Mačacia stopa
E-kniha

Detektívi z oddelenia vrážd práve vyriešili vraždu šoféra dodávky známej tabakovej firmy. Radosť z úspešnej akcie zatieňuje hanba, ktorú páchatelia vrhli na celý policajný zbor.... Čítať viac

4,6 157 hodnotení
33. diel série
Krimi Dominika Dána
Vydavateľstvo
Slovart, 2021
296 strán
4 hodiny čítania

Detektívi z oddelenia vrážd práve vyriešili vraždu šoféra dodávky známej tabakovej firmy. Radosť z úspešnej akcie zatieňuje hanba, ktorú páchatelia vrhli na celý policajný zbor. Napriek rozpačitým pocitom vládne v kancelárii... Čítať viac

  • PDF EPUB MOBI
  • Slovenčina

11,99 €

Ihneď na stiahnutie
Ako čítať e-knihy?
Ďalšie e-knižné vydania
Kočičí stopa - Dominik Dán, Slovart CZ, 2022
PDF EPUB MOBI
Čeština, 2022
Ihneď na stiahnutie

Naši škriatkovia odporúčajú

Viac o e-knihe

Detektívi z oddelenia vrážd práve vyriešili vraždu šoféra dodávky známej tabakovej firmy. Radosť z úspešnej akcie zatieňuje hanba, ktorú páchatelia vrhli na celý policajný zbor. Napriek rozpačitým pocitom vládne v kancelárii stoštyridsaťjeden pohodová atmosféra, no len do chvíle, kým šéf oddelenia nepošle Krauza a Chosého vyšetriť vraždu Lívie. Zistenie, že Lívia je v skutočnosti mačka, je prekvapivé, ale spojitosť a súvislosti so starou známou sú doslova desivé.
Z hlbín minulosti opäť vyplávala Hilda Wolfová, psychologička s kamennou tvárou a prísne racionálnym myslením, chladnokrvné monštrum, ktorú Burger s Hanzelom podozrievajú z vrážd mladých chlapcov, zo série ťahajúcej sa ešte z čias socializmu.

A aby toho nebolo dosť, v ten istý deň cestou zo školy unesú trinásťročného syna vysokého štátneho úradníka. Unesú ho iba pár krokov od domu Hildy, čo nikto z detektívov nepovažuje iba za náhodu. Dovtedy prominentná štvrť Zlatý trojuholník sa razom stáva diabolským trojuholníkom, v ktorom miznú chlapci ako na bežiacom páse.
Detektívi z oddelenia vrážd musia zaloviť v pamäti, zalistovať v zaprášených poznámkach, skonfrontovať staré poznatky s novými, musia urobiť všetko preto, aby záhadu vyriešili, inak si bremeno minulosti ponesú so sebou ďalšie roky.
Čítať viac
Počet strán
296
Rok vydania
2021
Edícia
Slovenské TOP krimi
Naše katalógové číslo
1269637
Štýl
napínavý
Jazyk
slovenčina
Pôvod
Slovensko
33. diel série
Krimi Dominika Dána
Vydavateľstvo
Slovart
Pre koho
pre dospelých
Kategorizácia

Našli ste nepresnosti? Dajte nám, prosím, vedieť!

Nahlásiť chybu

Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

Hodnotenia

4,6 / 5

157 hodnotení

121
14
16
3
3

Ako sa páčila e-kniha vám?

Recenzie Martinusákov

Tento príbeh je sám o sebe zuajímavý a je dobrou detektívkou na prečítanie. ALE spolu s predošlými titulmi "V tieni" a "Bremeno minulosti" tvoria nádhernú trilógiu, ktorej niektoré otázniky budú zodpovedané až na konci tejto knižky. Opäť sa stretávame s Hildou Wolfovou a okolnosti okolo nej sú viac než podozrivé. Detektívi sa k nej konečne dostanú na toľko blízko, aby rozlúštili jej záhadu. "Dánovka" ako sa patrí :)

