Súkromné problémy: Tina - Hana Repová, MERIDIANO-press, 2020

13,99 €

Pri nákupe nad 49 €
poštovné zadarmo

Súkromné problémy: Tina

Rodina nemusí byť dokonalá, musí sa ale dokázať zjednotiť. Tina, Lilly, Denis a Sebastian už dávno vyleteli z rodičovského hniezda a postavili sa na vlastné nohy, avšak správa... Čítať viac

4,8 61 hodnotení
1. diel série
Súkromné problémy
Vydavateľstvo
MERIDIANO-press, 2020
352 strán
5 hodín čítania

Rodina nemusí byť dokonalá, musí sa ale dokázať zjednotiť. Tina, Lilly, Denis a Sebastian už dávno vyleteli z rodičovského hniezda a postavili sa na vlastné nohy, avšak správa najstaršieho zo súrodencov ich prinúti nečakane sa stretnúť... Čítať viac

  • Pevná väzba s prebalom
  • Slovenčina
Vypredané

Zadajte e-mail a budeme vás informovať, keď bude kniha dostupná.

Dostupné v 6 knižniciach. Požičať v knižnici

Ďalšie knižné vydania
Soukromé problémy: Tina - Hana Repová, Red, 2022
Pevná väzba
Čeština, 2022
Do 2 – 4 dní
-18 %

18,06 €

Naši škriatkovia odporúčajú

Pozvánka - Sebastian Fitzek, Tatran, 2024

Viac o knihe

Rodina nemusí byť dokonalá, musí sa ale dokázať zjednotiť.

Tina, Lilly, Denis a Sebastian už dávno vyleteli z rodičovského hniezda a postavili sa na vlastné nohy, avšak správa najstaršieho zo súrodencov ich prinúti nečakane sa stretnúť.
Žltý dom, v ktorom strávili spoločne šťastné detstvo, po smrti rodičov chátra a oni sa musia dohodnúť, čo s ním urobia. Ich stretnutie je však plné nečakaných prekvapení a rozhodnutie o osude domu nebude tým najťažším rébusom. Každý z nich má už nielen svoj život a vlastný príbeh, ale aj naliehavý súkromný problém.
Čítať viac
Počet strán
352
Väzba
pevná väzba s prebalom
Rozmer
132×192 mm
Hmotnosť
372 g
ISBN
9788082140395
Rok vydania
2020
Edícia
Moderné romány
Naše katalógové číslo
740703
Vydanie
1
Štýl
romantický
Jazyk
slovenčina
Pôvod
Slovensko
1. diel série
Súkromné problémy
Vydavateľstvo
MERIDIANO-press
Pre koho
pre ženy
Kategorizácia

Našli ste nepresnosti? Dajte nám, prosím, vedieť!

Nahlásiť chybu

Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

Hodnotenia

4,8 / 5

61 hodnotení

48
4
0
0
1

Ako sa páčila kniha vám?

Recenzie Martinusákov

Martinus
15

Nemám rada nespravodlivosť, aroganciu, povýšenosť a keď sa ubližuje deťom, starým ľuďom a zvieratkám /som zvieratkomil, viem, že nedokážem spasiť svet, ale keď sa dá, pomôžem/.

Iveta Janíková
Produktový špecialista
2. júna 2020

Hana Repová je našim čitateľom známa a preto ju ani netreba predstavovať. Ani román Tina určite čitateľov nesklamal.
Autorka hneď na začiatku rafinovane vtiahne čitateľa do deja takmer dramatickým návratom štyroch súrodencov do rodičovského domu. A všetci sa vracajú s vlastným životom, s vlastnými túžbami, radosťami a starosťami. Štyria súrodenci a štyri rozličné osudy. Vzájomne sú však poprepletané súrodeneckým putom, ktoré sa nedá zrušiť ani v krízovej situácii.
Táto kniha je o živote. O našich rozhodnutiach, ktoré robíme každý deň. O rozhodnutiach, ktoré môžu poznačiť náš život. O tom, že za svoje konanie môžeme len sami. A že to nebýva vždy jednoduché, to zistíte.
Kniha sa vynikajúco číta, čitateľa drží v napätí až do konca. Dobre rozvinutá dejová zápletka nenudí a udržuje stále v pozornosti. Rovnako citlivo zvolená obálka len pridáva knihe na atraktívnosti.
Prajem príjemné čítanie. Určite odporúčam!

