Nick a Charlie
E-kniha

Novela k Srdcerváčům

Všichni ví, že Nick a Charlie jsou dokonalý pár – jsou nerozdělitelní. Ale teď Nick odchází na vysokou školu a Charlie zůstane na střední sám. Všichni se ptají, jestli zůstávají... Čítať viac

4,8 32 hodnotení
Séria
Srdcerváči
Vydavateľstvo
CooBoo SK, 2022
176 strán
2-3 hodiny čítania

Všichni ví, že Nick a Charlie jsou dokonalý pár – jsou nerozdělitelní. Ale teď Nick odchází na vysokou školu a Charlie zůstane na střední sám. Všichni se ptají, jestli zůstávají spolu, ale co je to za hloupou otázku?! Čítať viac

  • PDF EPUB MOBI
  • Čeština

9,75 €

Ihneď na stiahnutie
Ako čítať e-knihy?
Ďalšie e-knižné vydania
Nick and Charlie - Alice Oseman, HarperCollins Publishers, 2015
EPUB (Adobe DRM)
Angličtina, 2015
Ihneď na stiahnutie

6,29 €

Naši škriatkovia odporúčajú

Viac o e-knihe

Všichni ví, že Nick a Charlie jsou dokonalý pár – jsou nerozdělitelní. Ale teď Nick odchází na vysokou školu a Charlie zůstane na střední sám. Všichni se ptají, jestli zůstávají spolu, ale co je to za hloupou otázku?! Vždyť tohle je Nick a Charlie, proboha! Jak se však nezadržitelně blíží chvíle, kdy se budou muset rozloučit, oba začínají pochybovat: je jejich láska opravdu dost silná na to, aby vydržela i vztah na dálku? Nebo jen oddalují nevyhnutelné? První láska koneckonců málokdy vydrží věčně…
Čítať viac

Našli ste nepresnosti? Dajte nám, prosím, vedieť!

Nahlásiť chybu

Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

Hodnotenia

4,8 / 5

32 hodnotení

26
5
0
1
0

Ako sa páčila e-kniha vám?

Recenzie Martinusákov

Alice Oseman, leave my heart alone!!!!

Alice Oseman sa opäť vrátila s krásnou malou novelou o našich obľúbených chlapcoch, Nick a Charlie. V tejto knižôčke objavujeme strany ich vzťahu, ktoré ostali neobjavené v originál webkomiksoch. Ich vzťah nie je taký jednoduchý ako sa možno na prvý pohľad zdá a Oseman expertne zobrazuje aj ťažšie aspekty tínedžerských vzťahov bez toho, aby vyzerali príliš detinsky.
Odomňa je to určite 5/5 ????

Čítať viac
Nick and Charlie

Krásna Heartstopper novelka, ktorá veľmi milým, ale aj realistickým spôsobom zobrazuje život, odchod na vysokú školu, vzťahy a priateľstvá. Odporúčam všetkým, ktorí si zamilovali komiksy, čítanie tejto knižky neoľutujete.

Čítať viac

Recenzie čitateľov

Tomáš
Neoverený nákup
7.9.2023
Po odvysielaných 2 sériách, som stále nemal dosť. Potreboval som vedieť, ako Nickov a Charlieho vzťah bude pokračovať. O tom táto novela je. Prečítané som to mal asi za 3h, tak moc som to žral. Odporúčam Čítať viac
1.9.2023
Nick and Charlie je krátka novelka, ktorá priamo nadväzuje na tretí diel komiksovej série Heartstopper. Nickov čas odchodu na univerzitu sa blíži a chalani sa budú musieť vysporiadať so závažnou otázkou - vydrží ich vzťah toto odlúčenie?

Táto kniha, podobne ako komiksy, veľmi pekne a citlivo rieši otázky týkajúce sa vzťahu. Nick a Charlie si prechádzajú veľkou vzťahovou krízou. Snažia sa nasledovať vlastné srdce, no zároveň je ťažké nepočúvať názory ostatných a nevšímať si kamarátov, ktorí sa pred ochodom na univerzitu rozhodnú spáliť mosty a začať v novom prostredí odznova.

Viem si predstaviť, že Nick and Charlie je kniha, ktorá pomôže tínedžerom zmietaným emóciami v tom najkritickejšom období. Ponúka láskavý pohľad na komplikovanú situáciu a opäť raz zanecháva po dočítaní príjemný pocit a úsmev na perách. Alice Oseman píše tie najviac wholesome príbehy!
Čítať viac
Laura
Neoverený nákup
14.1.2023
Milujem
Úžasná kniha úplne ju milujem. Angličtina je v nej veľmi ľahká - ja osobne som sa na nej učila. Je to jednoducho rozkošný doplnok k úžasnej sérii komiksov. Milujem Alice a milujem heartstopperov. V knihe sú aj smutné chvíle, pri ktorých som sa skoro rozplakala. Číta sa rýchlo a ľahko. Prečítala som ju doslova za jeden deň.Vrelo odporúčam všetkým fanúšikom. Čítať viac
Božena Kuczmanová
Overený nákup
22.6.2022
Nick and Charlie
WOW!! Veľmi milá kniha o živote mladých ľudí. Príbehy od Alice som si veľmi obľúbila, taktiež aj jej postavy. Príbeh tejto knihy bol smutný, šťastný a všetko medzi tým. Je to taktiež veľmi ľahká kniha na čítanie s pomerne málo stranami a veľkými písmenami, vďaka čomu som ich dokázala prečítať za jeden deň. Velice odporúčam :) Čítať viac
21.7.2021
Nick & Charlie je ďalšia novela ku knihe Solitaire, ktorá ale hovorí príbeh o Nickovi a Charliem (môžete ich poznať z Heartstopper). Ja som si čítanie užila a môžem vám ju jedine odporučiť, ak ste rovnako veľký fanúšik ako ja. Alebo aj menší, proste to písala Alice a ak jej knihy máte radi, toto budete tiež.
Ja som preplakala asi polovicu knihy. Autorka sa rozhodla urobiť z príbehu emotional rollercoaster a ja som to nezvládla. Nemohla som uveriť, že Nick má už 18...veď nedávno mal 15. Proste príliš veľa zmien na mňa. Nečakal som veľa vecí, ktoré sa tam diali, ale našťastie všetko skončilo dobre a ja som s tým koncom nadmieru spokojná.
Ako vždy, odporúčam vám aj túto knihu od Alice Oseman. Alice je veľmi talentovaná autorka a ešte som od nej nečítala niečo, čo by sa mi nepáčilo.
Čítať viac

Vydavateľstvo CooBoo SK

Čítať viac

„Niekedy ľudia rozprávajú veľa iba preto, aby sa ich nikto nič nepýtal...“

Tri dni do raja - Silvia Bystričanová, 2017
Tri dni do raja
Silvia Bystričanová