Toužím po tobě

Tahle pohádka plná sexy zvratů je o nemajetné švadlence ze San Francisca a králi italské exkluzivní módní tvorby. Kdo na koho co ušije a jak to všechno dopadne?Majitelka butiku... Čítať viac

3. diel série
Vzplanutí
Vydavateľstvo
Red, 2022
Počet strán
344

Tahle pohádka plná sexy zvratů je o nemajetné švadlence ze San Francisca a králi italské exkluzivní módní tvorby. Kdo na koho co ušije a jak to všechno dopadne?Majitelka butiku Kimber DiSantová má za sebou perné chvíle. Čítať viac

  • PDF EPUB MOBI
  • Čeština

14,23 €

Ihneď na stiahnutie
Ako čítať e-knihy?

Naši škriatkovia odporúčajú

Viac o e-knihe

Tahle pohádka plná sexy zvratů je o nemajetné švadlence ze San Francisca a králi italské exkluzivní módní tvorby. Kdo na koho co ušije a jak to všechno dopadne?Majitelka butiku Kimber DiSantová má za sebou perné chvíle. Z jejího prince Krasoně se vyklube prevít, který jí dá kopačky rovnou u oltáře, a obchod lehne popelem (doslova). Kimber se ocitá v italské Florencii s macechou, učiněnou ledovou královnou, a snaží se zachránit neprosperující krejčovskou firmu svého zesnulého otce. Situaci může zhoršit už jen jedna věc: další muž v jejím životě. S nabídkou na odkoupení otcovy firmy přijde arogantní italský módní magnát, bohatý a sexy jako hrom. Vzájemná přitažlivost přesahuje všechny meze, ale Kimber se nehodlá znovu spálit.Matteovi Morettimu ženy neříkají ne – a už vůbec ne tak vehementně a vztekle, jak to umí Kimber. Zatímco mezi nimi jiskří žár, Matteo pro tuhle senzační Američanku přichystá záludný plán. Co má v úmyslu? Dobývat ji krok za krokem vášnivými polibky.Kimber si říká, že je to všechno jenom hra. Jejímu zlomenému srdci jistě nehrozí nebezpečí, Matteovy doteky ji nepřimějí roztančit se radostí. Ale i nejzarputilejším nepřátelům se může stát, že se fantazie v životě promění ve skutečnou romantiku.
Čítať viac
Originálny názov
Ache for You
Počet strán
344
Rok vydania
2022
Naše katalógové číslo
1660103
Jazyk
čeština
3. diel série
Vzplanutí
Vydavateľstvo
Red
Kategorizácia

Našli ste nepresnosti? Dajte nám, prosím, vedieť!

Nahlásiť chybu

Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

Hodnotenia

4,3 / 5

7 hodnotení

3
3
1
0
0

Ako sa páčila e-kniha vám?

Recenzie čitateľov

11

Milovníčka kníh najmä románov a young adult literatúry.

Anna a knihy
14.8.2022
4,5/5
Posledný diel z tejto skvelej série mám za sebou. Síce táto časť neprekonala moju obľúbenú 2.časť Taju Pro Tebe, ale aj tak som si toto čítanie užila.

Opäť autorka vytvorila skvelú dvojicu a tentoraz nás autorka zaviedla do sveta módy a do krásneho Talianska, čo bola pre mňa veľmi príjemná zmena. Naša hlavná dvojica Matteo a Kimber ma veľmi bavili, no najmä, keď boli spolu, keďže aj tu bolo medzi nimi množstvo iskrenia, vášne či skvelých doberačiek.

Vôbec by mi nevadilo viac kapitol práve z pohľadu Mattea, lebo na jeho kapitoly som sa vždy tešila, keďže veľa vecí robil najmä preto, aby si získal Kimber. Síce na začiatku som si myslela, že Matteo bude typický playboy, ale ešte väčšie prekvapenie bolo pre mňa, keď som zistila, aký v skutočnosti je... Takže síce žiaden playboy, ale milujúci a dominantný chlap, ktorý by pre Kimber urobil prvé posledné. Kimber bola na začiatku skvelá, svojská, sama sebou, čo sa mne veľmi páčilo. Až na to, že mi prišla ku koncu veľmi nerozhodná, keďže sa jej nerozhodnosť často opakovala, tak už tá nerozhodnosť mi prišla až prehnaná.

Čo sa musím uznať, že Kimber mala fakt skvelých priateľov a scény s nimi som milovala, pretože tie boli vždy plné humoru. A z čoho som bola veľmi prekvapená bolo to, čo sa vykľulo z bývalého priateľa Kimber, pretože toto som nečakala, keďže začiatok príbehu bol, aký bol.

Napriek tomu jednému negatívu, knihy od tejto autorky milujem, pretože sú vždy plné vášne, iskrenia a vie vytvoriť postavy, ktoré ma hneď zaujmú.
Čítať viac
13
8.7.2022
Autorka opäť nesklamala
Predchádzajúce dve knihy tejto série sa mi veľmi páčili, preto som sa do tretej časti púšťala s veľkými očakávaniami...a autorka ma opäť nesklamala.

Toužím po tobě má taký popoluškovský, rozprávkový nádych - chudobná krajčírka a úspešný módny návrhár. Zároveň však ide o pekne pikantnú a vtipnú romantiku, počas čítania ktorej som sa dobre bavila. Páči sa mi autorkin štýl, stránky mi rýchlo ubiehali pod prstami. Bola to jedna z tých kníh, ktoré som nedokázala pustiť z ruky.

Kimber bola neriadená strela, poriadne tvrdohlavá a výbušná, nemala problém povedať, čo si myslela, mala podrezaný jazyk, svojský zmysel pre humor. Autorka jej však na plecia naložila veľmi veľa - nevyšla jej svadba, o čom písali všetky noviny, prišla o milovanú osobu i svoj obchodík, zistila, že otec pred ňou tajil veci... V niektorých momentoch mi jej bolo veľmi ľúto, valilo sa to na ňu zo všetkých strán.

Podľa anotácie som čakala, že Matteo bude väčší hajzlík. Áno, niekedy ma hrozne štval a najradšej by som ho prefackala, no už od začiatku dával Kimber najavo, aká je skvelá, pomohol jej, keď to potrebovala, bol pre ňu oporou v ťažkých časoch. Kimber mu to vôbec neuľahčovala, no on sa nevzdával, naozaj s ňou mal trpezlivosť.

Medzi nimi dvoma lietali už od začiatku neskutočné iskry a ja som sa pri tom ich neustálom doberaní a podpichovaní len potmehudsky usmievala. Čakalo však na nich množstvo problémov, ktoré museli vyriešiť, aby mal ich vzťah reálnu šancu vydržať.

Vedľajšie postavy boli tiež sympatické. Páčil sa mi najlepší kamarát Kimber, Jenner, boli podobne blazniví a bola s nimi veľká sranda. Jej ex Brad bol taký ťutko, áno, nevyriešil svoju situáciu práve najlepšie, ale vo svoje podstate nebol zlý. 

Všetky tri časti tejto série boli veľmi dobré (mne sa najviac páčila dvojka a trojka) a môžem vám ju len odporučiť.
Čítať viac

„Pamätaj si so mnou, že človek potrebuje dve veci, aby tú záťaž zvládol, aby dokázal stáť celkom vzpriamene, aby si uchoval žiaru v očiach, elán v srdci, hudbu v krvi - pevný chrbát a slzy.“

Ryby nemajú nohy - Jón Kalman Stefánsson
Ryby nemajú nohy
Jón Kalman Stefánsson