Knihy
E-knihy

Odporúčané tituly a kolekcie

Steve Jobs - Walter Isaacson
10,95 €

Viac o audioknihe

Walter Isaacson sbíral materiál pro tento životopis dva roky. Absolvoval nesčetně rozhovorů jak se samotným Jobsem, tak s jeho spolupracovníky, přáteli i konkurenty. Je to velký příběh, velká pohádka této doby s tím smutným koncem, že Jobs se vydání svého životopisu nedočkal. Svůj statečný boj s těžkou nemocí, který je v knize rovněž zachycen, začátkem října prohrál. Kniha se po svém uvedení na trh stala nejprodávanějším titulem v desítkách zemí, kde vyšla. Přestože má úctyhodných 680 tiskových stran, je namluvená v nezkrácené verzi.
Čítaj viac
Kúpte spolu
Steve Jobs - Walter Isaacson
Pozitívne rozprávky s pesničkami  - Michaela Pribilincová
22,92 €
Ušetríte 0,03 €
Našli ste v našom obsahu nejaké nepresnosti?
Dajte nám o tom vedieť.

Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

Dĺžka
26:24
Rozmery
9788072523603
Naše katalógové číslo
254904

Recenzie

Ako sa vám páčila audiokniha?

4,6 / 5

140 hodnotení

2
1
0
1
0

artenit
15.11.2013
Názor zákazníka
nečítal som na(ne)šťastie knižnú predlohu, nemusím tým pádom omdlievať nad úrovňou prekladu ako niektorí perfekcionisti, ale tak geniálne prednesenú audioknihu som ešte nepočul. Samozrejme obsah takisto bez akýchkoľvek výhrad, vynikajúco podaný Jobsov fenomén so všetkými s ním suvisiacimi negatívami, bez zbytočného pátosu, zveličovania, prípadne nemiestnej dramatizáci.
Čítaj viac
Nina
24.8.2013
Názor zákazníka
Kniha skvelá, veľa nových informácií..ale niektoré preklady sú fakt zlé...
Čítaj viac
antonius
21.7.2013
strašný preklad
Hneď ako bude druhé vydanie chcem ho zadarmo, nehnevajte sa ale preložiť hru "Angry Birds" ako "Vzteklé vtáky", to je to isté ako keby som operačný systém Windows preložil ako Okná. Alebo heslo "Stay Hungry. Stay Foolish, čo má byť "Zostaňte zvedaví. Zostaňte bláznivý" je preložené ako "zostaňte hladní, zostaňte hlúpi. Jedným slovom strašné. Skvelý inšpiratívny príbeh, ale čo sa týka českého spracovania, NULA bodov :-(
Čítaj viac
Miro
2.4.2013
Zatiaľ najlepšia audio kniha akú som počul
Z môjho pohľadu zatiaľ najlepšie nahovorená audio kniha akú som počul. Martin Stránský úžasne pracuje s intonáciou hlasu a okamžite si ma získal. Rozhodne odporúčam a absolútne mi nevadilo zaplatiť za audio knihu sumu 300 Kč. Bola to veľmi dobrá kúpa. Pevne dúfam, že takto profesionálne spracovaných audio kníh bude stále viac.
Čítaj viac

Kúpte spolu
Steve Jobs - Walter Isaacson
Pozitívne rozprávky s pesničkami  - Michaela Pribilincová
22,92 €
Ušetríte 0,03 €

„Z celej strany plnej písmen nezískaš nič alebo len málo, ak ju ukážeš len svojim očiam.“

Walter Pitkin