Zlomený mladík na cestě do záhuby.nZjizvená dívka bez jasného cíle. Milostný příběh vytesaný do tajemství, poznamenaný bolestí a zpečetěný lží. Grace Shawová a West St. Claire jsou naprosté protiklady. Ona je...

Čítaj viac

Ďalšie formáty

Odporúčané tituly a kolekcie

Viac o e-knihe

Zlomený mladík na cestě do záhuby. Zjizvená dívka bez jasného cíle. Milostný příběh vytesaný do tajemství, poznamenaný bolestí a zpečetěný lží.

Grace Shawová a West St. Claire jsou naprosté protiklady. Ona je divná holka z food trucku. On je tajemný rváč nelegálních zápasů, který jednoho dne vtrhl na motorce do jejího ospalého texaského univerzitního městečka a od té doby za sebou nechává spoušť. Ona je pro svět neviditelná. On je městem milovaný „zlý hoch“. Ona je vadné zboží. On je potížista.

Když West vpadne do jejího poklidného života, Grace se snaží zjistit, jestli jí přinese štěstí, nebo zklamání. Ale čím víc ho odhání, tím víc ji West vytahuje z její ulity.
Grace toho moc neví o životě za hranicemi svého města, ale ví tohle: Je zamilovaná do nejpřitažlivějšího kluka na Sheridanské univerzitě.

A když si člověk hraje s ohněm – zřejmě se popálí.
Čítaj viac

Všetky formáty tohto titulu

Knihy

Kniha
Český jazyk
Na sklade, posielame ihneď
18,75 €

E-knihy a audioknihy

E-kniha
Slovenský jazyk
Okamžite na stiahnutie
Ako čítať e-knihy?
Novinka
EPUB
MOBI
11,90 €
Ďalšie
Našli ste v našom obsahu nejaké nepresnosti?
Dajte nám o tom vedieť.

Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

Originálny názov
Playing with Fire
Počet strán
4246 hodín čítania
Rok vydania
2021
Naše katalógové číslo
1307473
Jazyk
slovenčina
Preklad
Vydavateľstvo
Baronet

Recenzie

Ako sa vám páčila e-kniha?

4,5 / 5

11 hodnotení

8
1
2
0
0

15

Všetky moje recenzie nájdete na instagrame @luckylady.stories :)

Luckylady. Stories
8.1.2022
Zatiaľ som čítala iba dve knihy od tejto autorky, ale ja ju úplne zbožňujem. Zamilovala som si ju už pri knihe Ukradnutý bozk, a pri tejto sa mi len potvrdilo to, že píše neskutočne famózne.

Jej príbehy majú dušu, emócie, srdce a Vás to tak chytí, že chcete ten príbeh čítať. Veľa čitateľov bolo z tejto knihy unesených, a preto som očakávala, že sa mi určite bude páčiť. Nič iné som si ani nepripúšťala. A tak sa aj stalo. Zároveň musím povedať, že kniha síce bola skvelá, ale v kútiku mám pochybnosti o plnom hodnotení, možno 4,8/5 by bolo to správne hodnotenie. Pri určitých momentoch som mala taký v kútiku hlas, že a mohla to troška autorka skrátiť. Ale potom prišla zápletka, ktorá to vyplnila a ktorá ma zaujala.

Originalita príbehu je na vysokej úrovni, podstata zostáva rovnaká, ale vývoj je skvelý. Viem si predstaviť, že táto knižka dokáže čitateľa nesmierne ohúriť, pokiaľ nečíta tak veľmi veľa príbehov z tohto žánru, ale číta tak priemerne 10 kníh za rok. Zárovň si viem predstaviť, že poteší aj náročnejšieho čitateľa. Takže ja knižku určite odporúčam.

Postavy mali nesmiernu dušu, charakter, osobnosť. Vedľajšie postavy neboli opomenuté a autorka ich dostatočne vykreslila. Hlavní hrdinovia prešli obrovským vývojom vo svojom vnútri, ale aj vo vzťahoch. Nemôžem si však pomôcť, Gracina babička - doteraz vlatne neviem odhadnúť, či to bola kladná alebo záporná postava. Mala som pocit, že niečo medzi tým, a v jednom momente mi teda fakt nebola pochuti. Grace s ňou mala ohromnú trpezlivosť.

West bola postava, ktorú si obľúbite, či chcete alebo nie. Jeho príbeh nebol úplne ,,klišé" - problémový chlapec s hrozným osudom, ale ponúkol o trošku viac. Neznášam však, keď postava urobí jednu vec, a tou je, že namiesto toho, aby povedala možno krutú pravdu a dala možnosť voľby tej druhej osobe, tak radšej zaklame alebo povie odporné zraňujúce veci s cieľom danú osobu ochrániť...toto je vec, ktorú nedokážem vystáť v knihách a v tej chvíli mám chuť niekoho zaškrtiť.

Veľmi sa mi páčil aj Easton. A neskutočne sa mi páčilo prostredie, kde sa dej odohrával - Food truck. Miesto, kde sa odohrávali tie najlepšie scény a kde to všetko začalo.

Autorka sa u mňa zaraďuje a čoraz viac sa šplhá po vyšších rebríčkoch a ja sa teším na jej ďalšie knihy. Záver tejto knihy bol trošku rozťahaný, ale prežila som jeden krásny príbeh. Kniha možno môže pôsobiť trošku depresívnejšie, ale ponúka nádej, lásku a novú energiu do života.
Čítaj viac
@knizkomolka
7.1.2022
Kniha mala taký klasický scenár, pre mňa bez nejakých prekvapivých momentov alebo niečoho naviac, čo by ma prinútilo dychtivo otáčať stránku za stránkou a čakať ako to celé dopadne.

