Úspěšná spisovatelka romancí Riley Reynoldsová si na slavení Vánoc nepotrpí, tráví je prací a jediné, co si ze svátků opravdu užívá, je svařené víno. Takže když si u ní vydavatel objedná milostný román s vánoční...

Čítaj viac

Ďalšie formáty

Odporúčané tituly a kolekcie

Viac o e-knihe

Úspěšná spisovatelka romancí Riley Reynoldsová si na slavení Vánoc nepotrpí, tráví je prací a jediné, co si ze svátků opravdu užívá, je svařené víno. Takže když si u ní vydavatel objedná milostný román s vánoční tematikou, je z toho víc než rozpačitá.

Navíc má budoucí knihu propagovat v živém vysílání ranní televizní show… A ten nepříjemný moderátor si do ní rýpne otázkou, jak může psát přesvědčivé romance, když sama dosud nenašla svého osudového muže. Riley v panice odpoví, že kdysi zažila velkou lásku a z toho citu čerpá dosud. Netuší, jak moc jí tahle neuvážená poznámka zkomplikuje život. Záhy se objeví hned tři její bývalí partneři – každý z nich je přesvědčen, že v interview mluvila právě o něm a že by stálo za to zkusit navázat na dávný vztah.
Získá si někdo z těch tří znovu Rileyino srdce? Nebo bude mít její vánoční pohádka úplně jiný děj?
Čítaj viac

Všetky formáty tohto titulu

Knihy

Na sklade, objednávajte však rýchlo
17,34 €

E-knihy a audioknihy

E-kniha
Okamžite na stiahnutie
Ako čítať e-knihy?
EPUB
MOBI
10,90 €
Ďalšie
Našli ste v našom obsahu nejaké nepresnosti?
Dajte nám o tom vedieť.

Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

Originálny názov
Christmas Ever After
Počet strán
3525 hodín čítania
Rok vydania
2021
ISBN MOBI
978-80-269-1684-0
ISBN EPUB
978-80-269-1683-3
Naše katalógové číslo
1166409
Jazyk
čeština
Preklad
Vydavateľstvo
Baronet
Kategorizácia

Recenzie

Ako sa vám páčila e-kniha?

5,0 / 5

2 hodnotenia

2
0
0
0
0

14
5.1.2022
Vynikajúca kniha!
Tento príspevok prezrádza dôležité momenty deja, preto je skrytý, aby sme Vám nepokazili pôžitok z čítania.
Láska k Vánocum by sa dala kľudne považovať ako voľné pokračovanie Vianočného tábora. Niet pochýb, že autorke koluje v žilách neskrývaná láska k Vianociam. Nikto totiž nevie napísať vianočný romantický príbeh, tak ako ona.

Túto knihu by som rozdelila do dvoch častí.

V prvej časti sa hl. hrdinka Reily pokúša spropagovať svoj budúci, vianočný román. Bude patrónkou vianočného tábora na vianočnom jazere. Majiteľom chaty je Luke a spolu s Reily sa venujú prípravam k otvoreniu tábora. Celé to všetko sprevádza úžasný a priam hrejivý pocit vianočnej atmosféry. Je krásne čítať, aké tradície a symboli tvoria Vianoce. Ako sa samotné čaro, vie dostať pomaličky pod kožu. Luke potrebujem pred predajom chaty, posledný krát doviesť vianočný tábor do úspešného konca. No Reily mu nedá v mysli pokoj, sústrediť sa na svoj cieľ.

Druhá časť sa silno otočila a do hry nastupujú tri Reilyine bývalé lásky. V príjemnom a nesilenom duchu, cítiť boj o jej srdce. Každý jeden ex bol v istej etape života, jej láskou. Tak ktorý bude ten pravý? Prebehne iskra ako za starých čias?
Čítaj viac
Dana
22.11.2021
Vianoce majú svoju čarovnú moc
Kniha Láska k vánocúm je odpočinkové, pohodové čítanie, ktoré vás inšpiruje ako sa tešiť z krásnych vianočných sviatkov. Nenáročný a predvídateľný dej sa trochu podobá predchádzajúcej autorkinej knihe Vánoční tábor. Čítaj viac

Čítaj viac
Čítaj viac

„Byť výnimočný je najlepší spôsob, ako byť iný.“