666 démonov

666

Vivien prežila stratu, s ktorou sa iba ťažko vyrovnáva. Život pokračuje bezohľadne ďalej, no pre ňu bez jej osudovej lásky, temného démona Adriena, už nemá žiaden zmysel. Ibaže... Čítať viac

4,8 108 hodnotení
2. diel série
666
Vydavateľstvo
Emília Beňová, 2022
369 strán
5 hodín čítania

Vivien prežila stratu, s ktorou sa iba ťažko vyrovnáva. Život pokračuje bezohľadne ďalej, no pre ňu bez jej osudovej lásky, temného démona Adriena, už nemá žiaden zmysel. Ibaže v tajuplnom svete mimo toho ľudského sa veci neustále... Čítať viac

  • PDF EPUB MOBI
  • Slovenčina

7,50 €

Ihneď na stiahnutie
Ako čítať e-knihy?

Naši škriatkovia odporúčajú

Róbert Barcík: Zrkadlo umelej inteligencie. LearningDoe, 2023

Viac o e-knihe

Vivien prežila stratu, s ktorou sa iba ťažko vyrovnáva. Život pokračuje bezohľadne ďalej, no pre ňu bez jej osudovej lásky, temného démona Adriena, už nemá žiaden zmysel. Ibaže v tajuplnom svete mimo toho ľudského sa veci neustále hýbu a stret týchto dvoch sfér je nezvratný. Ustojí ho Vivien? Dokáže znova otvoriť svoje srdce citu, ktorý bol zabitý spolu s jej milovaným pri nohách Diabla?
Kto je spojenec a kto zradca v boji, ktorý rozpúta samotný vládca pekla, ale aj nevyspytateľná démonka Deryona?

Ponorte sa do pokračovania bestsellera 666 duší, v ktorom sa nielenže dostanete až do najhlbších útrob pekla, ale vás tiež presvedčí, že sila skutočnej lásky dokáže poraziť i tie najpodlejšie úklady.
Čítať viac
Počet strán
369
Rok vydania
2022
Naše katalógové číslo
1651715
Štýl
romantický
Jazyk
slovenčina
Pôvod
Slovensko
2. diel série
666
Vydavateľstvo
Emília Beňová
Pre koho
pre ženy
Kategorizácia

Našli ste nepresnosti? Dajte nám, prosím, vedieť!

Nahlásiť chybu

Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

Hodnotenia

4,8 / 5

108 hodnotení

99
5
0
2
2

Ako sa páčila e-kniha vám?

Recenzie čitateľov

18.8.2023
Demóni
Prvý diel sa mi páčil, preto som sa tešila na pokračovanie. V tejto druhej časti oceňujem grafické spracovanie. Kapitola začína aj končí obrázkom.

Čo sa týka postáv, na začiatku sa mi nepáčilo správanie Vivien, zdala sa mi, že je nevyvinutá, tvrdohlavá a správala sa ako dieťa. Neskôr sa mi však páčila jej odvaha bojovať za svoju lásku k Adrienovi. Dokonca sa nebála ani stretnúť so samotným diablom.

Postava Adriena opäť nesklamala. Sexi démon, ktorý sa stará o Vivien, ktorej sa do cesty zapletie démonka Deryona a spraví jej zo života pekla. Jej postava sa mi nepáčila, ale veľmi dobre vykreslená.

Prepracovaný príbeh so správnym napätím, zápletkami a zvratmi. Taktiež tu nechýbala láska, erotické scény, hnev, bolesť, ubližovanie. Autorka ma vtiahli do deja a musela som čítať ďalej, aby som vedela, ako sa to celé vyvinie.
Čítať viac
4.7.2023
Začnem tým, že sa mi páči grafické spracovanie kapitol a označenie, z pohľadu ktorej postavy je daná časť.

Po konci prvej časti som bola zvedavá, ako to bude pokračovať. Najmä, čo bude s A & V.
Avšak v tejto časti mi Vivien niekedy pripadala naivnejšia než v prvej, ale zasa za tých okolností…Ok asi viacerí by sme pochybili v rozhodnutiach, ktoré musela urobiť. Na druhej strane kvitujem jej odhodlanie a odvahu bojovať za lásku. Takýchto bojovníkov svet potrebuje.
Adrien je stále dokonale hriešne sexi démon, ktorý ma na nič rodinu.

