Ďalšie formáty

Odporúčané tituly a kolekcie

Viac o e-knihe

Bestsellerová autorka New York Times Penelope Ward přichází s novým příběhem o dvou přátelích, z nichž se postupem času stanou milenci.

Když jsem dostala kopačky, poslední věc, po které bych toužila, bylo nastěhovat se vedle někoho, kdo by mi připomínal mého bývalého přítele, Eleca. Damien byl žhavější verzí mého ex. Soused, kterému jsem v duchu začala přezdívat „vzteklej umělec“, měl navíc dva obrovské psy, kteří celé noci štěkali a nenechali mě spát. Damien se mnou nechtěl mít nic společného. Alespoň jsem si to myslela, dokud jsem jednou večer neuslyšela smích, který vycházel dírou ve zdi mé ložnice. Damien poslouchal všechna má telefonická sezení s terapeutkou. Ten sexy umělec odvedle teď znal veškerá má nejhlubší tajemství a nejistoty. Dali jsme se do řeči. Dostala jsem od něj dobré tipy, jak se mám přenést přes rozchod. Stali se z nás dobří přátelé, ale Damien mi dal jasně najevo, že mezi námi nemůže být nic víc. Problém byl v tom, že už jsem se do něho zamilovala. A i když mě od sebe odstrkoval, poznala jsem, že to cítí stejně… protože tlukot jeho srdce nelhal. Myslela jsem si, že mi Elec navždy zlomil srdce. Ale moje srdce bylo živé a bilo pro Damiena, tak intenzivně jako nikdy předtím. Jen jsem doufala, že mě neopětovaná láska nezničí nadobro.
Čítaj viac

Všetky formáty tohto titulu

Knihy

-7 %
16,18 €

Posielame do štyroch dní

E-knihy a audioknihy

E-kniha
Novinka
EPUB
MOBI
10,90 €

Okamžite na stiahnutie
Ako čítať e-knihy?

Ďalšie
Našli ste v našom obsahu nejaké nepresnosti?
Dajte nám o tom vedieť.

Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

Originálny názov
Neighbor Dearest
Počet strán
3445-6 hodín čítania
Rok vydania
2021
ISBN MOBI
978-80-269-1657-4
ISBN EPUB
978-80-269-1656-7
Naše katalógové číslo
1109003
Jazyk
čeština
Preklad
Vydavateľstvo
Baronet

Recenzie

Ako sa vám páčila e-kniha?

4,8 / 5

5 hodnotení

4
1
0
0
0

7
6.9.2021
Chelsea a Damien
Tento príspevok prezrádza dôležité momenty deja, preto je skrytý, aby sme Vám nepokazili pôžitok z čítania.
Penelope už dlhšiu dobu patrí medzi moje obľúbené autorky či už v spolupráci s Vi alebo takto osamote. Týmto dielom ma naozaj nesklamala, aj keď som sa do neho začítavala s malou dušičkou, nakoľko už som si zvykla aj na to, že občas sa človek stretne v jej dielach aj s nudou. Tu to však nebolo.
.
Chelsea sa po škaredom rozchode s Elecom presťahuje do iného bytu, kde naráža na dosť nepríjemného suseda, ktorý vlastní dvoch večne štekajúcich psov. Raz pri pití kávy so svojou sestrou sa o ňom zhovárajú a Chelsea si neodpustí reči o tom, aký je nepríjemný a že ho videla kričať na pár ľudí, a teda pekne od úst zhodnotí, že určite nemá žiadnu poruchu správania, jednoducho je debil :D Setra jej navrhne, aby tomu žhavému a dobre vyzerajúcemu umelcovi upiekla muffiny a skočila s ním do postele. Či ich náhodou ten umelec aj nepočul?
.
Damien mi občas prišiel ako z inej planéty. Nie len svojim chovaním, ale aj rečami. Dlho, dlhoooo, predlho odolával a nechcel s Chelsea mať nič iné, okrem priateľstva. Lenže, ako to už býva, jeho predsavzatie dlho nevydržalo. Musím sa priznať, že som triafala vedľa so svojimi domnienkami a po zistení, čo stojí za tým jeho každým nie, nemôžeme, vzala som ho na milosť a veľa vecí pochopila. Nakoniec sa stal takým mojim zlatíčkom.
.
V príbehu nenastal nejaký obrovský zvrat, žiadna akcia, mega sklamanie či nečakaná udalosť, ale aj napriek tomu sa mi to veľmi páčilo, usmievala som sa a na konci vyšlo aj niekoľko slzičiek. Mám pocit, že Penelope sa pri tomto príbehu zaťala a napísala to naozaj skvelo. Navyše by som prijala aj príbeh Damienovho brata, pretože toto by mohla byť naozaj jazda.
Čítaj viac

Čítaj viac
Čítaj viac

„Nakoniec som si spisovateľov rozdelil do dvoch kategórií: tých, ktorí vás nechajú prísť načas, a tých, ktorí spôsobujú meškanie.“

Klub nenapraviteľných optimistov - Jean-Michel Guenassia
Klub nenapraviteľných optimistov
Jean-Michel Guenassia