Spolok Judášov - Peter Šloser
E-kniha

Spolok Judášov

Peter Šloser
Spolok Judášov - Peter Šloser
Spolok Judášov - Peter Šloser
Spolok Judášov - Peter Šloser

Peter Šloser, vlastným menom Peter Chudý, je bývalý policajný plukovník. V službách štátu začínal od piky, keď na ulici zasahoval proti kriminálnikom. Riadil okresnú kriminálku v meste, ktoré bolo semenišťom zločincov. Neskôr pôsobil v riadiacich funkciách viacerých špecializovaných útvarov,...

Okamžitý download
PDF
EPUB
MOBI
TOP #34
Vydavateľstvo
Ikar, 2022
4. diel série
Páchateľ neznámy

Existovala na Slovensku policajná chobotnica? Vznesené obvinenia a právoplatné odsúdenia bývalých policajných funkcionárov nasvedčujú, že jej chápadlá k nám siahajú. Peter Šloser opäť poukazuje na krivákov z najvyšších poschodí... Čítať viac

Ďalšie formáty

Kniha 13,91 €

Existovala na Slovensku policajná chobotnica? Vznesené obvinenia a právoplatné odsúdenia bývalých policajných funkcionárov nasvedčujú, že jej chápadlá k nám siahajú. Peter Šloser opäť poukazuje na krivákov z najvyšších poschodí... Čítať viac

Ďalšie formáty

Kniha 13,91 €

Odporúčané tituly a kolekcie

Ak si kúpite e-knižné príbehy do 31. júla, ste zaradení do žrebovania o skvelé knižné ceny!

1. cena: čítačka e-kníh a pobyt v Knihomoľskej izbe, penzión Branecký v Trenčíne pre 2 osoby
2. cena: čítačka e-kníh, 50 € darčeková poukážka a martinusácky balíček
3. cena: čítačka e-kníh, 25 € darčeková poukážka a martinusácky balíček

Nezabudnite, že čím viac e-kníh kúpite, tým vyššia je vaša šanca na výhru.
Pravidlá súťaže

Viac o e-knihe

Existovala na Slovensku policajná chobotnica? Vznesené obvinenia a právoplatné odsúdenia bývalých policajných funkcionárov nasvedčujú, že jej chápadlá k nám siahajú. Peter Šloser opäť poukazuje na krivákov z najvyšších poschodí slovenskej polície a zradcov, ktorí sa spreneverili svojmu poslaniu. O život pôjde nielen ministrovi vnútra, horúco bude aj v mafiánskej rodine Šenkovcov. Ako tieto dva prípady súvisia, kto je vrahom a zvíťazí spravodlivosť? Podobne ako pri predchádzajúcich Šloserových detektívkach, aj vďaka tejto knihe má čitateľ ojedinelú šancu stať sa účastníkom deja. Autor opäť čerpá inšpiráciu z vlastných skúseností, ktoré využil pri opísaní reálneho policajného zákulisia a vyšetrovania zločinov, za ktoré súdy ukladajú doživotné tresty.
Čítať viac

Všetky formáty tohto titulu

Knihy

Na sklade, posielame ihneď
Novinka
13,91 €
-18 %

E-knihy a audioknihy

E-kniha
Ihneď na stiahnutie
PDF
EPUB
MOBI
11,10 €
Ďalšie
440 strán
Rok vydania
2022
Naše katalógové číslo
1520923
Jazyk
slovenčina
4. diel série
Páchateľ neznámy
Vydavateľstvo
Ikar

Našli ste v našom obsahu nejaké nepresnosti? Dajte nám o tom vedieť.

Nahlásiť chybu

Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

Hodnotenia

5,0 / 5

4 hodnotenia

4
0
0
0
0

Ako sa vám páčila e-kniha?

Recenzie čitateľov

20
Smrtící záře - Stuart MacBride
Práve čítam
Smrtící záře

Knihy a knižné hrdinky a hrdinovia ma sprevádzajú od útleho veku. Dodnes si presne pamätám vôňu knihy (z roku vydania 1968 Winnetou), ktorú som čítala ako 11 ročná a s napätím som sledovala príbehy červených a bielych bratov. Nezabudnuteľné boli i chvíle ktoré som prežívala s Alfredom Hitchcockom a Tromi pátračmi... S pribúdajúcimi rokmi pribúdali aj prečítané knihy počnúc románmi od Juliette Benzoni, cez sci-fi a fantasy ako Stopárov sprievodca galaxiou, či Hra o tróny až po krimi (najmä severské). Knihy a knižní hrdinovia ma sprevádzajú celý život, mám okolo seba veľa priateľov, ktorí knihy tiež milujú a tak sa často stáva, že keď sa stretneme "nestihneme" si všetko povedať :-) . Mám zopár prianí a jedno z nich je, aby som mala dostatok času a dobrý zrak, na ďalšie knižné príbehy.

