Tiché vody - Brittainy C. Cherry, Baronet, 2022

17,49 €

Pri nákupe nad 49 €
poštovné zadarmo
Tiché vody - Brittainy C. Cherry, Baronet, 2022
Tiché vody - Brittainy C. Cherry, Baronet, 2022

Tiché vody

Okamžiky. Naše životy jsou sbírkou okamžiků. Některé jsou bolestné a plné prožitého utrpení. Jiné jsou naplněny novou nadějí a příslibem lepších zítřků... Zažila jsem ve svém... Čítať viac

4,8 20 hodnotení
3. diel série
Elements (CZ)
Vydavateľstvo
Baronet, 2022
352 strán
5 hodín čítania

Okamžiky. Naše životy jsou sbírkou okamžiků. Některé jsou bolestné a plné prožitého utrpení. Jiné jsou naplněny novou nadějí a příslibem lepších zítřků... Zažila jsem ve svém životě mnoho okamžiků, které pro mě byly výzvou a navždy mě změnily, okamžiky Čítať viac

  • Pevná väzba
  • Čeština

17,49 €

U dodávateľa > 5 ks
Posielame do 4 – 6 dní

Dostupné v dvoch knižniciach. Požičať v knižnici

Naši škriatkovia odporúčajú

Viac o knihe

Okamžiky.

Naše životy jsou sbírkou okamžiků. Některé jsou bolestné a plné prožitého utrpení. Jiné jsou naplněny novou nadějí a příslibem lepších zítřků.

Zažila jsem ve svém životě mnoho okamžiků, které pro mě byly výzvou a navždy mě změnily, okamžiky, které mě vyděsily a převálcovaly. Nicméně, u těch největších – nejsrdceryvnějších a nejúchvatnějších – byl vždycky on.

Bylo mi deset, když jsem přišla o hlas. Byla jsem o něj oloupena, a jediný, kdo dokázal naslouchat mému mlčení, byl Brooks Griffin. Byl světlem mých temných dnů a příslibem zítřka, dokud si i jeho nenašla hrozná tragédie. Tragédie, která ho nakonec málem utopila v moři vzpomínek.

Toto je příběh chlapce a dívky, kteří se milovali navzájem, ale neměli rádi sami sebe. Příběh o životě a smrti. O lásce a nesplněných slibech.

O okamžicích.
Čítať viac
Originálny názov
The Silent Waters
Počet strán
352
Väzba
pevná väzba
Rozmer
120×195 mm
Hmotnosť
412 g
ISBN
9788026918646
Rok vydania
2022
Naše katalógové číslo
1577741
Štýl
romantický
Jazyk
čeština
Preklad
Pôvod
Spojené štáty
3. diel série
Elements (CZ)
Vydavateľstvo
Baronet
Pre koho
pre ženy, young adult
Kategorizácia

Našli ste nepresnosti? Dajte nám, prosím, vedieť!

Nahlásiť chybu

Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

Hodnotenia

4,8 / 5

20 hodnotení

12
0
0
0
0

Ako sa páčila kniha vám?

