia čitateľov       (hodnotilo 85 ľudí) Pridať hodnotenie

Povedzte svoj názor na tento titul ostatným návštevníkom aj Vy!

Máte túto e-knihu? Čítali ste ju a máte na ňu svoj názor?

Podeľte sa oň s ostatnými čitateľmi! Možno im tak pomôžete pri rozhodovaní.

1
Vaše hodnotenie knihy
2
Chcete navrhnúť vaše ďalšie obľúbené tituly? Kliknite.
3
Recenzie a diskusie sú službou pre návštevníkov Martinus.sk. Príspevky sú uverejnené zvyčajne do 24 hodín, vyhradzujeme si však právo neuverejniť a vymazať najmä tie príspevky, ktoré:
  • sú vulgárne alebo urážlivé
  • nesúvisia s titulom alebo témou
  • porušujú alebo vyzývajú porušovať autorské práva
  • odkazujú na ponuku alebo webové stránky konkurencie
  • obsahujú akékoľvek URL odkazy
  • nie sú podpísané
5 hviezdičiek 69
4 hviezdičky 0
3 hviezdičky 1
2 hviezdičky 2
1 hviezdička 2
Ukázať všetky recenzie

Najnovšie recenzie

       

Názor čitateľa       

Dokonalé autorské pasáže,ale zaujímalo by ma, či má autorka podpísané …

Názor čitateľa       

Práve táto kniha rozhodla, že som si od autorky kúpila všetky. Hlavný …

Najlepšie recenzie Všetky recenzie

Silvia Kovács
Silvia Kovács
9. marca 2017
     
Reagovať Overený nákup

Overený nákup označuje recenzie od prihlásených používateľov, ktorí si predtým kúpili knihu v našom internetovom obchode.

Názor čitateľa 10

Čítala som aj predchádzajúce knihy autorky, preto mám pocit, že v tejto už vykráda sama seba. Nechcem tvrdiť, že príbeh je zlý, naopak, veľmi dobré vcítenie sa do vzťahov a rozmýšľania ženy, ale u mňa stále rezonuje to ALE. A prečo? Lebo toto isté som už čítala predtým, dej a vzťah Lukáša a Lindy sa neposunul nikam, bolo to to isté, len v ružovom. Autorka má veľký talent ale podľa mňa by už za týmto príbehom mala urobiť veľkú bodku a priniesť nám niečo nové, neokukané.
PS : Krásna obálka!
Zobraziť celú recenziu

Bola pre vás táto recenzia užitočná?   (10)   (0)
Petrúšik
Petrúšik
21. novembra 2016
     
Reagovať

TOP 8

Originálny názov, ešte originálnejšia obálka. Obsah je presne taký, na aký som u tejto autorky zvyknutá. Nie nudný, žiadne dlhé opisy. Začnete čítať a neodložíte, kým nedočítate, opäť zhodné s predchádzajúcimi jej knihami, potom ale máte pocit, že je to kniha krátka, čo ale vôbec nie je pravda, ona je ako iné, čo sa týka počtu strán, len prudko čitatelnejšia. Zobraziť celú recenziu

Bola pre vás táto recenzia užitočná?   (12)   (4)
Lucia
Lucia
21. januára 2017
     
Reagovať

Názor čitateľa 6

nie je to žáner, ktorý vyhľadávam, ale názov zaujal a tak som si urobila radosť a kúpila si ju darček k narodeninám, zo zvedavosti,lebo občas treba hlavu aj niečím vypnúť, čo zníži IQ na 50 a potom sa reštartovať. Lenže IQ sa neznížilo, reštart nenastal. Pri čítaní som sa rozbila na tisíc kúskov, pozametala metličkou a nevedela, kde sa vysypať. Kniha mi napľula do tváre. Priznať si pravdu nie je ľahké, zmieriť sa s vlastným vnútrom tiež nie, a už vôbec nie je ľahké žiť s pocitom, keby bolo keby. Zobraziť celú recenziu

Bola pre vás táto recenzia užitočná?   (6)   (0)
Neullior Aeternum
Neullior Aeternum
7. decembra 2016
     
