Preskočiť na hlavný obsah
Cleopatra a Frankenstein - Coco Mellors, Literárna bašta, 2024

To najcennejšie TOP #15
E-kniha

ČO JE V ŽIVOTE TO NAJCENNEJŠIE? ZA ČO SA OPLATÍ SKUTOČNE BOJOVAŤ? Ich životy nemohli byť rozdielnejšie, a predsa ich osud v jednom okamihu spojil. Ani jeden z nich nečakal, že... Čítať viac

4,8 60 hodnotení
Vydavateľstvo
Emília Beňová
368 strán
5 hodín čítania

ČO JE V ŽIVOTE TO NAJCENNEJŠIE? ZA ČO SA OPLATÍ SKUTOČNE BOJOVAŤ? Ich životy nemohli byť rozdielnejšie, a predsa ich osud v jednom okamihu spojil. Ani jeden z nich nečakal, že to, čo príde potom, oboch zmetie silou búrky. Isabell má... Čítať viac

  • PDF EPUB MOBI
  • Slovenčina

9,50 €

Ihneď na stiahnutie
Ako čítať e-knihy?

Naši škriatkovia odporúčajú

Viac o e-knihe

ČO JE V ŽIVOTE TO NAJCENNEJŠIE? ZA ČO SA OPLATÍ SKUTOČNE BOJOVAŤ?
Ich životy nemohli byť rozdielnejšie, a predsa ich osud v jednom okamihu spojil. Ani jeden z nich nečakal, že to, čo príde potom, oboch zmetie silou búrky.
Isabell má pred sebou posledné týždne, kým nadíde jej vysnívaný deň, stačí však jediný okamih na to, aby život, aký mala, úplne zmizol. Ocitá sa v rukách človeka, ktorý nehrá čestne.
Grayson si vždy šiel bezohľadne za svojimi cieľmi. Aj teraz si nárokuje to, čo mu bolo sľúbené. Odrazu je ale nútený čeliť skutočnosti, s ktorou absolútne nepočítal. Žena, ktorú k nemu priviedli pod rúškom noci, totiž vôbec nie je krehkou a už vôbec nie poddajnou zárukou, aká mu bola sľúbená.
Dokáže pokoriť jej vzdor, alebo podľahne jej moci?
Čítať viac
Naše katalógové číslo
2541143
Počet strán
368
Štýl
romantický
Jazyk
slovenčina
Pôvod
Slovensko
Vydavateľstvo
Emília Beňová
Pre koho
pre ženy
Kategorizácia

Našli ste nepresnosti? Dajte nám, prosím, vedieť!

Nahlásiť chybu

Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

Hodnotenia

4,8 / 5

60 hodnotení

56
1
0
0
3

Ako sa páčila e-kniha vám?

Recenzie Martinusákov

Martinus
7
Sneh, sauna, Suomi - Michaela Ahonen, 2023
Práve čítam
Sneh, sauna, Suomi

Dovolím si tvrdiť že som knihomoľ, večne s nosom medzi stranami , dobrých kníh, kde hľadám svoje vlastné útočisko. Milujem knihy ktoré ma vtiahnu do deja už po pár stranách, a som ochotná pre ne obetovať aj spánok len aby som vedela ako skonči môj hrdina/ka. Avšak desať strán pred koncom už nechcem aby kniha skončila a pribudlo tam ďalších aspoň päťdesiat strán. Ak by sa ma raz niekto spýtal aký parfém ma vytvoriť určite by to bol parfém s vôňou knihy čerstvo prinesenej domov.

Natália Hruščová
Kníhkupec - vedúci zmeny
24. júna 2024
autorka opäť nesklamala

Další podmanivý príbeh z autorkinho pera, ktorý čitateľovi nedovolí knihu odložiť kým nie je na konci. Veľmi sa mi páčili opisy postáv či už hlavných alebo vedľajších a tiež prostredia. Už teraz sa teším na druhý diel a verím že bude čo najskôr aby príbeh Isabell a Graysona pokračoval s rovnakou atmosférou ktorá dominovala celou touto knihou.

