Knihy
E-knihy

Hostina pro vrány

Píseň ledu a ohně – Kniha čtvrtá

Tympanum, 2015
MP3 na CD
Vydavateľstvo
Tympanum, 2015
Edícia
Načteno

Válka, která zuřila tak dlouho, strávila sama sebe. Sedm mocností je po staletích krutých zápasů nuceno žít v tísnivém příměří. Pár jedinců si dělá nárok na Železný trůn, jsou ale příliš slabí. Toho využívají zrádci, psanci a odpadlíci. S tím, jak se lids

Čítaj viac

21,57 €

Bežná cena Bežne 22,70 €

Ušetríte 5%

Posielame do piatich dní

Odporúčané tituly a kolekcie

Viac o audioknihe

Válka, která zuřila tak dlouho, strávila sama sebe. Sedm mocností je po staletích krutých zápasů nuceno žít v tísnivém příměří. Pár jedinců si dělá nárok na Železný trůn, jsou ale příliš slabí. Toho využívají zrádci, psanci a odpadlíci. S tím, jak se lidské vrány slétají ke své hostině z popele, se v Sedmi královstvích rodí nové intriky a vznikají nová společenství. Je to čas, kdy se moudří a ctižádostiví, ale i zrádní a silní snaží pomocí svých schopností, moci a magie bojovat o své místo na zemi, i o svůj život. Cersei, Samwell, Jaime, Tywin Lannister a další - kolotoč osudu každého z nich se roztáčí...

Hostina pro vrány je čtvrtým dílem fantasy série vydavatelství Tympanum, v níž předcházejí audioknihy Hra o trůny, Střet králů a Bouře mečů. Krvavý boj o Železný trůn bude pokračovat na jaře 2016 (V. Tanec s draky).

Čte: František Dočkal
Čítaj viac
Kúpte spolu
Hostina pro vrány - George R.R. Martin
Zaklínač III. - Krev elfů - Andrzej Sapkowski
39,24 €
Ušetríte 2,06 €
Našli ste v našom obsahu nejaké nepresnosti?
Dajte nám o tom vedieť.

Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

Dĺžka
46:52
Jazyk
český
Rozmery
130×140 mm
Naše katalógové číslo
212788
Katalógové číslo výrobcu
8594072271717

Recenzie

Ako sa vám páčila audiokniha?

George Raymond Richard Martin - narodený 20.9. 1948, Bayonne, USA. George Raymond Richard Martin patrí nielen v USA, ale aj na celom svete k najuznávanejším autorom sci-fi a fantasy literatúry. Literárni kritici ho pasovali za nasledovníka J. R. R. Tolkiena. Vyštudoval žurnalistiku na Northwestern University v štáte Illinois. Pôsobil ako novinár, učiteľ, editor scenárov, televízny a filmový producent. Svoju prvú knihu vydal v roku 1970 a od roku 1979 sa venuje písaniu profesionálne. Je držiteľom viacerých spisovateľských ocenení, cien Hugo a Nebula, ceny Brama Stokera či World Fantasy Award. Knižné postavy Georgea Martina majú mnoho tvárí aj komplikovanú minulosť, občas nejasnú motiváciu a ambície ako mnohí jedinci v bežnom živote. Žiadna z nich nežije nereálne šťastný osud, smrť môže zasiahnuť ktorúkoľvek z nich bez ohľadu na to, ako si ju čitateľ obľúbil. Autor považuje svoj sklon zabíjať dôležité postavy za nutnosť, aby príbeh dostal väčšiu hĺbku. Táto jeho filozofia sa prejavuje najmä v jeho opus magnum – Piesni ľadu a ohňa.

Čítaj viac
Kúpte spolu
Hostina pro vrány - George R.R. Martin
Zaklínač III. - Krev elfů - Andrzej Sapkowski
39,24 €
Ušetríte 2,06 €

„Kniha človeka buď vytvorí alebo ho zničí.“

L.n.tolstoj