Knihy
E-knihy

Podvojné účtovníctvo

Vybrané účtovné prípady

Kartprint, 2016
Vydavateľstvo
Kartprint, 2016

Cieľom vysokoškolskej učebnice je nielen poskytnúť základné poznatky a zručnosti v oblasti postupov účtovania, ale aj získať schopnosti zvládnuť metodiku podvojného účtovníctva a poukázať na možnosti využitia účtovných informácií pri riadení...

Čítaj viac

Odporúčané tituly a kolekcie

Viac o knihe

Cieľom vysokoškolskej učebnice je nielen poskytnúť základné poznatky a zručnosti v oblasti postupov účtovania, ale aj získať schopnosti zvládnuť metodiku podvojného účtovníctva a poukázať na možnosti využitia účtovných informácií pri riadení podnikateľských subjektov. Publikácia sa venuje predovšetkým postupom účtovania v podvojnom účtovníctve v zmysle zobrazenia a vysvetlenia najčastejšie sa vyskytujúcich účtovných záležitostí podľa jednotlivých účtových tried, účtových skupín a účtov rámcovej účtovej osnovy pre podnikateľov účtujúcich v sústave podvojného účtovníctva akceptujúc aktuálnu legislatívu príslušnej oblasti. Publikácia doc. Ing. Jany Kajanovej, PhD. s názvom „Podvojné účtovníctvo. Vybrané účtovné prípady“ je určená ako vysokoškolská učebnica pre poslucháčov Fakulty managementu Univerzity Komenského v Bratislave, ale jej využitie je možné aj pre iné študijné odbory a programy zamerané na manažérske, ekonomické a technicko-ekonomické vzdelávanie, ako aj pre samotných účtovníkov z hospodárskej praxe.
Čítaj viac
Kúpte spolu
Podvojné účtovníctvo - Jana Kajanová
Náklady a ceny - Jana Kajanová
16,31 €
Našli ste v našom obsahu nejaké nepresnosti?
Dajte nám o tom vedieť.

Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

Počet strán
167
Hmotnosť
234 g
Rok vydania
2016
Väzba
brožovaná väzba
Jazyk
slovenský
Vydavateľstvo
Kartprint
Rozmer
148×208 mm
ISBN
9788089553402
Naše katalógové číslo
246854

Recenzie

Ako sa vám páčila kniha?

5,0 / 5

1 hodnotenie

1
0
0
0
0
Čítaj viac
Kúpte spolu
Podvojné účtovníctvo - Jana Kajanová
Náklady a ceny - Jana Kajanová
16,31 €

„Bez viery v človeka sa nedá žiť plným životom, ani písať novú literatúru.“

František Hečko