Reagovať

Tlieskam 6

Sú to asi tri minúty, čo som ťa dočítala a ja lapám po akomsi zvláštnom dychu. Približne stokrát ma prepadla chuť so želaním objať ťa. Tak skutočne. A zároveň mi trhalo vnútro akousi čitateľskou bezmocnosťou. Neviem to opísať. Myslím, že Ty si opísala všetky "Damoklove meče" v plnej svojej skurvenosti a kráse. Ten vnútorný boj, kde stojí na jednej strane chuť dočítať to všetko konečne dokonca a na druhej strane prosba, nech príbeh ešte nekončí. Kniha Má hlbku vhodnú na utopenie a myslím si, že nebudem tvrdiť len za seba, ak poviem, že čitateľovi dáva/ dá veľa.. aj ked by šlo len o ten čudesný pocit, po prečítaní poslednej strany ..je famozny. Zobraziť celú recenziu

Bola pre vás táto recenzia užitočná?   (6)   (0)
MissiPippi
MissiPippi
25. januára 2017
     
Reagovať

Názor čitateľa 5

Nádherná kniha, ktorá zachytila medzi riadkami, akú moc má láska a ako ďaleko je človek kvôli nej schopný zájsť. Dokonalosť. Po dlhej dobe mám konečne pocit, že sa našiel niekto, kto skutočne rozumie ženskej duši. Bláznivé a pritom ta pravdivé úvahy, ktoré sa z času na čas objavia v hlave každého z nás. Žiadna postava v knihe nie je dobrá, alebo zlá. Každá z nich má aj dobré, aj zlé vlastnosti., čo v dnešnej šialenej dobe skutočne oceňujem. Naozaj je potrebné na túto knihu dozrieť, keď chce čitateľ pochopiť, o čom vlastne je. Zobraziť celú recenziu

Bola pre vás táto recenzia užitočná?   (5)   (0)
Slávka Šupolová
Slávka Šupolová
12. decembra 2016
     
Reagovať

SKVELÁ 5

Zistíte, že viac ako o sex tu ide o vzťah dvoch ľudí, nerovný vzťah, ktorý má svoje úskalia a v ktorom jeden čaká viac ako mu druhý dokáže alebo chce dať. Niektorým môžu sexuálne zvrhlé chúťky prekážať, no nielen prieskumy, ale najmä množstvo čitateliek potvrdzuje, že aj to môže byť to, čo ženy chcú. Aj to je pokrok v odkrývaní fantázie žien, bez rozdielu veku. Akési čítavé čaro spôsobuje, že kniha sa napriek výčitkám niektorých číta ľahko. Linda Chopin proste napísala knihu, ktorá puritánky troška pošteklila, a tie to odovzdávali ďalej. Proste sa v správnom čase a na správnom mieste zrodilo niečo, čo aj bez marketingu zaujalo. Zobraziť celú recenziu

Bola pre vás táto recenzia užitočná?   (5)   (0)
Rachel Hrebendová
Rachel Hrebendová
20. februára 2017
     
Reagovať

Názor čitateľa 4

Viete čo sa mi pri tejto knihe veľmi páčilo? Musela som na ňu neustále myslieť. Po dlhšej dobe ma príbeh konečne dostal natoľko, že som ho nedokázala dostať z hlavy. Čítanie som si naozaj užívala. Nemala som nejak extra veľa času, no o to viac som si užívala čas strávený pri nej. Kradla som si každú chvíľku, aby som sa mohla aspoň na chvíľu uchýliť k čítaniu. Doslova som sa od toho nevedela odtrhnúť. Keď som čítala, čas pre mňa nehral rolu a realita nebola podstatná. Bola som len ja a kniha. Takéto niečo považujem za pravý čitateľský zážitok! Zamilovala som sa do nej pomaly, no nakoniec som do toho spadla a nebolo cesty späť. Viem, že pre mnohých to bude iba priemerný príbeh, no pre mňa je to príbeh ku ktorému sa ešte určite vrátim a ktorý budem odporúčať môjmu okoliu. Ak uvažujete o tom, že by ste si prečítali túto krásku, neváhajte a urobte tak! Že si ju zamilujete vám zaručiť nemôžem, no že jej prečítaním nič nestratíte, za tým si stojím. Číta sa neskutočne rýchlo a dej skvele ubieha a napreduje. Postavy sú sympatické, štýl písania taktiež. Zápletka a tématika je výborná.Čo dodať? Určite odporúčam. Tento príbeh má hlbšie základy, než som si predstavovala. Zobraziť celú recenziu