Aj v druhom pokračovaní série 666 nechýbalo napätie, zvraty, tajomstvá, zrada, intrigy, ľútosť, obavy, hnev, akciou nabité scény a slastný sex, ktorý dal všetky rozlietané emócie do rovnováhy.

Zároveň sme mali možnosť zažiť peklo. Doslova. To, ako ho autorka opísala, dajme tomu, že by som sa tam určite nechcela ocitnúť. Bolo to také živé. Mučivé. Naháňajúce strach a zúfalstvo.
Kniha ma doviedla k myšlienkam nad sebou. Neviem či sa to v poslednom čase nejakej inej knihe podarilo a pritom je to len fantasy, ale tématika nebo - peklo, dobro - zlo, má to niečo do seba.
Čítať viac
Marija Mari
Neoverený nákup
20.6.2023
Perfektná!
Čo viac si priať... Emily D. Beňová ... super čítanie.
Opäť perfektná kniha, ktorú som zlúskala na posedenie a teraz ibem na 3.
Hlavne nech je tá 4 čo najskôr.
Čítať viac
4
To - Stephen King, 2019
Práve čítam
To

Som Adriana a nadovšetko zbožňujem knihy. Riadim sa heslami: 1; Bohatý nie je ten, kto má veľkú televíziu, ale ten kto má veľkú knižnicu. 2; Ak čítaš knihy, môžeš prežiť tisíc životov, ale ak si neprečítal ani jednu, prežiješ iba jeden život.

Adriana Trebichalská
Overený zákazník
15.4.2023
Ešteže som nemusela príliš dlho čakať na pokračovanie a fakt som bola zvedavá ako bude ďalej príbeh pokračovať bez Adriena a teda, že som riadne otvárala ústa. Prečítané som to mala behom chvíľky aj napriek tomu, že mám mimino, ale ja som sa proste nevedela od toho odtrhnúť. Zaujímavé zvraty, pri ktorých som doslova nechápala.. Po prečítaní som ešte v ten večer objednávala ďalšie pokračovanie. Čítať viac
8

„Všetko, čo teraz potrebujem, je obrovský sveter, káva, teplé ponožky, hromada kníh a dobrá hudba.“

Diana Barnová
Overený zákazník
2.4.2023
Príbeh o pekle pokračuje.....
Tento príspevok prezrádza dôležité momenty deja, preto je skrytý, aby sme Vám nepokazili pôžitok z čítania.
Prvá časť sa mi neskutočne páčila, preto som bola veľmi zvedavá na pokračovanie. Autorka nesklamala ani druhým dielom.
Na začiatku knihy som bola netrpezlivá, kedy už konečne sa stretnú a Vivien zistí, že Adrien je nažive. Potom sa príbeh rozbehol a knihu nebolo možné odložiť.
Najviac sa mi páčili scény v pekle. Úplne premyslené, malo to zasa hlavu a pätu. Deryona ma začína už poriadne vytáčať :D Už sa neviem dočkať kedy ju Adrien zabije a zbaví sa jej . Dokonca som si myslela, že sa z toho pekla nedostanú a Adrien bude nútený Vivien premeniť.
Dúfam,že to sa dozviem v tretej časti knihy, na ktorú sa hrozneeeeee teším a som neskutočne zvedavá.
Ak mám byť úprimná, väčšinou druhé diely rôznych kníh sú nudné niekedy z trilógii najslabšie, táto je ale výnimkou. Vôbec nebola nejakou ,,prechodou" knihou , bolo tam zasa vzrúšo, akcia, dobrodružno, fantasy.
Zatiaľ obe diela od autorky patria medzi moje Top knihy za tento rok a celkovo medzi moje obľúbené knižky, ktoré v mojej knižnici nesmú chýbať.
Knihu hodnotím na 5 hviezdičiek ( teda 1*) , knihu ODPORÚČAM
Čítať viac
7.3.2023
Tento príbeh, moja prvotina od autorky, ma doslova, respektíve dopísmena, okúzlil. Zistila som, že podľahnúť môže byť také nebezpečne krásne.
Aj napriek tomu, že som niekedy presne vedela, ktorú knihu a ktorú scénu z tej-ktorej knihy autorka použila ako inšpiráciu.
Našťastie boli tak bravúrne skombinované, že nováčik v upírsko-romantickom žánri by si možnože ani nevšimol, že boli tie nápady odniekiaľ prebraté.