Recenzie čitateľov

Júlia Ovšaníkova
Neoverený nákup
5.5.2023
Kniha plná emócií
Fúú tak táto kniha bola ozajstná horská dráha emócií. Tento príbeh má dokázal rozosmiať, rozplakať aj nahnevať a bol to úžasný zážitok. Som zvyknutá, že v dnešným romantickým knihám chýba hĺbka a príbeh, no v tejto bolo všetko. Ak človek zažil v živote nejakú traumu dokáže sa s hlavnou hrdinkou naozaj stotožniť a jej emócie a prežívanie sú opísané tak reálne, že máte pocit, že to prežívate s ňou. Tento príbeh má chytil za srdce a zanechal na mne stopu a to sa deje málokedy. Určite odporúčam každému, kto hľadá knihu s príbehom tak silným, že si na neho spomenie aj po rokoch. Čítať viac
Al
Neoverený nákup
21.4.2023
Príbeh nabitý emóciami. Štýl B. C. Cherry je osobitý a prudko čitateľný. Za tento diel série Elements si rozhodne zaslúži palec hore. Čítať viac
5
Overený zákazník
16.10.2022
Svet sa točí ďalej vďaka tlkotu tvojho srdca
Jednoducho prekrásny príbeh. Dievčatko, ktoré prežilo obrovskú traumu, chlapec, ktorý sa stal jej najbližším priateľom. Počúval ju, aj keď už nemohla hovoriť. Krásny príbeh o láske, porozumení a snahe vidieť a počuť druhého človeka. Nepopieram, že som si poplakala pri viacerých pasážach. Kniha ma ale prinútila zamyslieť sa nad tým, či skutočne vnímam ľudí, ktorí sú okolo mňa. Opäť raz silný príbeh. Táto séria je riadna jazda! Čítať viac
22.8.2022
opäť sa vybaviť servítkami... srdcervúci príbeh
Tento príspevok prezrádza dôležité momenty deja, preto je skrytý, aby sme Vám nepokazili pôžitok z čítania.
"Okamžiky.
.
Naše životy jsou sbírkou okamžiků. Některé jsou bolestné a plné prožitého utrpení. Jiné jsou naplněny novou nadějí a příslibem lepších zítřků.
.
Zažila jsem ve svém životě mnoho okamžiků, které pro mě byly výzvou a navždy mě změnily, okamžiky, které mě vyděsily a převálcovaly. Nicméně, u těch největších – nejsrdceryvnějších a nejúchvatnějších – byl vždycky on."
.
Pre mňa veľmi očakávané pokračovanie série a dostala som ešte viac, než som si želala. Skvelý príbeh, plný priateľstva, porozumenia, lásky, ale aj odvrátenej strany nekomunikácie. Brittainy začína byť v mojich očiach naozaj kráľovnou emotívnych príbehov. Ako ona dokáže formulovať vety, spájať slová a zasiahnuť čitateľa priamo do srdca.
.
Po slabšej dvojke som si stihla akurát tak vydýchnuť a nabrať nejaké tie sily a dobre som urobila, pretože tu som ich potrebovala. Maggie May sa spolu s jej otcom presťahujú k jeho novej priateľke. Denno-denne sa stáva svedkom lásky jej otca a novej mamky a sníva svoje vlastné sny. Má nového brata a sestru a zamiluje sa do suseda, Brooksa Griffina. Veľmi sa mi páčilo, ako autorka opísala detskú lásku a aká bola Maggie May. Potom sa však čosi stane a Maggie prichádza o hlas - nie naozaj, no prenasleduje ju diabol a ona má strach, že keď prehovorí, bude ju počuť. A tak Maggie nerozpráva. Deň, dva, mesiac, rok, roky. Brooks sa stáva jej kotvou, jej oporou, pretože ona ani nevychádza z domu. Čo sa však stane, ak detská láska a nerozlučné priateľstvo prerastie v čosi viac?
.
K tomuto čítaniu odporúčam isto balenie servítok, ak nie dve. Ide o veľmi emotívne čítanie. V tomto príbehu si človek uvedomí, že netreba súdiť bez toho, aby sme poznali celé zákulisie príbehu. Tak isto aj to, že každý sa s tou svojou traumou vyrovnáva ináč. Aj keď som sa v deji hnevala, keď som si myslela, že niekto koná zle, na záver som trpko zaplakala, ako som sa len mýlila. Je naozaj veľmi ľahké odsudzovať, no uvedomiť si chybu je prvým správnym krokom.
.
Naprieč príbehom je množstvo múdra o priateľstve, o láske, o súdržnosti. Autorka nevykresľuje dokonalý život dvoch zaľúbencov, ale ich tŕnistú cestu k vlastnému šťastiu. Každý nádych je dôležitý. Každé znamenie aj sebe menší pohyb niečo znamená. Každý okamžik sa vrýva hlboko do pamäti. Na tento príbeh budem ešte veľmi dlho spomínať. Tak isto sa teším na štvrtú časť zo série a som veľmi zvedavá, čo si na nás ešte autorka prichystala.
Čítať viac
25.7.2022
Tak. Toto. Bol. Jeden. Úžasný. Fantastický. WOW. Príbeh.
Bol to príbeh o sile detského priateľstva, ktoré prerástlo do neskutočnej lásky medzi Maggie May Riley a Brooksa Tylera Griffina. Títo dvaja zažívajú spolu všetko po prvý raz. Prvý bozk. Prvý vzťah. Prvý sex. Už od detstva, kedy sa spoznali ako šesťroční sú k sebe priťahovaní ako magnety, sú k sebe pripútaní.
Maggie po hroznej udalosti, ktorá sa jej stala trpí selektívnym mutizmom. Maggie je dievča, čo stratilo hlas. Nehovorí, no jej hlas je aj napriek tomu hlasný.
Brooks je oddaný a verný priateľ, ktorý urobí všetko pre svoju kamarátku, aby sa necítila osamelá. Brooks je jej kotva.
Je až neskutočné ako títo dvaja dokážu spolu komunikovať. Ich forma komunikácie je úžasná.
M&B prejdú dlhú cestu, na ktorej ich čakajú rôzne udalosti, ktoré ich postupne formujú. Ich životy sa ako plynie čas menia, no láska medzi nimi zostáva rovnaká.

Vážení pripravte si vreckovky, lebo toto je horská dráha nabitá emóciami.
Mag a Brooks Ďakujem, že som s vami mohla prežiť Váš príbeh.

Táto časť je z celej série moja naj(obľúbenejšia, emotívnejšia, krajšia ...).
Čítať viac

Vydavateľstvo Baronet

Čítať viac

„Šľachetným skutkom by nemal stáť v ceste chladný rozum.“