Dvaja zlomení vysokoškoláci, ktorý na prvý pohľad nemajú nič spoločného si navzájom uzdravujú duše a srdcia. Ona má jazvy na povrchu tela a on vo svojom vnútri. Ona bola utiahnutá a skrývala sa vo svojej bubline neviditelnosti a on mal povesť zlého chlapca. Avšak mal takú peknú schopnosť robiť milé veci ale pritom sa stále správal ako pošuk.

Ich osud mal zahrať na city ale na mňa to asi nemalo taký ohromný účinok ako na ostatných. Áno, smutné to (asi) bolo ale postavy mi akosi neprirástli k srdcu aby som to s nimi všetko prežívala. Viac sa mi páčilo ako sa postupne menili, jeho milé gestá a jej vzťah k jej babičke.

Je to taká lepšia new adult kniha s jasným scenárom a trochu presladeným záverom, sympatickými postavami s tragickou minulostou, zlomenými dušami, ktoré vstanú ako Fénix z popola lebo každý si zaslúži druhu šancu.
Čítaj viac
Janyella
21.12.2021
Knihy od L. J. Shen milujem. Milujem. Milujem.

"Nikdy není pozdě stát se tím, kým byste mohli být".

Do Pána tak toto bola iná pecka. Uff. Niečo neuveriteľné
Grace bola neskutočná. Aj napriek okolnostiam, ktoré ju za jej mladého života postihli dokázala čeliť skutočnostiam, ktorá ju postihli. Kedysi krásne mladé dievča je po požiari zjazvené po celom tele. Jazvy sú viditeľné a ostatní jej to teda príliš neuľahčujú. Musí čeliť nielen svojmu okoliu, ale v prvom rade musí čeliť a prijať sama seba. Musí sa prijať zjazvená. Musí sa prijať bez make upu. Musí sa prijať bez príliš dlhých mikín. Musí sa prijať bez šiltoviek. Musí víjsť zo svojej ulity. A to doslova.
West? West je miláčik, zlatíčko. Poprosím poslať urýchlene domov. Vážne. Ďakujem.
West je týpek, ktorý svoje jazvy ukrýva hlboko vo svojom srdci pred všetkými.
Aj napriek tomu, že sa prezentuje ako zlý chalanisko je neuveriteľne citlivý. Grace berie ako ostatné dievčatá - teda krásne dievča bez jaziev.
Sledovať vzťah medzi Grace a Westom bolo niečo neskutočné. Wow.
Príbeh mal dej, spád, neustále sa niečo dialo.
Pri čítaní som prežila asi všetky možné emócie: radosť, smútok, bolesť, strach, plač...
Bolo v ňom naoazaj všetko.
Skrátka fantázia. Topka. Fakt Brutál.
Dávam plný počet hviezd.
P.S: teším sa na ďalšie knihy od tejto autorky.
Čítaj viac
10
17.12.2021
Jedného Westa poprosím
O tom, že táto autorka VIE písať, sa nemusíme ani baviť. Síce jednu jej knihu mám rozčítanú asi štyri mesiace, pretože mi nejako nesadla, nič to na TOM fakte nemení.
.
Ona je obyčajné dievča z food trucku. On je tajomný bitkár so zlou povesťou. Ona je pre svet neviditeľná, na neho sa upierajú oči všetkých naokolo. Ona má viditeľné jazvy, on tie svoje pred svetom dokonale skrýva. Čo sa však stane, keď sa nenápadné dievča zamiluje do bad boya?
.
Keď sa hrá človek s ohňom, zrejme sa popáli.
.
PANEBOŽE. Grace bola neuveriteľná. Namojdušu. Veľmi sa mi páčilo, ako autorka vyskladala jej charakter, jej osobu, že aj napriek tomu, čo všetko si prežila, dokázala stáť na nohách a fungovať ďalej. Keďže jej požiar zničil predstavy a najmä budúcnosť, musela sa so všetkým popasovať sama. West, na prvý pohľad neskutočný bad boy, no pod maskou totálne zlatíčko. Obdivovala som ho, že nepozeral na Grace ináč, že ju bral ako seberovnú a jej jazvy si vôbec nevšímal. Láska medzi nimi vznikala postupne, pekne od úprimného priateľstva. Sexuálne scénky boli parádne, aaaach. Ešte teraz sa usmievam ako slniečko. V príbehu bolo naozaj všetko. Aj som sa zasmiala, aj nadávala.
.
Záver bol trošku rozťahaný, ale to vôbec nevadí. U mňa padli aj slzičky, bolo to krásne a dojímavo napísané. Epilóg fantastický. Odporúčam všetkými desiatimi, aj tým, ktorí na autorku zanevreli pre jej obľubu ťažkých a drastických osudov hlavných hrdinov.
Čítaj viac

Čítaj viac
Čítaj viac

„Začiatok je vždy iný a prostriedok je vždy zložitý. No koniec je vždy jednoduchý a rovnaký. Na konci vždy niekto príde, niekto odíde, niekto zomrie a niekto zostane.“

Štyri hostiny - Meir Shalev
Štyri hostiny
Meir Shalev