Táto séria mala viacero mínusov, napríklad niekedy som nevedela, či je Vivien, hlavná hrdinka, taká naivná, alebo či som ja až taká múdra (radšej to druhé).
Častokrát ma vytáčal jej mentálny monológ.
A ešte, koľkokrát v živote ste použili slovo najerotickejšia/e. Ja sa priznám, že ja ešte ani raz, ale Vivien to slovo používala až prehnane často.

Ale napriek tomu chápem, prečo je okolo týchto kníh také haló.

Prvá knižka sa čítala veľmi dobre a ľahko. Doslova som ju zhltla a čakanie na druhú a tretiu časť bolo utrpením.
Moje hodnotenia na Goodreads sa pohybovali medzi 4 a 5 hviezdičkami
Čítať viac
Kathrina
Neoverený nákup
4.3.2023
Úžasné pokračovanie
Tak a a máme tu pokračovanie tejto série. Samozrejme záver prvej časti som plakala ako šialená. Moje city boli zranené. No túto druhú časť som zhltla tak isto ako aj prvú. Napätie sa tu dá krájať a Vivien je zúfalá. No dokáže ešte uveriť po tom všetkom čo sa stalo?Takisto ako aj prvá časť, aj táto druhá je úžasná. A ja som pri nej otvárala ústa a čítala ako drak. Sú tú úžasné dejové línie a nečakané zvraty, ktoré nútia čitateľa pokračovať v čítaní až kým knihu nezatvorí. Pani autorka sa s nami hrá ako mačka s myšou no ja som jej to zhltla aj s navijakom ako sa vraví. Čítať viac
24.2.2023
666 démonov
•Druhá časť zo série 666•

,,Peklo má svoj plán a karty sú rozdané…”

Dnes sa spoločne pozrieme na druhú časť zo série 666 od známej slovenskej spisovateľky.

Táto kniha je priamym pokračovaním a teda nadväzuje na dej z predchádzajúcej knihy.

Opäť sa tu stretávame s Vivien, ktorá je zničená z udalostí, ktoré sa odohrali v jej živote a nevie ako ďalej. Nech sa akokoľvek snaží jej srdce je príliš zlomené na to, aby dokázala fungovať podľa predstáv svojich blízkych, ktorým dokonca musela klamať. Povedať im pravdu by bolo až príliš ťažké a mohlo by to ohroziť ich životy. Čo ak však povedať pravdu znamená vyslobodiť sa z pocitu viny a z tej ťažoby? Čo ak aj naša hlavná hrdinka potrebuje okolo seba niekoho, komu sa bude môcť zdôveriť?

Čo ak však Vivien je až príliš zničená na to, aby dokázala naďalej žiť? Čo ak sa rozhodne zahrávať so silami pekla? Aj ona sama vie, že to nie je správne riešenie, no jej myseľ je zatemnená a jej srdce je roztrhané na marné kúsky.

*celú recenziu nájdete na instagramovom profile @_everystoryhasahero*
Čítať viac
7
Overený nákup
18.2.2023
Úžasné pokračovanie
Nemám slová. Úžasné a turbulentné pokračovanie. Túto časť som prečítala ešte rýchlejšie ako prvú a ďakujem Bohu za to, že už je aj tretí diel. Ak by som musela čakať asi by som porazilo. Čítať viac

Emily D. Beňová

Čítať viac

„Bola to tá tajomná vzrušujúca časť dňa, keď slnko zapadá a svetlo mení farbu z červenej na vyblednutú krvavú, neprestajne sa mení a temnie, akoby deň ešte žil, ale už umieral.“

Malý strom - Forrest Carter, 2016
Malý strom
Forrest Carter