Our Violent Ends

Shanghai is under siege in this captivating and searingly romantic sequel to These Violent Delights, which New York Times bestselling author Natasha Ngan calls ';deliciously... Čítať viac

2. diel série
These Violent Delights
Vydavateľstvo
Margaret K. McElderry Books, 2021
512 strán
7 hodín čítania

Shanghai is under siege in this captivating and searingly romantic sequel to These Violent Delights, which New York Times bestselling author Natasha Ngan calls ';deliciously dark.'... Čítať viac

  • EPUB (Adobe DRM)
  • Angličtina

12,90 €

Ihneď na stiahnutie
Ako čítať e-knihy?

Naši škriatkovia odporúčajú

Andrea M. Guastella: Neslušné dary. Andrea M. Guastella, 2023

Viac o e-knihe

Shanghai is under siege in this captivating and searingly romantic sequel to These Violent Delights, which New York Times bestselling author Natasha Ngan calls ';deliciously dark.'

The year is 1927, and Shanghai teeters on the edge of revolution.

After sacrificing her relationship with Roma to protect him from the blood feud, Juliette has been a girl on a mission. One wrong move, and her cousin will step in to usurp her place as the Scarlet Gang's heir. The only way to save the boy she loves from the wrath of the Scarlets is to have him want her dead for murdering his best friend in cold blood.

If Juliette were actually guilty of the crime Roma believes she committed, his rejection might sting less.

Roma is still reeling from Marshall's death, and his cousin Benedikt will barely speak to him. Roma knows it's his fault for letting the ruthless Juliette back into his life, and he's determined to set things righteven if that means killing the girl he hates and loves with equal measure.

Then a new monstrous danger emerges in the city, and though secrets keep them apart, Juliette must secure Roma's cooperation if they are to end this threat once and for all. Shanghai is already at a boiling point: The Nationalists are marching in, whispers of civil war brew louder every day, and gangster rule faces complete annihilation.

Roma and Juliette must put aside their differences to combat monsters and politics, but they aren't prepared for the biggest threat of all: protecting their hearts from each other.
Čítať viac
Počet strán
512
Rok vydania
2021
ISBN EPUB
9781534457744
Naše katalógové číslo
1246631
Jazyk
angličtina
2. diel série
These Violent Delights
Vydavateľstvo
Margaret K. McElderry Books
Kategorizácia

Našli ste nepresnosti? Dajte nám, prosím, vedieť!

Nahlásiť chybu

Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

Hodnotenia

4,2 / 5

6 hodnotení

4
1
0
0
1

Ako sa páčila e-kniha vám?

Recenzie čitateľov

13.3.2022
Napínavé pokračovanie s poetickým koncom
Táto kniha bola vážne nádherná. To ako dôstojne, emotívne a premyslene dokázala autorka zakončiť túto duológiu je fakt obdivuhodné. A čo koniec...celá kniha bola dynamická, akčná, plná tajomstiev, tragédií a dilem, plná zvratov a fakt prepracovanej politiky, ale aj nežných momentov a lásky.

Enemies-to-lovers vzťah, boj moci, detektívne prvky, ale aj vývoj jednotlivých postáv robia túto knihu naozaj výnimočnou. Striedanie viacerých pohľadov príbehu pridáva veľa vrstiev a objasňuje každého motívy. Samozrejme je tu opäť aj veľa násilia, keďže ide o gangster. mesto nasiaknuté nenávisťou a navyše sa tu riešia aj iné veci...takže skrátka veľa deštrukcie a veľa dejových liniek. Oproti TVD bola táto kniha menej vtipná a viac tragickejšia, taká vyspelejšia. Celkovo boli postavy dospelé. Najlepšie na knihe boli každopádne romantické momenty hlavného páru, takže zakázaná láska je spracovaná dokonale.

Chloe Gong je veľmi talentovaná autorka a žasnem nad tým, ako dokázala v príbehu ponechať veľa Shakespear. prvkov, pričom okolo nich vystavala vlastný príbeh a niektoré veci si prispôsobovala. A to ako píše...to je skoro až poézia. Detailné oko, krásne opisy, budovanie napätia... A veľa zaujímavých myšlienok.

Koniec knihy je, ako som vravela, skvelý a veľmi uspokojivý. Budú vami zmietať emócie. Vďaka originalite prostredia a deja je to klenot medzi YA.
Čítať viac

„Dobre vidíme iba srdcom. To hlavné je očiam neviditeľné.“

Malý princ - Antoine De Saint-Exupéry, Antoine De Saint-Exupéry (ilustrátor), 2019
Malý princ
Antoine De Saint-Exupéry, Antoine De Saint-Exupéry (ilustrátor)