Knihy
E-knihy

After 2: Sľub

Ikar, 2016
Okamžitý download
EPUB
MOBI
TOP #2
9 hodín čítania
Vydavateľstvo
Ikar, 2016
2. diel série
After (SK)
Edícia
YOLi

Tessa sa dozvedá krutú pravdu o začiatkoch jej vzťahu s Hardinom. Už neraz sa presvedčila, že chlapec, ktorého miluje, býva krutý, ale také poníženie nečakala ani v najhoršom sne...

Čítaj viac

11,80 €

Bežná cena Bežne 16,90 €

Ušetríte 30%

Okamžite na stiahnutie

Odporúčané tituly a kolekcie

Viac o e-knihe

Tessa sa dozvedá krutú pravdu o začiatkoch jej vzťahu s Hardinom. Už neraz sa presvedčila, že chlapec, ktorého miluje, býva krutý, ale také poníženie nečakala ani v najhoršom sne.

Musí sa zmieriť s tým, že Hardin navždy ostane...Hardinom. Že by sa v ňom až tak veľmi mýlila? Rozum aj blízki jej radia, aby dala od Hardina ruky preč, nebola by prvá, ktorú potupil a odkopol. Kvôli Hardinovi odstavila na vedľajšiu koľaj všetko, na čom jej záležalo – školu, kamarátov, mamu, priateľa... ďalšie sklamanie by nezvládla. Mala by sa zachovať rozumne a vykašľať sa naňho, skôr než sa popáli ešte viac.

No ľahko sa povie, ťažšie spraví, najmä pri pomyslení na vášnivé noci strávené v jeho náručí. Elektrizujúce dotyky. Nenásytné bozky. Hardin sa pred ňou kajá, vie, že sa dopustil najhoršej chyby v živote. Dokáže sa však naozaj zmeniť? Tessu čaká jedno z najťažších rozhodnutí.
Čítaj viac
Kúpte spolu
After 2: Sľub - Anna Todd
After 3: Tajomstvo - Anna Todd
25,00 €
Ušetríte 10,80 €
Našli ste v našom obsahu nejaké nepresnosti?
Dajte nám o tom vedieť.

Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

Originálny názov
After We Collided
Rok vydania
2016
Počet strán
656
Vydavateľstvo
Ikar
Jazyk
slovenský
Naše katalógové číslo
240057

Čo si myslíme my

Kníhkupec
4. apríla 2016

After: Sľub (Anna Todd)
Pokračovanie teenage série, ktorá už svojim prvým dielom uchvátila miliardu čitateľov.
Ako sa zachová Tessa po obrovskom sklamaní, ktorý jej Hardin pripravil – bude mu opäť dôverovať a uverí sľubu, ktorý jej dal?
Ďalšie osudy hlavných hrdinov si nenechajte ujsť v druhej časti série After.

Čítaj viac

Recenzie

Ako sa vám páčila e-kniha?

4,2 / 5

67 hodnotení

41
10
9
5
2

Veronika K.
8.4.2019
After sľub
Kniha sa mi veľmi páčila :) po knihe After bozk a na jej pokračovania som sa veľmi tešila :) takýchto príbehov je veľmi veľa ale práve tento si ma niečim podmanil a som veľmi rada, že práve kamarátka mi ju poradila a priateľ na výročie ma celou sériou, takto veľmi milo potešil, keďže vie, aký som milovník kníh :)
Čítaj viac
Sesi
7.4.2019
Top kniha
Kniha je veľmi zaujímavá, možem ju len odporúčať. Aj napriek tomu, že mnohí ju kritizujú, ja si myslím, že pokračovanie bozku je neskutočné a keď ju začnete čítať, chcete ešte viac a hneď sa vrhnete na daľšiu časť ...
Čítaj viac
Zuzana Kubekova
30.3.2019
Ľudia neviem prečo frflete na túto knihu. Dobre chápem je to váš názor a nebudem vám ho brať. Ale ja som sa na dvojke poriadne nasmiala. Hlavne sa mi veľmi páčilo že tam mal svoje samostatné pasáže tak tiež Hardin. A omg tá opitá Tessa. Neskutočne som sa nasmiala ako z nej chudák bol toľko krát mimo a nevedel čo robiť. Neviem čo viac chcete. Nemôže to byť stále o bolesti a zápletkách.
Čítaj viac
22.3.2019
After
Za mňa teda toto nie... stále dokola to isté, hlavných hrdinov som mala chuť prefackat. dočítala som nasilu a to len preto, že vždy prečítam knihu dokonca, nech je akokoľvek zlá...
Čítaj viac
Lucia Igazova
2.3.2019
Kniha je pokračovaním od Bozku....ak ste si mysleli že nič lepšie ako Bozk nemôže byt tak ste na omyle. Táto kniha je ešte uzasnejsia ako jej prvá časť. Dej sa v nej vystupuje a vy neviete ako a ste na posledných stránkach. Číta sa ľahko a vy sa neviete odtrhnúť od deja. Odporúčam všetkým čo sú blazny do Tessy a Hardina!
Čítaj viac
Mária Dudová
12.6.2016
Výborná kniha!
Prvá časť bola neskutočne skvelá! Na konci knihy sa na povrch vyplavili tajomstvá, o ktorých som nemala ani potuchy, a preto som si ihneď objednala aj druhú časť. Osobne mi to v polke knihy prišlo torchu nudné, ale nie na dlho. :) Vždy sa tam zapletie niečo alebo niečo čo ma núti knihu čítať ďalej a ďalej. Objednávam si aj tretiu časť a nesmierne sa na ňu teším. Je to skvelá kniha a oplatí sa ju čítať! Odporúčam!
Čítaj viac
Lucia Sendreiová
31.5.2016
Proste môžem
Aj druhý diel som zhltla na počkanie. Nevedela sa od neho odtrhnúť, prestať čítať. Čas utekal príliš rýchlo a pri dočítani mi bolo naozaj smutno, že má táto dvojica opustila. Mám strašne rada tieto knihy. Pre mňa sú jednoznačne srdcovkou.
Čítaj viac
Petra Palkovičová
30.3.2016
skvelá
kniha sa veľmi dobre číta. Hoci je chovanie hlavnej hrdinky veľmi naivné, povedzme si pravdu, aké sme my ženy, teda aspoň väčšina z nás...? Akoby ma vrátila do čias puberty, a to boli veľmi veselé roky :-) Chcela by som sa spýtať, kedy sa chystá vydanie ďalšieho tretieho dielu? Viem, že Ikar vydáva tretí diel v apríli, ale ja mám kúpené oba diely od YOLI v češtine, a chcela by som aj ostatné od tohoto vydavateľstva.
Čítaj viac

Čítaj viac
Čítaj viac
Kúpte spolu
After 2: Sľub - Anna Todd
After 3: Tajomstvo - Anna Todd
25,00 €
Ušetríte 10,80 €

„Bojte sa človeka, ktorý prečítal iba jednu knihu.“

Denis Diderot