Beáta Kaššovicová
včera
Keď systém víťazí nad spravodlivosťou...
Keď sa nahnevaný Kazo Šenk pri odchode z domu zohne pod auto, aby spod neho vyhnal nenávidenú mačku svojej milenky Ivetky, uvidí pod ním nástražný výbušný systém. Kto chce jeho smrť? Zo 100 ľudí by 99 zavolalo políciu, len jeden takúto situáciu rieši iným spôsobom. Prečo? Kazo vie, že tak by sa nemohol pomstiť. Preto zavolá svojmu priateľovi... V mestečku v ktorom "vládne" rodina Šenkovcov začína byť dusno. A o život pôjde ďalším ľudom.
...
Z Leopoldovskej väznice je po 8 rokoch prepustený Jozef Jekel. Dozorcovia nájdu v jeho skrinke fotografie ministra vnútra a druhej osoby s namaľovaným terčom na tvári. Myslí svoje hrozby Jekel vážne a zrealizuje svoj dlho pripravovaný plán tak, ako si ho pripravil? A čo majú spoločné dve rozdielne osoby na obrázkoch?
Polícia nemôže ignorovať hrozbu atentátu na ministra a začne sledovačka podozrivého. Ale nie všetci nadriadení berú hrozbu vážne. Oni totiž už dávno prehodnotili svoje priority a vydali sa na jednosmernú cestu do pekla.
...
Korupcia na Slovensku prekročila mieru. Za posledné roky je najväčšia. Počas niekoľkých rokov sa Slovensko stalo mafiánskym štátom bez toho, aby to verejnosť postrehla. Jeho pracovití obyvatelia netušili, že staré porekadlo ruka ruku myje, je v súčasnosti aktuálnejšie než v čase jeho vzniku pred storočiami. Vôňa peňazí je silnejšia než obava z odhalenia a tak korupčníkov stále pribúda.
No nie všetci v polícii zišli na šikmú plochu. Trojica vyšetrovateľov, držiac sa hesla pomáhať a chrániť vynakladá veľké úsilie pri zisťovaní pravdy a takmer denne musia bojovať i s mafiou skorumpovanými ľuďmi nielen z radov polície. No nebolo by predsa len ľahšie prestať bojovať so systémom a pohodlne profitovať ako Tí druhí?
...
Toto je moja prvá "Šloserovka" a priznám sa, že som mala trošku obavy "do čo idem". Vedela som, že postavy a udalosti v tejto knihe sú vymyslené a "akákoľvek podobnosť s realitou je čisto náhodná". A keďže ma skutočné dianie na Slovensku za posledné roky natoľko unavovalo a hnevalo, unikala som radšej do knižného sveta fiktívnych krimi príbehov. Ale... keď som sa začítala do príbehu Spolok Judášov, spadla som do neho až po uši. Príbeh je napísaný zrozumiteľne a pútavo, nechýba v ňom napätie, ale nie je tu taká tá typická akčnosť na akú sme zvyknutí zo severských krimi. Napriek tomu ma svojim obsahom pohltila a miestami mi zdvíhalo tlak. Krátke kapitoly zaisťujú rýchly spád deja a aj postavy sú ľahko zapamätateľné (ako inak).
Hrozím sa toho ak je len z 10-tich % príbeh pravdivý... veď čo ak.
Úžasne napísaná kniha, ĎAKUJEM Peter Šloser, že som sa z pohodlia domova mohla stať účastníkom príbehu, ktorý píše život.
Takže najbližšie bežím do kníhkupectva a doplním do knižnice aj predošlé diely. Za mňa 5*z 5
Čítať viac
Stella Ivanová
predvčerom
Spolok judášov
Autor nesklamal. Vyborné čitanie. Je vidieť , že má bohaté skúsenosti z prace v PZ. Knihu vrelo odporúčam. Teším sa na ďalšie napínavé a zaujímavé čitanie. Obdivujem autorovu odvahu písať o niektorych veciach. Ale nech sa ĺudia zamyslia. Čítať viac
28
666 duší - Emily D. Beňová
Práve čítam
666 duší

Milujem knihy. Čítam všade. U lekára, v autobuse, doma, v posteli. Všade kam sa pohnem beriem knihu so sebou.

Tatiana Dyačovská
14.6.2022
Kniha
Overený nákup
Opäť skvelá kniha z pera tohto autora. Čítala sa doslova sama. Aby ste ju pochopili odporúčam prečítať aj predošlé diely, ktoré na seba pekne nadväzujú. Dúfam, že aj pokračovanie bude také skvelé ako táto kniha. Čítať viac

Čítať viac
Čítať viac

„Náboženstvo je teologický ekvivalent poisťovacieho podvodu, kde rok za rokom platíte poistné, a potom, keď potrebujete čerpať výhody, za ktoré ste platili s nábožnou presnosťou - odpustite mi tú hračku -, zistíte, že spoločnosť, ktorá si vaše peniaze brala, vlastne neexistuje. “

Revival - Stephen King
Revival
Stephen King