Hry

Prečítate na zariadeniach:

  • Pocketbook
  • Kindle
  • Smartfón či tablet s príslušnou aplikáciou
  • Počítač s príslušnou aplikáciou

Nie je možné meniť veľkosť písma, formát je preto vhodný skôr pre väčšie obrazovky.

Viac informácií v našich návodoch

Prečítate na zariadeniach:

  • Pocketbook
  • Kindle
  • Smartfón či tablet s príslušnou aplikáciou
  • Počítač s príslušnou aplikáciou

Viac informácií v našich návodoch

Prečítate na:

Neprečítate na:

Ako čítať e-knihy zabezpečené cez Adobe DRM?
Kniha: Arabská noční můra (Robert Irwin). Arcadia, 1994
Kniha: Arabská noční můra (Robert Irwin). Arcadia, 1994

Arabská noční můra

Vydavateľstvo
Arcadia, 1994
239 strán
4-5 hodín čítania
Vychádzame z priemerného údaju o rýchlosti čítania 230 slov za minútu, od knihy ku knihe a čitateľa ku čitateľovi sa to však môže líšiť.
Naši škriatkovia o tomto titule zatiaľ nemajú viac informácií, ale akonáhle ich získame, túto stránku doplníme.
  • Pevná väzba
  • Čeština
Vypredané
Ach, mrzí nás to, z tejto knihy sa už predali všetky výtlačky a nemáme ju na sklade my ani vydavateľ :( Teoreticky však môžete mať šťastie v niektorých iných obchodoch, ktoré ešte nepredali posledné kusy.

Dostupné v 15 knižniciach. Požičať v knižnici

Naši škriatkovia odporúčajú

Nenechajte si ujsť. Young adult fantasy obľúbenej autorky. Kniha Temný požierač, Lynette Noni. Vydavateľstvo Citadella, 2026. Zistiť viac

Viac o knihe

Naše katalógové číslo
2079231
Počet strán
239
Väzba
pevná väzba
Rozmer
4×217 mm
Hmotnosť
504 g
ISBN
8085812045
Rok vydania
1994
Jazyk
čeština
Vydavateľstvo
Arcadia
Kategorizácia

Našli ste chybu alebo škodlivý obsah? Dajte nám, prosím, vedieť!

Nahlásiť chybu alebo škodlivý obsah

Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

Hodnotenia

3,0 / 5
0
0
1
0
0

Ako sa páčila kniha vám?

Recenzie čitateľov

Ivan
Neoverený nákup
1.6.2026
Irwin má stredovekú Káhiru očividne dokonale naštudovanú
Pri čítaní mi v hlave neustále bežali spomienky na Buuelov film Skrytý pôvab buržoázie rovnaký typ logiky sna v sne, kde každý zdanlivý východ vedie len do chodby plnej ďalších dvier. Rozdiel je v tom, že Buuelovi to akosi fungovalo. Absurdita má na plátne svoj rytmus; literárna verzia toho istého ma s každou stránkou postupne unavovala.
A možno je to zámer keďže sa bavíme o spánku a snívaní. Ak máte radi surrealistickú, snovú literatúru, ktorá odmieta čokoľvek vysvetľovať, zrejme na Arabskej nočnej more nájdete veľa vecí, ktoré budete obdivovať. Irwin má stredovekú Káhiru očividne dokonale naštudovanú. Ja som sa však počas toho nekonečného blúdenia pristihol pri tom, že hľadám akýkoľvek moment, pre ktorý by sa oplatilo pokračovať.
Niekde tam vonku na svoju príležitosť čaká skvelá filmová adaptácia tejto knihy. Rád by som si ju pozrel.
reagovať

Rodný kraj má korene, ktoré prerastú dušu človeka tak, že nikdy nezabudne, kde sa cítil prvýkrát milovaný.
Kniha: Pustovník: Slzy zeme (Vladimír Štefanič), 2021
Pustovník: Slzy zeme
  • Vladimír Štefanič