Knihy
E-knihy

Sladké vykúpenie

Jamie McGuire

Jamie McGuire sa narodila v Tulse, OK. Vychovávala ju matka Brenda v Blackwelli, OK, kde v roku 1997 absolvovala aj strednú školu. Jamie vyštudovala Northern Oklahoma College, University of Central Oklahoma a Autry Technology Center, kde získala diplom z rádiografie. Jamie dnes žije v Enide,...

Okamžitý download
PDF
EPUB
MOBI
4-5 hodín čítania
Vydavateľstvo
Fortuna Libri, 2016
2. diel série
Maddox
Edícia
Fortuna Litera

Pragmatická Liis Lindyová je agentka FBI. Práci je oddaná telom i dušou, o čom svedčí aj to, že zruší zásnuby a dá sa preložiť zo Chicaga do San Diega. Zbožňuje svoj pracovný stôl a večne hľadí na obrazovku laptopu...

Čítaj viac

8,90 €

Bežná cena Bežne 12,90 €

Ušetríte 31%

Okamžite na stiahnutie

Odporúčané tituly a kolekcie

Viac o e-knihe

Pravá láska nemusí byť prvá, ale môže byť poslednáPragmatická LIIS LINDYOVÁ agentka FBI. Práci je oddaná telom i dušou, o čom svedčí aj to, že zruší zásnuby a dá sa preložiť zo Chicaga do San Diega. Zbožňuje svoj pracovný stôl a večne hľadí na obrazovku laptopu. Sníva o povýšení a o tom, že si bude potriasať ruku s riaditeľom vždy, keď vyrieši náročný prípad.
Špeciálny agent THOMAS MADDOX je arogantný, prísny a nepozná zľutovanie. Aj preto patrí k najlepším zamestnancom úradu. Jeho úlohou je klepnúť po prstoch najväčším svetovým kriminálnikom. Hoci už zachránil množstvo životov, na jeden akoby nemal dosah. Jeho mladšiemu bratovi Travisovi hrozí, že pôjde do väzenia, lebo sa zaplietol do udalosti, pri ktorej zahynulo niekoľko vysokoškolákov. Travisa môže v tejto situácii zachrániť iba jeho nezvyčajné prepojenie na mafiu. Thomas pre svojho brata vydobyl dohodu, no musí ho presvedčiť, aby sa dal naverbovať do FBI.

Liis a Thomas sa tvária, že sú pár, a odcestujú na sobáš na pláži, kde Travis a Abby znova zložia manželský sľub. Práve tam majú Travisa zasvätiť do svojich plánov.
Čítaj viac
Kúpte spolu
Sladké vykúpenie - Jamie McGuire
Sladké zabudnutie - Jamie McGuire
17,80 €
Ušetríte 8,00 €
Našli ste v našom obsahu nejaké nepresnosti?
Dajte nám o tom vedieť.

Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

Originálny názov
Beautiful Redemption
Rok vydania
2016
Počet strán
304
Vydavateľstvo
Fortuna Libri
Jazyk
slovenský
Naše katalógové číslo
252378

Recenzie

Ako sa vám páčila e-kniha?

4,5 / 5

18 hodnotení

11
6
0
1
0

som hrdý Martinusák, ktorý okrem čítania tiež športuje a pečie:) Mám rada svoju prácu, dlhé letné večery, zmrzlinu, kávu, potulky po neznámych mestách....a tiež pozitívne naladených ľudí:)

Lucia Janišová
Martinus
1.7.2019
Pekný deň. Ďakujeme za vašu reakciu a záujem. Žiaľ, momentálne z vydavateľstva nemáme žiadnu informáciu o plánovanom pokračovaní série. Odporúčame vám však sledovať sériu na našej stránke (https://www.martinus.sk/seria/maddox) a v prípade, že by vyšla akákoľvek nová časť či pokračovanie, budeme vás informovať. Krásny zvyšok dňa :)
Čítaj viac
30.11.2015
Názor čitateľa
Dobrý deň, ďakujeme za Váš záujem. Žiaľ, momentálne ešte ani samotné vydavateľstvo nevie s určitosťou povedať, či nám prinesie preklad aj ďalšom z bratov Maddoxov. Akonáhle budeme mať akúkoľvek novú informáciu, prípadne potvrdený slovenský preklad, určite titul v našej ponuke ihneď nájdete. Držme si teda palce, aby sme si o Thomasovi mohli prečítať čo najskôr aj my :)
Čítaj viac

Čítaj viac
Čítaj viac
Kúpte spolu
Sladké vykúpenie - Jamie McGuire
Sladké zabudnutie - Jamie McGuire
17,80 €
Ušetríte 8,00 €

„Táňa všetkému rozumela a nebála sa mlčať.“

Džin - Martin M. Šimečka
Džin
Martin M. Šimečka