Imagine Me - Tahereh Mafi, Electric Monkey, 2020

12,95 €

Pri nákupe nad 49 €
poštovné zadarmo

Imagine Me

The book that all SHATTER ME fans have been waiting for is finally here. The finale of Tahereh Mafi's New York Times bestselling YA fantasy series perfect for fans of Sarah J.... Čítať viac

6. diel série
Shatter Me
Vek
14+
Vydavateľstvo
Electric Monkey, 2020
464 strán
6-7 hodín čítania

The book that all SHATTER ME fans have been waiting for is finally here. The finale of Tahereh Mafi's New York Times bestselling YA fantasy series perfect for fans of Sarah J. Maas... Čítať viac

  • Brožovaná väzba
  • Angličtina

12,95 €

Na sklade > 5 ks
Posielame ihneď

Dostupné v jednej knižnici. Požičať v knižnici

Naši škriatkovia odporúčajú

Stačí sa len prevetrať - Linda ?keson McGurk, barecz & conrad books, 2024
Imagine Me - Tahereh Mafi, Electric Monkey, 2020
12,95 €

Viac o knihe

The book that all SHATTER ME fans have been waiting for is finally here. The finale of Tahereh Mafi's New York Times bestselling YA fantasy series perfect for fans of Sarah J. Maas, Victoria Aveyard's The Red Queen, Stranger Things and Leigh Bardugo's Six of Crows

Juliette Ferrars. Ella Sommers. Which is the truth and which is the lie?

Now that Ella knows who Juliette is and what she was created for, things have only become more complicated. As she struggles to understand the past that haunts her and looks to a future more uncertain than ever, the lines between right and wrong - between Ella and Juliette - blur. And with old enemies looming, her destiny may not be her own to control. The day of reckoning for the Reestablishment is coming. But will the choice of which side to fight on be hers?
Čítať viac
Počet strán
464
Väzba
brožovaná väzba
Rozmer
195×279 mm
Hmotnosť
326 g
Rok vydania
2020
Vekové odporúčanie
14+
Naše katalógové číslo
732839
Jazyk
angličtina
6. diel série
Shatter Me
Vydavateľstvo
Electric Monkey
Pre koho
young adult
Kategorizácia

Našli ste nepresnosti? Dajte nám, prosím, vedieť!

Nahlásiť chybu

Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

Hodnotenia

4,4 / 5

18 hodnotení

14
2
0
0
2

Ako sa páčila kniha vám?

Recenzie čitateľov

Jana
Neoverený nákup
12.7.2023
imagine me
skvelá kniha, veľmi pútavo písaná, skvelý dej, ktorý človeka hneď celého pohltí do čítania, fantastická kniha Čítať viac
Martina Hrabalová
Overený nákup
30.3.2023
Darček
Bol to darček pre moje krsniatko, ktorá miluje knihy hlavne tohto typu. Veľmi ju potešila a nebola to jediná kniha, ktorú som od Vás objednávala. V poradí je už cca 4 ks =o)
Ďakujem
Čítať viac
1

Čítam self-help, fantasy, and young adult books If a book is very good, I read it nonstop, until the very end ???? I love book series, the shorter stories don't stick to me that much

Rebeka Závodská
Overený nákup
27.2.2023
This book is amazing, I've read it in 2 days. I recommend this book series for everyone :)
It made me feel every kind of emotions what a human can feel, and now I want to have a friend who is just like Kishimoto. He is such a good funny friend
Čítať viac
1

Niekedy potrebujem trochu fantázie, aby som prežila krutú realitu.

Daniela Melišíková
Overený zákazník
23.2.2023
Výborné zakončenie celej série. Viac som si nemohla želať. Jediné čo by som mohla vytknúť je, že tam neboli kapitoly z pohľadu Aarona. Je to celkom škoda, ale inak to bolo naozaj plné napätia. Určite odporúčam si prečítať dodatkové novely ku knihám. Čítať viac
Dorota Bulandová
Neoverený nákup
4.8.2022
táto séria mi dáva chuť do života. posledná kniha skvele ukončená, veľa akcie ale aj vzťahov a politiky Čítať viac

Recenzie, kritiky

Dangerous, sexy, romantic, and intense. I dare you to stop reading.
- Kami Garcia, #1 New York Times bestselling co-author of the Beautiful Creatures series

Addictive, intense, and oozing with romance. I'm envious. I couldn't put it down.
- Lauren Kate, #1 New York Times bestselling author of the Fallen series

Tahereh Mafi's bold, inventive prose crackles with raw emotion. A thrilling, high-stakes saga of self-discovery and forbidden love, the Shatter Me series is a must-read for fans of dystopian young adult literature - or any literature!
- Ransom Riggs, #1 New York Times bestselling author of Miss Peregrine's Home for Peculiar Children

IGNITE ME really does ignite all five of your senses. It blows your mind and makes you hungry for more of its amazing characters. It will completely blow your expectations; Tahereh Mafi truly knows how to deliver!
- Teenreads.com

„Bola to tá tajomná vzrušujúca časť dňa, keď slnko zapadá a svetlo mení farbu z červenej na vyblednutú krvavú, neprestajne sa mení a temnie, akoby deň ešte žil, ale už umieral.“

Malý strom - Forrest Carter, 2016
Malý strom
Forrest Carter