Knihy
E-knihy

Milovanej Princeznej

Listy od Tvojho Kráľa

Vydavateľstvo
Christian Project Support, 2014

Princezná moja... ja som ti prišiel slúžiť. Aj keď necítiš, že by si Ťa druhí cenili, chcem Ti pripomenúť, Princezná moja, že ja, Tvoj Kráľ, som Ti prišiel slúžiť. Nielenže som Ťa stvoril, ja tiež udržiavam Tvoj život, utešujem Tvojho ducha a...

Čítaj viac

9,34 €

Bežná cena Bežne 9,90 €

Ušetríte 6%

Posielame do piatich dní

Odporúčané tituly a kolekcie

Viac o knihe

Ktorá žena by nechcela dostať listy od svojho Kráľa?


Kniha je plnofarebná, na jednej strane je list a na druhej strane nádherná fotka.
Milovanej princeznej

Princezná moja... ja som ti prišiel slúžiť. Aj keď necítiš, že by si Ťa druhí cenili, chcem Ti pripomenúť, Princezná moja, že ja, Tvoj Kráľ, som Ti prišiel slúžiť. Nielenže som Ťa stvoril, ja tiež udržiavam Tvoj život, utešujem Tvojho ducha a poskytujem Ti, čo potrebuješ. Si taká cenná, že som za Teba zaplatil na kríži tú najvyššiu cenu, aby som Ťa vykúpil, dieťa moje. Ja dokážem vziať každé zlyhanie alebo chybu, ktoré si urobila, a zázračne si ich použiť na moju slávu. Som trpezlivý, milosrdný a láskavý – ja som Láska. Teraz, keď vieš, že som Ti odpustil hriechy, žiadam Ťa, aby si sa odvrátila od toho, kým si bola a stala sa takou, akou som Ťa povolal byť. Dovoľ mi pomôcť Ti. Ja som Tvoj Pán, ktorý Ťa miluje za každých okolností. S láskou Tvoj Kráľ, ktorý prišiel kvôli Tebe...

Čítaj viac
Kúpte spolu
Milovanej Princeznej - Sheri Rose Shepherd
Malej milovanej Princeznej - Sheri Rose Shepherd
19,24 €
Ušetríte 0,56 €
Našli ste v našom obsahu nejaké nepresnosti?
Dajte nám o tom vedieť.

Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

Originálny názov
His Princess
Rozmer
112×155 mm
ISBN
9788097036188
Naše katalógové číslo
185413
Počet strán
196
Hmotnosť
287 g
Rok vydania
2014
Väzba
pevná väzba
Jazyk
slovenský
Vydavateľstvo
Christian Project Support

Recenzie

Ako sa vám páčila kniha?

4,9 / 5

51 hodnotení

48
3
0
0
0

Anna Šubová
17.7.2017
Názor čitateľa
táto knižôčka je jednoducho úžasná, myslím si, že každý sa v nej nájde a každému môže dodať kus motivácie a podpory, určite ju vrele odporúčam pre úplne každú princeznú
Čítaj viac
Paulína
1.4.2017
Jednoducho nádherná ?
Kniha ako stvorená pre každú ženu ! Pre všetky Jeho princezné ktoré potrebujú potešenie a povzbudenie. Je nádherná nielen dizajnom ale aj slovami ,ktoré sú v nej. Zamilovala som si ju hneď ako som ju otvorila. Môžem ju čítať stále dookola a vždy v nej nájdem niečo nové.
Čítaj viac
Erika Chrappová
10.1.2017
Nádherná kniha
Táto malá kniha je nádherná, nie len fotografiami a dizajnom, ale i hĺbkou myšlienok. Je naozaj písaná pre ženské srdce, ktorého sa dokáže dotknúť a meniť ho. Autorka v úvode spomína, že študovala Bibliu, aby mohla verne napísať krátke texty, ktoré sú adresované princeznám od Kráľa. Odporúčam ju každej žene, bez ohľadu na to aká je alebo čo prežila.
Čítaj viac
Lenka
27.5.2016
Krása ženy
Táto kniha je pre pohladenie duše od nášho Boha. Je to neskutočne krásna kniha, ktorá nám ženám ukazuje cestu, ako kráčať ďalej aj v ťažkých dňoch, či v ťažkých situáciách. Ukazuje nám, že nás niekto miluje aj napriek všetkému - nech sa v našom živote stalo/deje čokoľvek, On nás miluje a je s nami stále ;) Túto knihu odporúčam všetkým ženám.
Čítaj viac
Sabina Huslova
26.5.2016
nádherná
Nádherná kniha aj pre tie, ktoré si o sebe nemyslia ze sú princezné. Ideálna pre chvíľku relaxu. Čítala som ju už pred vyše rokom a stále ma baví občas si v nej zalistovať.
Čítaj viac
2.2.2016
Nemám čo dodať
Knižku som si otvorila a začala listovať a sem-tam čosi čítať hneď po otvorení balíka. Zaujala hneď na prvýkrát a stále z nej čerpám silu :) Stojí za to! Každá z nás je princezná! Veď našim Otcom je sám Kráľ <3 :)
Čítaj viac
Mária Trpáková
22.1.2016
Názor čitateľa
Kniha Milovanej princeznej mi bolo doporučená, ako vhodný darček dvom mladým ženám. Musím priznať, že som si ju prečítala aj ja a uznávam, že je skvelá. Vrelo ju odporúčam na čítanie nielen pre dievčatá a ženy, ale tiež aj pre chlapcov a mužov, aby si uvedomili krásu duše ženy, jej poslanie a nezastupiteľnú hodnotu v stvoriteľskom pláne Boha.
Čítaj viac

Čítaj viac
Kúpte spolu
Milovanej Princeznej - Sheri Rose Shepherd
Malej milovanej Princeznej - Sheri Rose Shepherd
19,24 €
Ušetríte 0,56 €

„Táňa všetkému rozumela a nebála sa mlčať.“

Džin - Martin M. Šimečka
Džin
Martin M. Šimečka