Vianoce
Knihy sú ten najobľúbenejší vianočný darček - Martinus, 2023
Za každú cenu - David Benham,  Jason Benham, Christian Project Support, 2015

9,90 €

Pri nákupe nad 49 € máte poštovné zadarmo
Za každú cenu - David Benham,  Jason Benham, Christian Project Support, 2015
Za každú cenu - David Benham,  Jason Benham, Christian Project Support, 2015

Za každú cenu

Čeliť svojim strachom, zomierať svojim snom a žiť naplno

Čo by ste robili, ak by sa vám zrútil životný sen? Je vôbec ešte dnes Biblia aktuálna? Dá sa žiť podľa jej princípov? Príbeh bratov Benhamovcov inšpiruje a povzbudzuje ľudí po... Čítať viac

Vydavateľstvo
Christian Project Support, 2015
Počet strán
250

Čo by ste robili, ak by sa vám zrútil životný sen? Je vôbec ešte dnes Biblia aktuálna? Dá sa žiť podľa jej princípov? Príbeh bratov Benhamovcov inšpiruje a povzbudzuje ľudí po celom svete. Avšak ich životný príbeh nie je len o podnikaní. Je tiež o... Čítať viac

  • Brožovaná väzba
  • Slovenčina

9,90 €

U dodávateľa > 5 ks
Posielame do 8 – 13 dní
Stíhame do Vianoc

Dostupné v piatich knižniciach. Požičať v knižnici

Vianoční škriatkovia odporúčajú

Zmarené dobro - Adriana Trigiani, AURORA, 2023
Za každú cenu - David Benham,  Jason Benham, Christian Project Support, 2015
9,90 €

Viac o knihe

Čo by ste robili, ak by sa vám zrútil životný sen? Je vôbec ešte dnes Biblia aktuálna? Dá sa žiť podľa jej princípov? Príbeh bratov Benhamovcov inšpiruje a povzbudzuje ľudí po celom svete. Avšak ich životný príbeh nie je len o podnikaní. Je tiež o životných pádoch a predovšetkým o hľadaní Boha a počúvaní Jeho hlasu. A o to v živote ide. Inokedy musíme čeliť svojim strachom. A o to v živote tiež ide. Priniesť Jeho princípy tam, kde sa nachádzame, ZA KAŽDÚ CENU, Toto skvelé čítanie, ktoré veľakrát pobaví vtipným "doťahovaním sa" dvoch bratov, vás prenesie do sveta, kde ide naozaj o veľa. Kniha má farebnú prílohu s fotkami zo života autorov.
Čítať viac
Počet strán
250
Väzba
brožovaná väzba
Rozmer
155×235 mm
Hmotnosť
381 g
ISBN
9788089793044
Rok vydania
2015
Naše katalógové číslo
225148
Jazyk
slovenčina
Vydavateľstvo
Christian Project Support
Kategorizácia

Našli ste nepresnosti? Dajte nám, prosím, vedieť!

Nahlásiť chybu

Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

Hodnotenia

4,3 / 5

3 hodnotenia

2
0
1
0
0

Ako sa páčila kniha vám?

Recenzie čitateľov

Lenka
Neoverený nákup
10.12.2022
Výborná
Výborná a veľmi poučná kniha, písaná ľahkou formou. Veriaci, ale aj neveriaci sa vďaka nej môžu veľa naučiť, dozvedieť, čo je v živote naozaj dôležité a ako sa správne rozhodovať na križovatkách ciest života. A tiež ako každý jeden z nás svojim postojom a životom môže ovplyvniť smerovanie sveta. Čítať viac
6

Som nielen náruživá čitateľka, ale aj autorka knihy "Zlato sa čistí ohňom" , ktorá práve vyšla aj v španielskom preklade ako "El oro se purifica con fuego". V poslednej dobe som sa vďaka prirovnaniu mojej skromnej autorskej tvorbe od čitateliek, dostala ku spisovateľke Francine Rivers od ktorej sa samozrejme môžem veľa naučiť a ktorej diela sa mi veľmi páčia. Dejové línie a náhodné stretnutia sú rozohrané tak, aby v nich autorka zachytila Stvoriteľa a jeho neviditeľnú ruku a toto sa tiež usilujem.

Evuschka
Overený zákazník
14.1.2017
Kniha o živote, podnikaní, snoch,strachu...Bohu
Tento príspevok prezrádza dôležité momenty deja, preto je skrytý, aby sme Vám nepokazili pôžitok z čítania.
"Pouč chlapca na začiatku jeho cesty a neodchýli sa od nej ani v starobe" Príslovia 22,6 , 4. kapitola, príp. by som doplnila príslovie " Ohýbaj ma mamko, pokiaľ som ja Janko..."
Aj o tomto je kniha, ktorú som "zhltla na jedno prečítanie". Hovorí príbeh dvoch bratov, prísne vychovávaných v kresťanskej rodine plnej ponaučení, úcty, podpory, modlitieb . Hovorí o tom ako sa s ťažko zvládnuteľných detí stali majstri športu, podnikania, realitnej show, ale najmä skutočný kresťania. Je plná trefných citátov a božieho slova, povzbudí Vás žiť odvážnejšie, životným štýlom po akom túži vaša duša a ukáže vám ako sa nechať riadiť Božím hlasom. Kniha je vhodná pre všetky vekové kategórie .
Čítať viac

„Milovať neznamená pretvoriť človeka podľa svojich túžob. Milovať znamená otvoriť sa jeho realite.“

Bavilo ma žiť - Abby Fabiaschi, 2018
Bavilo ma žiť
Abby Fabiaschi