Hormonálna inteligencia

Kompletný sprievodca na obnovu prirodzenej rovnováhy ženského tela

Kompletný sprievodca na obnovu prirodzenej rovnováhy ženského tela. Nie ste pokazené. Byť ženou nie je diagnóza. Prevezmite kontrolu nad svojím telom vďaka prevratným vedeckým... Čítať viac

Vydavateľstvo
Ikar, 2022
Počet strán
408

Kompletný sprievodca na obnovu prirodzenej rovnováhy ženského tela. Nie ste pokazené. Byť ženou nie je diagnóza. Prevezmite kontrolu nad svojím telom vďaka prevratným vedeckým poznatkom v oblasti fungovania ... Čítať viac

  • PDF
  • Slovenčina

24,40 €

Ihneď na stiahnutie
Ako čítať e-knihy?

Naši škriatkovia odporúčajú

Andrea M. Guastella: Neslušné dary. Andrea M. Guastella, 2023

Viac o e-knihe

Kompletný sprievodca na obnovu prirodzenej rovnováhy ženského tela

Nie ste pokazené. Byť ženou nie je diagnóza. Prevezmite kontrolu nad svojím telom vďaka prevratným vedeckým poznatkom v oblasti fungovania ženských hormónov.

Aj keď hormonálne zmeny sú prirodzené počas celého života, mnoho žien bojuje s bolestivou menštruáciou, PCOS, endometriózou, problémami s plodnosťou, so slabou sexuálnou túžbou, s nespavosťou, akné, nadúvaním či návalmi horúčavy. To všetko v dôsledku hormonálnej nerovnováhy. Správne odpovede nevieme získať ani len od svojich lekárov.

Táto kniha však prináša riešenie. Doktorka Avive Romm, medzinárodne uznávaná odborníčka na ženské zdravie, vám pomôže odhaliť hlavné príčiny vašich symptómov a prevedie vás šesťtýždňovým overeným programom na dosiahnutie celoživotného hormonálneho a gynekologického zdravia. Zistite, aké potraviny by ste si mali dopriať a akým sa vyhýbať, ako napraviť svoj mikrobióm, ako identifikovať environmentálne nebezpečenstvá a ako zaviesť trvalé zmeny do vášho životného štýlu. Vyskúšajte zdravé a chutné jedlá vrátane vegánskych ekvivalentov. Prijmite pozvánku na úplne nový vzťah s vaším telom.

Z anglického originálu Hormonal intelligence vydaného vo vydavateľstve HarperOne v roku 2021 preložili Ivana Kociská a Romana Švecová. Vyšlo vo vydavateľstve IKAR, a.s. – PRÍRODA v roku 2022.
Čítať viac
Originálny názov
Hormonal intelligence
Počet strán
408
Rok vydania
2022
Naše katalógové číslo
1734853
Jazyk
slovenčina
Preklad
Vydavateľstvo
Ikar
Kategorizácia

Našli ste nepresnosti? Dajte nám, prosím, vedieť!

Nahlásiť chybu

Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

Hodnotenia

4,7 / 5

3 hodnotenia

2
1
0
0
0

Ako sa páčila e-kniha vám?

Recenzie čitateľov

18

Žijem si perfektný život, aj keď som ešte len na začiatku svojej cesty. Plním si sny a pracujem v knižnom vydavateľstve. Knihy sú a predpokladám, že už aj navždy budú, moja vášeň. Ľúbim ľúbiť, usmievať sa a cestovať. Popri knihách si vždy rada nájdem čas na prechádzky a dobré jedlo. O svoje knižné pocity sa delím aj na Instagrame na profile @adulkacitulka

Adriána Grečnárová
Overený zákazník
20.5.2023
Skvelá a nápomocná kniha pre všetky ženy, ktoré majú hormóny v nerovnováhe a s tým spojené problémy. Obsahuje okrem početných praktických informácii i recepty, jedálničky, dávkovanie byliniek... Pomôže vám zistiť, kde je problém, navedie ako ho vyriešiť a ešte niečo navyše. :)

Ženy ako ja, ktoré nemajú problémy, ale bažia po vedomostiach o svojich hormónoch budú, bohužiaľ, nasýtené len veľmi striedmo. Od tejto knihy skrátka dostanete len to, čo je napísané na obale - Kompletný sprievodca na OBNOVU prirodzenej rovnováhy ženského tela.

Čiže prvej skupine - áno, vrelo odporúčam. Druhej skupine skôr nie.
Čítať viac
13
Overený zákazník
9.1.2023
Pre všetky ženy
Kniha akou je Hormonálna inteligencia si zaslúži niekoľko objatí z úprimnej lásky. Ja ju totiž zbožňujem práve preto, čím je…

Máte bolestivú menštruáciu, trpíte príznakmi PMS, endometriou alebo sa dostávate do obdobia prechodu? Či dokonca sa vám nedarí otehotnieť?
Ženy, táto kniha vie o vás samotných veľmi veľa.

Sama som bola prekvapená ako elegantne mi táto kniha odpovedala na všetky nevyslovené otázky. Ukázala mi, že hormonálne príznaky, ktoré okolie a vlastne celá spoločnosť potláča, skutočne NIE SÚ NORMÁLNE.
Vezmime si takú menštruáciu, viete, že by ste nemali pociťovať pri nej ani najmenší kŕč? No už naše pra-pra(…)babičky učili, že musíme vydržať, pretože sme ženy. Jasné, že sa takýto postoj dostal aj do oblasti medicíny. Ale to, že sme ženy, neznamená, že máme trpieť.

Okrem toho, že kniha vyvráti a vysvetli aj hlboko zakorené problémy, starostlivo podá návod, ktorý vám pomôže porozumieť svojmu telu. Viete aký má dopad na hormóny taký stres alebo ako súvisia s črevami? V tejto knihe sa dočítate aj toto.

Nepomôže vám za týždeň, je to dlhodobejší proces, rovnako ako čítanie samotnej knihy. Veľa informácií je potrebné si zaznačiť a pri čítaní byť v plnej pozornosti, aby ste z knihy vyťažili čo najviac. Bonusom sú zdravé recepty samotnej autorky.

Prosím, úprimne prosím, hovorte o tejto knihe, aby ste o nej zvýšili povedomie.
Čítať viac

Vydavateľstvo Ikar

Čítať viac

„Pobozkáme sa, dotkneme. Nechceme nič viac. Čo potrebujeme, je na dosah. Všetko ostatné je nepodstatné. Také jednoduché. Nenaplnení sú iba tí, čo nevedia, čo chcú.“

Cez noc - Stig Sæterbakken, 2014
Cez noc
Stig Sæterbakken