Vybrané slová na prázdninách

vo veršoch aj neveršoch

Vybrané slová na prázdninách (vo veršoch aj neveršoch) je veselá ilustrovaná knižka venovaná deťom, ktoré sa učia vybrané slová. Čítať viac

Vydavateľstvo
E-knihy jedou
26 strán
22 minút čítania

Vybrané slová na prázdninách (vo veršoch aj neveršoch) je veselá ilustrovaná knižka venovaná deťom, ktoré sa učia vybrané slová. Čítať viac

  • PDF
  • Slovenčina

1,00 €

Ihneď na stiahnutie
Ako čítať e-knihy?

Vianoční škriatkovia odporúčajú

Viac o e-knihe

Vybrané slová na prázdninách (vo veršoch aj neveršoch) je veselá ilustrovaná knižka venovaná deťom, ktoré sa učia vybrané slová.

Malý Riško sa teší na prázdniny u starého otca, ktorý býva na dedine v dome s veľkou záhradou hneď pri lese. To je niečo úplne iné ako mestské sídlisko. Každý jeden prázdninový deň prinesie Riškovi nové zážitky. O všetky by sa rád podelil s mamou, preto sa rozhodne, že jej bude písať listy. Len čo sa však začne z Riškovho pera trúsiť jedna chyba za druhou, prichádza na pomoc starý otec. Každý deň chlapcovi prináša na pomoc jednu básničku. S nimi sa mu azda budú vybrané slová lepšie pamätať.
Čítať viac
Počet strán
26
Naše katalógové číslo
737961
Jazyk
slovenčina
Vydavateľstvo
E-knihy jedou
Kategorizácia

Našli ste nepresnosti? Dajte nám, prosím, vedieť!

Nahlásiť chybu

Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

Hodnotenia

5,0 / 5

3 hodnotenia

3
0
0
0
0

Ako sa páčila e-kniha vám?

Recenzie čitateľov

21.3.2021
Výborná pomôcka pre deti na precvičovanie
Čítame s mojou druháčkou a je super. Formou pútavých príbehov si deti môžu pekne opakovať vybrané slová. Aj keď druháci sa ich ešte neučia, zaujímavá je aj pre nich. Príbehy sú nenáročné na pochopenie. Vhodná pomôcka aj na precvičovania čítania s porozumením. :-)
Určite O D P O R Ú Č A M E
Čítať viac
Emília Beňová
Neoverený nákup
27.5.2020
Odporúčam
Vôbec nie som vhodným typom na písanie recenzií, no tentoraz mi to nedalo. Nedá mi neuputať pozornosť na túto útlu eknihu z pera šikovného autora menom Tomáš Galierik.

Pred časom som si kúpila eknihu VYBRANÉ SLOVÁ NA PRÁZDNINÁCH VO VERŠOCH AJ NEVERŠOCH a jej obsah ma milo prekvapil.
Po knihe som siahla čisto zo zvedavosti, pretože má zaujala obálka aj nádherné ilustrácie vsadené do každej stránky. Zároveň som bola zvedavá o čom ekniha je.

Je to príbeh malého chlapca, ktorý sa z veľkomesta sťahuje na prázdniny k dedkovi.
Príbeh je popretkavaný peknými básničkami, v ktorých sa ukrývajú vybrané slová.
Autor sa šikovné pohral s každým slovom či vetou a stvoril úžasný celok, pri ktorom sa môžete učiť. E-kniha môže byť skvelým učiteľom, ale nemusí. Večer z nej čítavam svojim bublinkám a ony s napätím počúvajú.

Knihu by som doporučila všetkým vekovým kategóriám, no verím, že najviac pomôže žiačikom, ktorí si nevedia zapamätať, kedy sa píše Y a kedy mäkké I.
Knihu radím medzi povinné čítanie, pretože, povedzme si to na rovinu: slovenčina je síce nádherný jazyk, no zároveň pre mnohých neskutočne ťažký.
Čítať viac

Tomáš Galierik

Čítať viac

„Jen ten, kdo věří na zázraky, je realista.“

Z nebe do ráje - Sophie Bérard, 2016
Z nebe do ráje
Sophie Bérard