Čítať viac

Recenzie čitateľov

7

Som mlada baba ktora miluje čitat ???? Je to ako by som sa ocitla v inom svete

Adelka Izáková
Overený zákazník
predvčerom
Zamýšľali ste sa niekedy nad tým, čo je pre vás to najcennejšie? Osobne som nad touto otázkou dlho uvažovala. Moja prvotná odpoveď by bola, že moja rodina, ktorá sa o mňa s láskou stará. Lebo povedzme si pravdu - nie každý ma šťastie na rodinu ako ja. Postupom času som si však uvedomila, že to najcennejšie čo máme je náš vlastný život a sloboda. Nie vždy je ľahký a jednoduchý, ale vďaka rôznym skúškam v ňom sa z nás stávajú iní, chcem veriť, že lepší, ľudia. Život máme len jeden a treba si ho vážiť a chrániť, pretože stačí len sekunda a všetko môže byť inak.O tom to je aj strhujúci príbeh To najcennejšie, ktorý vás v istom okamihu paralelne prenesie do deja, no vy máte pocit, ako by sa to dialo vám na vlastnej koži. Pocítite strach, napätie, obavy, ale aj vzrušenie z nečakaného.


Ich životy nemohli byť rozdielnejšie, a predsa ich osud v jednom okamihu spojil. Ani jeden z nich nečakal, že to, čo príde potom, zmetie oboch silou búrky.

Isabell je mladá žena, ktorá ma zdanlivo šťastný a pokojný život. Má snúbenca a pár týždňov do svadby. Stačí však jedna noc a jej život sa zmení. Asi čakáte ustráchanú šedú myšku, no opak je však pravdou. Isabell je prchká a nebojácna. Nezľakne sa len tak hocičoho. Je odhodlaná a vzdorovitá, hoci vyzerá krehko. Vie krásne hrať na klavíri. Prešla si vďaka určitým okolnostiam peklom, no ju to nezlomilo, skôr posilnilo. V určitých pasážach mi tuhla krv v žilách a hrdlo mi zvieralo strachom. Bola to čistá duša s dobrým srdcom. Obľúbila som si ju.

Grayson bol bezohľadný diabol, z ktorého vyžaroval strach a rešpekt. Celý čas je zahalený rúškom tajomstva. Zároveň vás k nemu niečo temné ťahá. Je príťažlivý muž, no vďaka minulosti ma tvrdú a zásadovú povahu. Neznáša ženy a vyzerá, že má kamenné srdce. Ach, tento zlý muž ma chytil za srdce.

Romantická linka - K Isabele sa nesprával práve najlepšie, ona mu však nič nedaruje. Ešte nestretol takú vzdorovitú ženu. Bolo príjemné sledovať ako sa mu postupne dostáva pod kožu. Nechybajú tu ani horúce scény.

Obľúbila som si aj Tristana, ten bol opakom svojho brata.

Zopar šokujúcich zvratov mi zobralo dych a neverila som vlastným očiam.

Ten koniec, čože, to hádam nie? Ja potrebujem pokračovanie.

To najcennejšie bola jazda, ktorá sa len tak nevidí. Ohromujúce, desivé, úžasné. Prosím, nebesia, zošlite toho kovboja na koni. Túžim s ním cválať na koni po pastvinách. Na túto knihu len tak ľahko nezabudnem, toto musíte čítať.

V neposlednom rade chcem pochváliť grafické spracovanie vo vnútri a poďakovať za knihu.
Čítať viac
5
Overený zákazník
9.7.2024
Tento príspevok prezrádza dôležité momenty deja, preto je skrytý, aby sme Vám nepokazili pôžitok z čítania.
1. časť
.
,,Čo je v živote to najcennejšie? Za čo sa oplatí skutočne bojovať?''
.
Isabell Towelová je klavíristka a budúca manželka pastorovho syna. Je veľmi milá, láskavá, citlivá a oddaná. Ak sa niečo zdá až priveľmi perfektné, stačí jeden moment a môže byť všetkému koniec.

Grayson Brooken je muž, za ktorým sa obzrie každá žena. Je tvrdý, tvrdohlavý chlap, ktorý si ide za svojím pokiaľ to nedosiahne a pokiaľ sa mu niekto odváži postaviť? Veľa šťastia tomu, kto na to naberie odvahu !
.
Bell sa chystá na svoj veľký deň, no v jednom okamihu sa jej zrúti celý svet.
Je unesená.
Bell si vie vybrať či bude naďalej protestovať a vzpierať sa, či spolupracovať.

Čo si vyberie?
Podľahne tvrdému, no šarmantnému patrónovi?

