Knihy
E-knihy

The Ice Man

Mainstream, 2008
Vydavateľstvo
Mainstream, 2008

Top Mafia hit man. Doting father. For 30 years, Richard 'the Ice Man' Kuklinski led a double life beyond anything ever seen on The Sopranos, ...

Čítaj viac

12,06 €

Dodanie môže trvať viac ako tri týždne

Odporúčané tituly a kolekcie

Viac o knihe

Top Mafia hit man. Doting father. For 30 years, Richard 'the Ice Man' Kuklinski led a double life beyond anything ever seen on The Sopranos, becoming one of the most notorious professional assassins in American history while hosting neighbourhood barbecues in suburban New Jersey. Kuklinski was Sammy 'the Bull' Gravano's partner in the killing of Paul Castellano, John Gotti hired him to kill his neighbour and he was also intimately involved in the killing of Jimmy Hoffa. He conducted this sadistic business with cold-hearted intensity, never disappointing his customers. For an additional price, he would make his victims suffer. By his own estimate, he killed over 200 men, taking enormous pride in his cunning and the ferocity of his technique. The Ice Man is a blood-chilling insight into the mind of one of the world's most prolific contract killers.
Čítaj viac
Kúpte spolu
The Ice Man - Philip Carlo
Nôž - Jo Nesbo
25,65 €
Ušetríte 3,31 €
Našli ste v našom obsahu nejaké nepresnosti?
Dajte nám o tom vedieť.

Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

Počet strán
528
Hmotnosť
301 g
Rok vydania
2008
Väzba
brožovaná väzba
Jazyk
anglický
Vydavateľstvo
Mainstream
Rozmer
110×178 mm
ISBN
9781845963392
Naše katalógové číslo
134302

Recenzie

Ako sa vám páčila kniha?

4,5 / 5

46 hodnotení

36
4
2
2
2

Marián Bartko
17.12.2014
Mrazivé
Ťažko hľadať slová nad činmi a ich prevedením, ktoré spáchal. Kniha Vám naskytne pohľad do mysle človeka, ktorý si to pomenovanie možno ani nezaslúži. Desivá a brutálna, to sú moje pocity z tejto knihy a tento pocit umocňuje to, že Richard Kuklinski nebol výplod nejakej fantázie, ale bol skutočný. Po prečítaní knihy som sedel ešte asi dve hodiny pri počítači a hľadal ďalšie a ďalšie fakty okolo Richarda Kuklinského. Odporúčam.
Čítaj viac
štefan
14.12.2014
Philip Carlo - Mraziar
Philip Carlo - Mraziar
Je to práve tá kniha ktorú ak raz otvoríte,musíte ju prečítať!
Na Richarda Kuklinského,majstra vo svojom remesle,už len tak nezabudnete.
Môžem len odporučiť ,navyše hodnotu ,ktorú v sebe skrýva nemožno rovnať s jej priaznivou cenou.
Čítaj viac
Zdena Poracká
28.11.2014
Ten názov knihy
je výstižný nielen preto, čo robil svojim obetiam, ale aj pre pocit, ktorý máte pri čítaní knihy. Doslova z nej mrazí. Mrazí z akejsi schizofrénie Richarda Kuklinského, keď na jednej strane surovosť a absolútna bezcitnosť k obetiam strieda takmer úplný opak vo vzťahu k jeho rodine, najmä k dcéram. Je nepochopiteľné, že mohol viesť taký život tak dlho, mrazí z (ne)práce polície. Pomyslenie na to, aký asi život žili po odhalení členovia rodiny....hrôza a strach. Pohľad na foto toho kedysi mladého krásneho človeka a konfrontácia so spáchanými zverstvami - nepochopiteľné. Mám nesmierne silný zážitok z tejto autorsky výborne spracovanej knihy, len mi hrôzu naháňa, že to bola skutočnosť.
Čítaj viac
Pavol
1.3.2014
Názor
Kniha bola skutočne veľmi dobrá. Zaobstaral som si ju na základe hodnotení, ktoré dali iní čitatelia a naozaj nesklamala. Osobne odporúčam si pozrieť aspoň časť dokumentu od HBO a mať tak Mraziara aspoň cez monitor pred očami, počuť jeho hlas vidieť ako odpovedá, akú má mimiku. Pre následné čítanie to pre mňa vytvorilo nový rozmer.
Čítaj viac

Čítaj viac
Kúpte spolu
The Ice Man - Philip Carlo
Nôž - Jo Nesbo
25,65 €
Ušetríte 3,31 €

„Knižnice sa stali mojou cukrárňou.“

Juliana Kimball