Knihy
E-knihy
11,83 €

Bežná cena Bežne 11,99 €

Posielame do 10 dní

Odporúčané tituly a kolekcie

11,83 €

Viac o titule

Víla Ella stráži vaše sníčky v ríši snov, o ktorej ste sa mohli dočítať v prekrásnej rozprávkovej knihe PAPILLÓNIA. Jedného dňa sa rozhodla Ella priletieť opäť do sveta ľudí, aby roztancovala a rozveselila všetky deti.

Toto DVD bolo vytvorené s láskou a vedie detičky k priamej interakcii a k radosti z pohybu hravou nenásilnou formou. Nájdete na ňom 12 veselých tanečných videoklipov, ktoré roztancujú všetky deti a podľa ktorých si môžu zatancovať s vílou Ellou a jej kamarátkami kvetinkami každý deň. Po výdatnom tanci potrebujú detičky aj chvíľu na odpočinok a pretože milujú, keď im niekto číta rozprávočky, prečíta im víla Ella 6 krásnych a múdrych rozprávočiek.
Čítaj viac
Kúpte spolu
Tancujeme s vílou Elou - Elenis
After: Polibek - Jenny Gage
22,86 €
Ušetríte 1,12 €
Našli ste v našom obsahu nejaké nepresnosti?
Dajte nám o tom vedieť.

Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

Recenzie

Ako sa vám páčil film?

1,0 / 5

2 hodnotenia

0
0
0
0
2

Zdena
3.12.2016
katastrofa
Pozerame na to a pytame sa, ci to ta pani mysli vazne? Nudne, amaterske, lacne... neuveritelne, ze toto niekto vobec vypusti do sveta. U nas foma teda velke sklamanie.
Čítaj viac
Martin Gábor
30.11.2016
sklamanie
Dobrý deň, práve sme si s očakávaním pustili toto DVD a sme megasklamaní. Amatérske, lacné a nudné. Neporovnateľné s prvým DVD tejto pani, ak by to bolo možné okamžite to vrátime pri tej cene.
Čítaj viac

Kúpte spolu
Tancujeme s vílou Elou - Elenis
After: Polibek - Jenny Gage
22,86 €
Ušetríte 1,12 €

„Nakoniec som si spisovateľov rozdelil do dvoch kategórií: tých, ktorí vás nechajú prísť načas, a tých, ktorí spôsobujú meškanie.“

Klub nenapraviteľných optimistov - Jean-Michel Guenassia
Klub nenapraviteľných optimistov
Jean-Michel Guenassia