Čítať viac

Recenzie čitateľov

Dominika Dupkalová
Overený zákazník
21.4.2024
Súkromné problémy Tina
Po smrti rodičov, sa súrodenci stretnú, aby sa rozhodli, čo bude s domom.

Sebastian, ako najstarší navrhne, aby sa dom predal, keďže na prerábku, by potrebovali veľa peňazí - avšak všetky plány sa menia, keď Tina vystúpi z taxíka, s kufrom...

Podviedla svojho manžela Adama a prečo?

Lebo zabudli na komunikáciu - Tina má samozrejme väčší podiel viny, pretože vymenila svoje manželstvo, za jednu jedinú noc!
Keď sa to Adam dozvie, chce rozvod a to napriek tomu, ako veľmi Tinu miluje.

Ale príbeh sa netočí len okolo Tiny a Adama - každý súrodenec, má svoje vlastné problémy.
Napríklad Sebastian sa až po smrti rodičov, dozvedel, že je adoptovaný.
A na Denisa, som chytala nervy, vôbec sa nesprával, ako dospelý chlap!

Ako celý príbeh dopadne a či Adam s Tinou, dokážu zachrániť svoje manželstvo si prečítajte.
Bolo tam aj zopár zvratov, ktoré som nečakala ;-)

Kniha je veľmi ľahká na čítanie, takže ak hľadáte nejakú oddychovku, určite odporúčam ...
Čítať viac
Madame mischel
Neoverený nákup
20.1.2023
Hned na začátek nás autorka hodí do víru akce. Kdy se čtyři sourozenci vrací do Žlutého domu. Do domu, kde žili a byl jím domovem. Sebastian, Tina, Lily a Denis. Čtyři sourozenci, kteří se protkoukají životem. Každý se svými problémy, ale přitom drží za jeden provaz.

První díl série, nazvala autorka Tina, tudíž se příběh více méně bude točit kolem ní, ale zároveň v knize naťukne i věci, se kterými se potýkají ostatní.
Tina ma na první pohled vše. Práci, krásný dům a milujícího manžela, ale ona to cíti jinak. Ma pocit, že se ti dva vzdalují, a že už on o ní nejeví zájem. Co se stane, když Tina udělá největší chybu svého života? Dá se to napravit? Bude mít kniha happy end?

Jak uz jsem zmínila výše, autorka začala z ostra a zároveň záhadně. Když se v domě objevila Tina ve slunečních brýlích, říkala jsem si, co se děje? Kdyz pak padla otázka na jejiho manžela, bála jsem se, že ji udeřil... Postupně nam autorka odhalovala co se stalo. Při čtení jsem si kladla otázky a vytvářela teorie, co se mohlo stát. Neustále jsem byla v napětí, jak to asi dopadne. K tomu nám autorka poukázala i na otázníky ostatních sourozenců a na navnadila na další díl.
Ale jsem na sebe hrdá, jedno podezření z těch milion mi autorka nevyvratila.

Ocenila jsem krátké kapitoly ty se mi líbily a celkově se kniha četla rychle. Bylo to rychlé a svižné čtení, plné emocí.

Ještě jednou děkuji autorce za oslovení.

Za mě je tato kniha skvělá, ze života a plná emocí.

Vaše MM
Čítať viac
31

Milujem knihy. Čítam všade. U lekára, v autobuse, doma, v posteli. Všade kam sa pohnem beriem knihu so sebou.

