Knihy
E-knihy

Rozhovor s tigrom

Boris Filan

Basketbalista, textár, cestovateľ, scenárista, moderátor, spisovateľ. Vyštudoval scenáristiku na Vysokej škole múzických umení, kde po absolvovaní školy aj prednášal. Pätnásť rokov bol zamestnaný ako dramaturg Slovenskej televízie. V tom čase písal pesničkové texty, najmä pre Pavla Hammela a...

Slovart, 2015
Okamžitý download
PDF
EPUB
MOBI
Vydavateľstvo
Slovart, 2015

Boris Filan hovorí, že mesto je jeho les. V novej cestopisnej knihe nám ponúka hneď niekoľko svojich lesov. Vracia sa na známe miesta, objavuje nové. O Benátkach koluje viac zaručených správ a legiend ako o ktoromkoľvek inom meste...

Čítaj viac

9,90 €

Bežná cena Bežne 14,95 €

Ušetríte 34%

Okamžite na stiahnutie

Odporúčané tituly a kolekcie

Viac o e-knihe

Boris Filan hovorí, že mesto je jeho les. V novej cestopisnej knihe nám ponúka hneď niekoľko svojich lesov. Vracia sa na známe miesta, objavuje nové.

O Benátkach koluje viac zaručených správ a legiend ako o ktoromkoľvek inom meste. Treba ich vidieť, a nielen raz. Ľubľana je veľmi sympatické mesto, do ktorého by ste aj išli, ale keď nemusíte, nejdete. Stojí však za to, dať mu šancu. Terst je mesto kávy! Nie iba preto, že sa v Terste vypije v priemere dvakrát toľko kávičiek ako inde v Taliansku. Pred odchodom do Moskvy bol jasný plán - ruský cirkus, ruský hokej a diamantový poklad v Kremli. A to stále nie je všetko. Čaká vás aj Berlín a Dublin.
Čítaj viac
Kúpte spolu
Rozhovor s tigrom - Boris Filan
Káva od Felliniho - Boris Filan
19,89 €
Ušetríte 10,01 €
Našli ste v našom obsahu nejaké nepresnosti?
Dajte nám o tom vedieť.

Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

Počet strán
256
Vydavateľstvo
Slovart
Jazyk
slovenský
Naše katalógové číslo
223973
Rok vydania
2015

Recenzie

Ako sa vám páčila e-kniha?

4,4 / 5

7 hodnotení

4
2
1
0
0

Mária
20.1.2017
Rozhovor s tigrom
Mám rada knihy Borisa Filana. Cestujem s ním, aj keď len fiktívne. Pútavé, zaujímavé, nevyumelkované. Skrátka super. Vydarená obálka knihy. Ja len dúfam že pán Filan nás aj naďalej bude tešiť a deliť sa s nami o svoje zážitky z ciest.ó
Čítaj viac
4
5.9.2016
učím sa stále
aj z tohto, ako aj zo všetkých Filanových cestopisov ... nasiaknuť opis pocitu tak, že si ho nepredstavím, ale rovno prežijem, ... písať tak, že mi bude ukradnutý výpočet mojich štylistických, či akých chýb, ... dvomi slovami povedať dve vety, ... a užívať si to :)
nie je to už cestopis, ktorý by žily vytrhol, ale dá sa zhltnúť za jeden deň a to citeľné odovzdávanie žezla Oliverovi
je predsa len akosi nezvykle iritujúce
jednoznačne, mám ho a moju knižnicu už neopustí
Čítaj viac
7.1.2016
Názor čitateľa
Pravidelne kupujem knihy od p.Filana, ale pri tejto musím povedať, že tam-tami boli napísané lepšie-humornejšie ( už to nemá takú šťavu). Ako sa píše dole, kniha má krásnu pevnú väzbu.
Čítaj viac
danka
29.12.2015
super
Výborné pútavé rozprávanie, fantastické postrehy a opisy, ako to vie len pán Filan.
Navyše krásna obálka, pevná väzba, dokonca aj s lametkou.
Super čítanie, vrelo odporúčam všetkým, ktorí sa radi týmto spôsobom prenesú na nové miesta.
Čítaj viac
Danyella
5.12.2015
Názor čitateľa
Boris Filan dokáže aj o špendlíku hodinu rozprávať tak, že ho počúvate. Ale čo chcem vyzdvihnúť: krásna pevná väzba a dávno zabudnutá šnúrka na označenie čítajúcej strany. Veľká vďaka, Boris! Kniha sa veľmi dobre číta, sú tam aj také veci, ktoré som si uvedomila až vtedy, keď ich Boris napísal.
Čítaj viac
eva
22.11.2015
opäť výborné čítanie
precestovala som miesta o ktorých autor píše. Je úžasné, ako dokáže vystihnúť to podstatné, aký je pozorovateľ a ako krásne to dokáže opísať.

Kniha má aj peknú väzbu. Knihu je radosť čítať, doslova sa nedá od nej odtrhnúť.

Odporúčam nielen cestovateľom a cestovateľkám, ale aj ľuďom , ktorí si chcú oddýchnuť a len tak sa vydať na cestu s inteligentným a bystrým Borisom FilanomČítaj viac
6.12.2015
Názor čitateľa
preboha a kde na to berieš? cestuješ zadarmo?
Čítaj viac

Čítaj viac
Čítaj viac
Kúpte spolu
Rozhovor s tigrom - Boris Filan
Káva od Felliniho - Boris Filan
19,89 €
Ušetríte 10,01 €

„Človek, ktorý nečíta dobré knihy, nemá žiadnu výhodu oproti človeku, ktorý čítať nevie.“

Mark Twain