Koncert pre bubon a sekeru -  Július Satinský, Milan Lasica, Slovart, 2024

Na tému ženy knihy o motivácii a sebarozvoji

Zúžiť výberu

Typ
Zobraziť iba
Ďalšie možnosti
Odborná x populárne náučná
Jazyk
Téma
Ďalšie možnosti
Pre koho
Účel knihy
Pôvod
Autor
Ďalšie možnosti
Dostupnosť v kníhkupectve
Ďalšie možnosti
Vydavateľstvo
Ďalšie možnosti
Kolekcia
Edícia
Väzba
Formát
Farba obálky
Ďalšie možnosti
Použité filtre
Zrušiť filtre
Ženy, ktoré behali s vlkmi - Clarissa Pinkola Estés, Citadella, 2014
 
Ženy, ktoré behali s vlkmi - Clarissa Pinkola Estés, Citadella, 2021
Ženy, ktoré behali s vlkmi

V každej žene žije mocná sila naplnená zdravými inštinktmi, vášnivou tvorivosťou a nadčasovým poznaním. Túto inštinktívnu podstatu žien zosobňuje Divoká žena. Dnes je ohrozeným druhom, pretože aj keď nám dary nespútanosti prirodzene od narodenia patria...

  • Knihabrožovaná väzba
    14,99 €
    -11 %
    Na sklade 5 ks

Svetlo v nás - Michelle Obama, Tatran, 2023
Svetlo v nás

Jednoznačné riešenia veľkých životných výziev ani vyčerpávajúce odpovede neexistujú, no Michelle Obamová verí, že každý je schopný nájsť a využívať súbor určitých nástrojov, pomocou ktorých si zachováme odstup a budeme vedieť statočne čeliť časom plným...

  • Knihapevná väzba s prebalom
    22,99 €
    -8 %
    Na sklade > 5 ks
  • E-knihaPDFEPUBMOBI
    19,95 €
    Ihneď na stiahnutie
  • AudioknihaMP3 na stiahnutie
    12,33 €
    -15 %
    Ihneď na stiahnutie
Ďalšie formáty

Dělej méně - Kate Northrup, Knihy pro ženy, 2021
Dělej méně 
CZ

V této knize najdete naprosto revoluční pojetí ženského time managementu! Pomáhá ženám uvědomit si svoji opravdovou hodnotu. Začít měnit pravidla hry ve vztazích, být ve větší finanční svobodě a transformovat ostatní aspekty života...

  • Knihabrožovaná väzba
    20,82 €
    -18 %
    Do 3 – 5 dní

Vyhorenie - Emily Nagoski, Amelia Nagoski, Citadella, 2023
Vyhorenie

Táto prelomová kniha vysvetľuje, prečo ženy prežívajú syndróm vyhorenia inak ako muži – a poskytuje postup, ako minimalizovať stres, vyrovnať sa s emóciami a žiť radostnejší život...

  • Knihabrožovaná väzba
    16,11 €
    -5 %
    Na sklade 3 ks

Nenašli ste titul, ktorý ste hľadali?

Napíšte nám a my sa ho pokúsime zohnať

Světlo v nás - Michelle Obama, Argo, 2023
Světlo v nás 
CZ

V inspirativním titulu Světlo v nás bývalá první dáma Michelle Obamová navazuje na svůj memoárový bestseller Můj příběh, sdílí praktickou moudrost i účinné strategie pro udržování vnitřní naděje a rovnováhy v dnešním nanejvýš nejistém světě....

  • Knihapevná väzba
    18,02 €
    -18 %
    Na sklade 5 ks
  • E-knihaPDFEPUBMOBI
    13,63 €
    Ihneď na stiahnutie

Ženy, které běhaly s vlky - Clarissa Pinkola Estés, Esence, 2023
Ženy, které běhaly s vlky 
CZ

V každé ženě žije nezkrotitelná síla naplněná zdravými instinkty, tvořivostí a nesmrtelným poznáním. Archetyp Divošky zde představuje instinktivní povahu ženy. Divoška je ale ohroženým druhem, neboť snaha společnosti zcivilizovat ženu do strnulých...

  • Knihapevná väzba
    22,59 €
    -18 %
    Na sklade 3 ks

Závislá na dokonalosti - Marion Woodman, Alpha book, 2023
Závislá na dokonalosti 
CZ

„Tato kniha pojednává o stětí zlé čarodějnice.“ Těmito slovy začíná působivý rozbor psychiky moderní ženy od jungiánské psychoanalytičky Marion Woodmanové, v němž se zabývá skrytými příčinami nutkavého chování....

  • Knihabrožovaná väzba
    20,28 €
    -18 %
    Do 4 – 9 dní

Jak být úspěšnou manažerkou - Milan Mikuláštík, Grada, 2006
Jak být úspěšnou manažerkou 
CZ

V dnešním světě managementu už nemusí být pro ženu výhodou chovat se jako muž. Přesto je u nás pořád hodně firem, kde žena, která se chce prosadit, musí být dvakrát lepší než muž...

  • Čítanámierne opotrebovaná
    6,43 €
    -35 %
    Na sklade
  • Knihabrožovaná väzba
    9,43 €
    -5 %
    Do 8 – 10 dní

Môj ženský biznis na Instagrame - Olga Olikova, Vysnívané copíky, 2024
Môj ženský biznis na Instagrame

“Čo je to, čo rada robíš a mohli by Ti za to platiť?" Odpoveď na túto otázku ukáže najlepšiu cestu pre tvoje podnikanie. A inak to nebolo ani v mojom prípade. Podnikanie bolo to, čo mi chýbalo ku šťastiu a podľa môjho názoru môže finančnú slobodu získať..