Čítať viac

Recenzie čitateľov

Veronika Berdakova Pavlíková
Overený nákup
3.10.2023
Mačacia stopa
Dánovky som si obľúbila, ale táto hoci rozuzlenie bolo zaujímavé - nebola z tých najlepších.
Napriek tomu som spokojná, sled udalostí ma nakoniec zaujal.. ale stále nie je podľa môjho názoru všetko doriešené - nejako málo sa venovali Tiborkovi, čakala by som niečo viac - ale nakoľko kniha bola hlavne o Hilde - chápem.
Čítať viac
3.8.2023
Spojenie dvoch (zdanlivo) súvisiach prípadov malo vytvoriť super napínavý príbeh s krásnym a napínavým zakončením, k čomu ale nedošlo. Sklamal ma koniec okolo malého Tibora, nakoľko jeho príbeh nemal žiaden súvis s osobou H.W. Opätovná sólo jazda Richarda mi už ozaj začína liezť hore krkom, nehovoriac o nenapínavom vyriešení starej vraždy. Čítať viac
Vlasta
Neoverený nákup
22.6.2023
Mačacia stopa
Tento príspevok prezrádza dôležité momenty deja, preto je skrytý, aby sme Vám nepokazili pôžitok z čítania.
Výborná kniha, ktorá od začiatku vedie líniu 1 "vraha", čo sa však napokon nepotvrdí. Zaujímavo rozuzľovaný príbeh, ťažko odhadnúť jeho reálnosť, ale čítala sa veľmi dobre a veľmi rýchlo. A čitateľ si mohol s mnohým v nej stotožniť realitu doby. Výborne bola premiešaná verzia vízie s následným konečným rozuzlením. Čítať viac
22
Overený zákazník
22.12.2022
Mačacia stopa
Tento príspevok prezrádza dôležité momenty deja, preto je skrytý, aby sme Vám nepokazili pôžitok z čítania.
Tentokrát sa vraciame do roku 1995, Ivan Canis odchádza z kancelárie stoštyridsaťjeden, Chosé a Krauz idú preveriť vraždu Lívie, ktorú ohlásila staršia pani na nudzovú linku. Príbeh sa pekne zamotá a na scéne sa opäť zjaví Hilda Wolfová. 
Príbeh bol perfektne napísaný! Čítanie som si užila, kombinovala a uvažovala ako to asi mohlo byť a nakoniec sa ukázalo, že to bolo úplne inak. Niekedy sa na veci naozaj pozeráme zo zlého uhla pohľadu.
Čítať viac
Iveta
Neoverený nákup
6.9.2022
mačacia stopa -napínavé
Ďalšia e- kniha ktorú som si vypočula počas jazdy v aute od Dominika Dána nesklamala, dostatok zvratov v príbehu. Ako vždy odhalenie na záver . Odporúčam každému a ak máte e knihu paráda pri dlhších cestách. Čítať viac
23

Knihomoľka <3 najradšej mám krimi detektívky alebo trillery a fantasy. Jednoducho to kde sa niečo deje a je to napínavé. Na margo toho ale čítam všetko za radom čo mi príde pod ruku. Od filozofických románov po detské knižky. Keby tak bolo viacej času cez ten deň na to. Moje naj top - Harry Potter a trilógia Atramentové srdce :)

Martina Skácalová
Overený nákup
19.7.2022
Skvelé, skvelé a skvelé! Po minulej časti som začala mať pocit, že pán spisovateľ už nemá nápady a dochádza mu dych. No tento diel ma presvedčil o opaku. Obsahoval všetko, čo má správna "dánovka" obsahovať - skvelý príbeh, zaujímavý prípad a kancelársky humor. Čítať viac

Dominik Dán

Čítať viac

Vydavateľstvo Slovart

Čítať viac

„Ti, kdo milují víc, než jim lze dát, jsou nakonec vždy na obtíž.“

Ani později, ani jinde - Delphine de Vigan, 2019
Ani později, ani jinde
Delphine de Vigan