Bola pre vás táto recenzia užitočná?   (4)   (0)
Katarína M.
Katarína M.
29. novembra 2016
     
Reagovať

dosnívané 4

Už môžem Linduš:-) Čo kvitujem, je, že Lukáš bol fér, nevravel ani nerobil asi nič, čo by tak nebolo, žiadne sľuby, plány, Linda vedela asi vždy na čom je, pre neho to bolo od pása dole a šmitec, ale tohto sú schopní asi len muži, žena sa proste zamiluje a hotovo. To sa stalo Linde, hoci to zakrývala tým, že je nad vecou, ako sa hovorí sám seba neo.. a to platí. Myslím, že na toto pomôže jedine čas, nie klin klinom ako sme sa dočítali, lebo koľko času vložíš raz toľko ťa to stojí, kým sa z toho vytiahneš. Sama. Prečo klame sám seba Lukáš sa nedozvieme on to nepísal, ale žiť pokrytecký život dá vždy facku len tomu, kto tak žije a Lukáš takú dostane ale aj onu musí dozrieť len časom. Linda nemilovala sex s ním Linda milovala jeho. Pravdou je, že všetko čo Lukáš páchal mu Linda dovoľovala, preto trpela a hľadala ho v iných mužoch, v iných očiach v iných viete čo, ale nikto nemôže byť ako on. Raz musel prísť čas, kedy sa okuliare zložia z očí úplne a prijatie toho, že Lukáš Lindu nemiluje je pre ňu tou jedinou východiskovou cestou z vlastného pekla. Lindi, prajem Ti to celé prijať, lebo viem, o čom píšem. Mám ťa rada a vedz že je málo vyvolených, ktorým je dopriate takéto niečo prežiť, lebo vieme, že vtedy žijeme naozaj, tak nezabudni aj poďakovať. Nech sa Ti darí, dobre píše a dobre žije. Zobraziť celú recenziu

Bola pre vás táto recenzia užitočná?   (7)   (3)
Milka
Milka
26. novembra 2016
     
Reagovať

Názor čitateľa 4

Kniha so záložkou vonia ako u každej babičky, prvé čo mi napadlo, keď som ju otvorila. Záložka je krásna a obsah knihy ešte krajší. Núti čitateľa zamyslieť sa nad tým, či je naozaj príbeh skutočný, alebo je výsledkom skvelej Chopinovej fantázie. Nič sa jej nedá vytknúť. Nemusíte čítať opisy izieb, opisy oblečenia hrdinov, pretože opäť ako všetky predchádzajúce je o pocitoch, ale je najkrajšia spomedzi všetkých a po jej dočítaní si obľúbite všetkých jej hlavných hrdinov, napriek tomu, že je to príbeh smutno-smiešne vášnivý. Odporúčam, stojí za to a nie raz. Zobraziť celú recenziu

Bola pre vás táto recenzia užitočná?   (5)   (1)
Eva Evka
Eva Evka
11. decembra 2016
     
Reagovať

Názor čitateľa 4

Kniha je ako malá štetka, ktorá Vás zvedie do sveta amorálnosti tak hravým spôsobom, až sa pristihnete, že hlavným hrdinom držíte palce. Hovorí sa, že láska bolí. Myslíte, že je to pravda? Je možné niekoho natoľko milovať, že to až bolí? Alebo celým srdcom milovať a aj napriek tomu mu ubližovať? Perfektná kniha, naozaj perfektná... Zobraziť celú recenziu

Bola pre vás táto recenzia užitočná?   (5)   (1)

Rezervovať titul v kníhkupectve

SLSP online platba Tatrabanka online platba VÚB online platba Unicredit online platba ČSOB online platba Poštová banka online platba VISA online platba Master online platba Paypal online platba Viamo platba