Tatiana Dyačovská
Overený zákazník
8.9.2022
Séria Súkromné problémy
Prvá zo štyroch kníh tejto série. Čo k tomu viac dodať. Som prekvapená, uveličená, nadšená. Kniha sa čítala ľahko ba priam sama. Osud 4 súrodencov, ktorí sa po smrti rodičov opäť ocitnú v žltom dome a riešia každý svoj problém. Odporúčam čítať zaradom celú sériu, nakoľko na seba dejovo nadväzujú. Čítať viac
Vlaďka
Neoverený nákup
27.4.2022
Tina
Súkromné problémy- Tina- veľa z reality to pripomína. Sú to veci, ktoré mnohé ženy trápia, že minulosť späť už nevrátia. Ľahšie sa to číta v románe, kde sú osudy hrdinov spisovateľom písane. My sa v nich pri čítaní spoznáme. Čítať viac
19.4.2022
Sila súrodeneckej lásky a boj o záchranu manželstva
Prvá zo štyroch kníh. Veľmi pútavo napísaná, od ktorej sa človek má problém odtrhnúť. Rozprávačom všetkých príbehov je autorka.

Štyria súrodenci sa po smrti rodičov sťahujú naspäť do svojho rodičovského domu. Každý z nich si žil svoj život, mal vlastné problémy, no teraz bude mať aj svojich súrodencov pri sebe, aby sa o nich mohol oprieť a prijať ich pomoc, ak to bude potrebné.

V tejto knihe sa nerozoberá len príbeh jedného súrodenca, no v popredí sú Sebastian a Tina. Denis a Lilly sa objavujú v deji zriedka, skôr sa spomínajú v úzadí. V tejto knihe ide hlavne o problém Tiny a Adama, boj o záchranu ich manželstva a poukazuje sa na blízky súrodenecký vzťah, ktorý majú Tina a Sebastian.

V závere sa objavuje Lilly a čitateľ je pripravený na ďalšie pokračovanie.
Čítať viac
30.3.2022
Tento príspevok prezrádza dôležité momenty deja, preto je skrytý, aby sme Vám nepokazili pôžitok z čítania.
Dlho som váhala nad čítaním tejto série až nakoniec som sa k nej predsa len odhodlala a túto knihu som nakoniec prečítala za deň. Je úžasná!!!

Tinin príbeh bol reálne podaný, bol plný zvratov a popravde čakala som že sa bude uberať trošku iným smerom, hlavne teda ohľadom vzťahu Martina k Tine. No nakoniec som však bola spokojná aj s tým ako to vymyslela autorka. A aj s tým že jej muž Adam si uvedomil svoj podiel viny na celej situácií a pokúsili sa žiť odznova spolu.

V príbehu o niečo menej vystupovali jej súrodenci Lilly a Denis. Zato Sebastian sa pre mňa stal najväčším zlatíčkom a už sa neviem dočkať čítania knihy o ňom :-).
Čítať viac
11

„Všetko, čo teraz potrebujem, je obrovský sveter, káva, teplé ponožky, hromada kníh a dobrá hudba.“

Diana Barnová
Overený nákup
27.2.2022
Súkromné problémy Tina
Nad touto knihou som už dlhšie uvažovala a teraz ľutujem, že som po nej nesiahla už skôr. Knižka sa mi veľmi páčila. Zhltla som ju za 3 dni. Bola veľmi dobré napísaná, myšlienky a zápletky boli z bežného života. Neviem sa dočkať na ďalšie časti tejto série. Čítať viac
Anna Birasová
Overený nákup
3.1.2022
Repová je moja najobľúbenejšia autorka
Všetky tituly od Repovej čítam "na jeden dych". Tina opäť nesklamala. Jednoduché pohodové čítanie. Vrelo odporúčam. Čítať viac

Recenzie, kritiky

Hana Repová

Čítať viac

Vydavateľstvo MERIDIANO-press

Čítať viac

„Svet nie je čiernobiely, niekedy musíte pracovať s odtieňmi šedej...“

Slepé oko - Stuart MacBride, 2013
Slepé oko
Stuart MacBride