  • Knihapevná väzba
    24,77 €
    -5 %
    Na sklade 2 ks

Ženy v ecommerce - Pavla Lokajová, Tomáš  Vrtík, Expandeco, 2022
Ženy v ecommerce

Každý šiesty e-shop je založený ženou, no na výslní sú najmä muži. Kniha Ženy v e-commerce to chce zmeniť. Na takmer 200 stranách nájdete 13 autentických príbehov, ktoré vypovedajú o rozmanitosti a...

  • Knihapevná väzba
    13,00 €
    Do 3 – 4 dní
  • Čítanámierne opotrebovaná
    8,45 €
    -35 %
    Na sklade
Asertivní žena 
CZ

Vycházíte vstříc již dopředu všem, s nimiž jednáte? Ustupujete, protože přeci moudřejší ustoupí? Necháváte si všechno líbit a často vás napadne, že byste raději byli nejmenší na celém světě? Pokud ano, pak kniha...

  • 6,55 €
    Ihneď na stiahnutie
  • Knihabrožovaná väzba
    Vypredané

Women Who Run With the Wolves - Clarissa Pinkola Estés, Rider & Co, 2005Women Who Run With The Wolves - Clarissa Pinkola Estes, Ebury, 2022Women Who Run With the Wolves - Clarissa Pinkola Estés, Ballantine, 1997
Women Who Run With the Wolves 
EN

Women Who Run With The Wolves isn't just another book. It is a gift of profound insight, wisdom and love. An oracle from one who knows.' - Alice Walker. In the classic Women Who Run With The Wolves, ...

  • Knihabrožovaná väzba
    16,74 €
    -12 %
    Na sklade 2 ks
  • Čítanámierne opotrebovaná
    12,03 €
    -35 %
    Na sklade

The Light We Carry - Michelle Obama, Penguin Books, 2022
The Light We Carry 
EN

In her inspiring follow-up to Becoming, former First Lady Michelle Obama shares practical wisdom and powerful strategies for staying hopeful and balanced in today's highly uncertain world...

  • Knihapevná väzba
    29,70 €
    -6 %
    Na sklade 2 ks

Burnout - Emily Nagoski, Amelia Nagoski, Vermilion, 2020
Burnout 
EN

This groundbreaking book explains why women experience burnout differently than men - and provides a simple, science-based plan to help women minimize stress, manage emotions and live a more joyful life...

  • Knihabrožovaná väzba
    15,88 €
    -2 %
    Viac ako 30 dní


A Radical Awakening - Shefali Tsabary, HarperOne, 2022
A Radical Awakening 
EN

The New York Times bestselling author and renowned clinical psychologist teaches women how to transcend their fears and illusions, break free from societal expectations, and rediscover the person they were always meant to be...

  • Knihabrožovaná väzba
    20,37 €
    -3 %
    Viac ako 30 dní

The Future Is Greater - Maxine Nwaneri, HarperCollins, 2024
The Future Is Greater 
EN

Success life coach Maxine Nwaneri shows women, no matter what age, how to escape the motherhood penalty, arrest ten time thieves, reduce family chaos and thrive in life...

  • Knihabrožovaná väzba
    17,11 €
    -5 %
    Na sklade 2 ks

Career Forward - Grace Puma, Christiana Smith Shi, Scribner, 2024
Career Forward 
EN

At a time when many long-held workplace structures and beliefs are changing, Career Forward is a beacon for women aspiring to achieve success and satisfaction in rewarding careers...

  • Knihabrožovaná väzba
    16,15 €
    -5 %
    Na sklade 2 ks

This is Not a Book About Benedict Cumberbatch - Tabitha Carvan, HarperCollins, 2022
This is Not a Book About Benedict Cumberbatch 
EN

For fans of Caitlin Moran and Anne Helen Peterson, this is an exceptionally funny memoir and manifesto about what it's like to reclaim your sense of joy and discovery in midlife (even when it takes the form of alien-faced actors with funny names)...

  • Knihapevná väzba
    18,06 €
    -5 %
    Na sklade 2 ks


Prečítate na zariadeniach:

  • Pocketbook
  • Kindle
  • Smartfón či tablet s príslušnou aplikáciou
  • Počítač s príslušnou aplikáciou

Nie je možné meniť veľkosť písma, formát je preto vhodný skôr pre väčšie obrazovky.

Viac informácií v našich návodoch

Prečítate na zariadeniach:

  • Pocketbook
  • Kindle
  • Smartfón či tablet s príslušnou aplikáciou
  • Počítač s príslušnou aplikáciou

Viac informácií v našich návodoch

Prečítate na:

Neprečítate na:

  • Kindle
Ako čítať e-knihy zabezpečené cez Adobe DRM?

„Ale v skutočnosti minulosť hodnotíme očami prítomnosti. Dívame sa na ňu cez to, čo vieme teraz, takže ju nevnímame ako ľudia, akými sme boli, ale ako ľudia, akými sme, a to znamená, že ju od základov meníme.“

Holandský dom - Ann Patchett, 2020
Holandský dom
Ann Patchett