Preskočiť na hlavný obsah
Cleopatra a Frankenstein - Coco Mellors, Literárna bašta, 2024
Tanec s drakmi 1+2 - George R.R. Martin, Tatran, 2016

31,29 €

Pri nákupe nad 49 €
poštovné zadarmo
Tanec s drakmi 1+2 - George R.R. Martin, Tatran, 2016
Tanec s drakmi 1+2 - George R.R. Martin, Tatran, 2016

Tanec s drakmi 1+2

Kolekcia

Komplet titulov Tanec s drakmi 1 a Tanec s drakmi 2 vo výhodnej cene. Čítať viac

Séria
Pieseň ľadu a ohňa
Vydavateľstvo
Tatran, 2016
Počet strán
556+472

Komplet titulov Tanec s drakmi 1 a Tanec s drakmi 2 vo výhodnej cene. Čítať viac

  • Pevná väzba s prebalom
  • Slovenčina

31,29 €

Na sklade > 5 ks
Posielame ihneď

Naši škriatkovia odporúčajú

Mačkohlavý orol - Dominika Sakmárová, inspira publishing, 2024

Viac o knihe

Komplet titulov Tanec s drakmi 1: Sny a popol a Tanec s drakmi 2: Po hostine.

Tanec s drakmi 1: Sny a popol: Po obrovskej bitke visí budúcnosť Siedmich kráľovstiev na vážkach, krajinu sužujú stále nové hrozby, ktoré sa vynárajú z každej strany. Na východe vládne Daenerys, posledná z potomkov Targaryenovcov, so svojimi tromi drakmi ako kráľovná mestu, vystavanému z prachu a smrti. Ale aj ona má tisícky nepriateľov, čo sa ju vybrali hľadať. Kým sa dávajú dokopy, istý mládenec sa taktiež vydáva na cestu za kráľovnou, no vedú ho k tomu úplne iné pohnútky.
Tanec s drakmi 2: Po hostine: Boj o tróny neustáva. Ani po hostine. Mnohí sa cítia povolaní, hoci sú si vedomí, že ich to môže stáť život. Avšak z tieňa vystupuje nová moc - Aegon Targaryen. Dedič starého kráľovského rodu, o ktorom si všetci mysleli, že je mŕtvy. Má jediný cieľ – zvrhnúť panujúcich Lannisterovcov a Tyrellovcov a získať trón pre právoplatného dediča z rodu Targaryenovcov. Daenerys, dračia kráľovná, sa musí rozhodnúť, kto bude stáť po jej boku, ochráni ju a zabezpečí mier.
Čítať viac
Naše katalógové číslo
215426
Počet strán
556+472
Väzba
pevná väzba s prebalom
Rozmer
148×233 mm
Hmotnosť
1398 g
Rok vydania
2016
Edícia
Kolekcie
Jazyk
slovenčina
Séria
Pieseň ľadu a ohňa
Vydavateľstvo
Tatran
Kategorizácia

Našli ste nepresnosti? Dajte nám, prosím, vedieť!

Nahlásiť chybu

Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

Hodnotenia

5,0 / 5

14 hodnotení

14
0
0
0
0

Ako sa páčila kniha vám?

Recenzie čitateľov

Richard
Neoverený nákup
11.3.2023
Zatiaľ posledná kniha
Ďalší skvelý diel, opäť trochu pomalší, aby sa postavy spamätali a pripravili na ďalšie boje, tentokrát však z pohľadu inej skupiny postáv. Ku koncu sa dej vyrovná s predošlou knihou a potom koniec a čakanie viac než 10 rokov! :D Tak ako u trojky, aj tu dávam prednosť českej verzii, lebo je to jedna veľká kniha a nie rozdelená na dve časti ako v slovenčine, čo mi vadí. Inak nemám žiadne výhrady. Čítať viac
7.5.2019
Tanec s drakmi
Pri takomto rozsahu série máte pocit, že dej sa už nemá kam posunúť. Nie je to však pravda, dej stále napreduje, je dynamický a vy očakávate, ako sa to skončí (samozrejme, za predpokladu, že ste nevideli seriál, ktorý, ak mám správne informácie, knihu predbehol). Som smutný, že to už skončilo a v napätí čakám na dopísanie série.
V piatej časti série sa už začína objavovať to zlo, proti ktorému by sa mali spojiť všetci ostatní, ktorí sa doteraz naťahovali o trón. Číže to najväčšie zlo. Lebo doteraz nebol nikto úplne biely alebo úplne čierny. Každý sledoval svoje vlastné záujmy. Postavy majú neskutočne komplexnú psychológiu
V tomto diele nenájdeme toľko dramatických zvratov, ako sme zvyknutí pri predchádzajúcich dieloch. Napriek tomu dávam päť hviezd, lebo G.R.R. Martin vytvoril takú úžasnú epickú fantasy, ktorá má úplne iný rozmer ako ostatné.
Čítať viac

George R.R. Martin

Čítať viac

Vydavateľstvo Tatran

Čítať viac

„Všetko, čo sa stane, sa stane. Všetko, čo pritom, ako sa stane, spôsobí, aby sa stalo niečo iné, spôsobí, aby sa stalo niečo iné. Všetko, čo pritom, ako sa stane, spôsobí, aby sa stalo znova, sa znova stane. Nemusí sa to však stať presne v tomto poradí.“