Grayson to nebude mať úplne jednoduché !
Samozrejme, že by sa to dalo čakať, veď kto by bol v takej situácii ticho a sedel na zadku, no toto bude ešte zaujímavé.

Ako dlho dokáže Bell vzdorovať?
Bude Grayson jej jediný nepriateľ?
Kto v skutočnosti je Grayson?(Odpadla som)

Nie vždy je všetko také ako vám niekto ponúka.

Čo vskutočnosti je to najcennejšie?

Každí máme to svoje, no môže sa to z minúty na minútu zmeniť.
,,Ešte nedávno som si myslela, že to najcennejšie čo mám je nevinnosť. Teraz viem, že to najcennejšie je vlastný život. ''
.
Príbeh z takéhoto prostredia som čítala poprvýkrát krát ale vrátila som sa do svojej éry Skrytej vášne, či La Tormenty ktoré neverím, že niekto nepozná. Dá sa sexy kovboj, patrón v klobúku a na koni nezamilovat?
Okrem večného boja medzi Bell a Graysonom, rôznych zvratov či sexy scén, ktoré bývajú ako sme u autorky zvyknutý dosť , nás príbehom sprevádza aj príjemný humor, kde som sa miestami riadne nasmiala.
Väčšinu času som aj tak čítala so zatajeným dychom, pretože už keď si myslím, že všetko mi je jasné, opäť sa objaví niečo čo ťažko rozdýchavam.

Ja som si túto novinku od Emily zamilovala. Znova príbeh písaný z pohľadu oboch hlavných postáv, čo ja zbožňujem.
Emily proste vie ako zaujať čitateľa, čo čitateľ chce a presne to mu ponúkne, no aj x krát viac. Skrátka, čítanie kníh od Emily je návykové.
Čítať viac
Eva Kašiarová
Overený zákazník
2.7.2024
Super príbeh
Tento príspevok prezrádza dôležité momenty deja, preto je skrytý, aby sme Vám nepokazili pôžitok z čítania.
Knihu odporúčam určite prečítať každému prebeh vás nadchne táto spisovateľka jednoducho vie čo čitatelia chcú už sa neviem dočkať pokračovania. :) :) :* Čítať viac
Dominika
Neoverený nákup
2.7.2024
Nič lepšie som doposiaľ nečítala
Tak toto bola jazda! Úžasné, úžasné a ešte raz úžasné. Emily opäť perfektná kniha ale zo všetkých prečítaných táto bola naj. Kniha by bola super aj vo filmovom spracovaní. Teším sa na pokračovanie. Dávam 5* Čítať viac
Majka Ivanová Lachkovičová
Overený zákazník
1.7.2024
Wow
Už dávno sa mi nestalo, aby som knihu prečítala za jeden deň. Jednoducho som sa nevedela od nej odtrhnúť. Okamžite Vás to vtiahne do deja, a Vy chcete vedieť čo sa bude diať ďalej. Celý príbeh je jednoducho dychberúci. Autorka nám ponúka pohľady oboch hlavných postáv, Isabell a Graysona. Po dočítaní knihy som si spätne prehrávala, čo sa vlastne stalo a ako sa to zatiaľ skončilo. Čítanie kníh od pani autorky je veľmi návykové. A už sa neviem dočkať pokračovania môjho nového obľúbeného príbehu. :) Čítať viac
Kathryn
Neoverený nákup
28.6.2024
Úplná topka
Táto kniha je napísaná naozaj úžasne. Hlavných hrdinov pani autorka opísala dokonale. Poznáme ich silné ale aj slabé stránky. Dej je naozaj pútavý a čitateľa dokáže ohúriť už po prvých stránkach. Krásne prostredie, láska, ale aj intrigy. To všetko nájdete v tejto knihe,ktorá je pre mňa topka. Pani autorke tlieskam, pretože zas dokázala to, že opäť sa nemôžem dočkať pokračovania Čítať viac

Emily D. Beňová

Čítať viac

„Hviezdna obloha je váš najvernejší priateľ, ak sa s ňou raz zoznámite; je stále prítomná, ponúka nám mier, pripomína nám, že náš nepokoj, naše pochyby, naše trápenia sú triviálne a dočasné. Vesmír je a bude neotrasiteľný...“

Ticho v období hluku - Erling Kagge, 2017
Ticho v období hluku
Erling Kagge