Vydaj sa na cestu knižnými svetmi
a vyhraj kopu kníh!
Prašina: Kriedový panáčik - Vojtěch Matocha, Artforum, 2024

Detektívky, trilery a horory v anglickom jazyku

Populárne filtre

Zúžiť výberu

Typ
Ďalšie možnosti
Zobraziť iba
Ďalšie možnosti
Jazyk
Ďalšie možnosti
Štýl
Ďalšie možnosti
Téma
Ďalšie možnosti
Pre koho
Ďalšie možnosti
Účel knihy
Pôvod
Ďalšie možnosti
Útvar
Ďalšie možnosti
Klasický x moderný
Podžáner
Ďalšie možnosti
Autor
Ďalšie možnosti
Doba čítania
Ďalšie možnosti
Dostupnosť v kníhkupectve
Ďalšie možnosti
Vydavateľstvo
Ďalšie možnosti
Kolekcia
Ďalšie možnosti
Séria
Ďalšie možnosti
Edícia
Ďalšie možnosti
Väzba
Ďalšie možnosti
Formát
Ďalšie možnosti
Obal
Zvláštna vlastnosť
Farba obálky
Ďalšie možnosti
Použité filtre
Zrušiť filtre
The Hunter - Tana French, Viking, 2024
Novinka
The Hunter 
EN

It's a blazing summer when two men arrive in the village. They're coming for gold. What they bring is trouble...

  • Knihabrožovaná väzba
    19,21 €
    -4 %
    Predobjednávka,
    vychádza o tri dni

Sherlock Holmes - Arthur Conan Doyle, INFOA, 2018
Sherlock Holmes 
EN

Do vampires really exist? Robert Ferguson believes his wife is one! Will the famous detective Sherlock Holmes and his friend Dr Watson explain her strange behaviour? Or are they facing a real vampire? ...

  • Knihabrožovaná väzba
    7,65 €
    Na sklade 3 ks

Dobrodružství Sherlocka Holmese - Arthur Conan Doyle, SUN, 2015
Dobrodružství Sherlocka Holmese 
CZ

Dobrodružství Sherlocka Holmese (zkrácené dvojjazyčné vydání) převyprávěné moderním jazykem, pro začínající a mírně pokročilé angličtináře. Veškerou práci Conana Doyla zastínil úspěch Dobrodružství Sherlocka Holmese, která byla vydávána po částech...

  • Knihapevná väzba
    5,76 €
    -18 %
    Na sklade 2 ks

Dracula, INFOA, 2007
Dracula 
EN

Zrcadlová četba pro mírně pokročilé...

  • Knihabrožovaná väzba
    10,76 €
    Na sklade 3 ks
  • Čítanámierne opotrebovaná
    6,99 €
    -35 %
    Na sklade

Robin Hood, INFOA, 2018
Robin Hood 
EN

Robin Hood, the noble outlaw of Sherwood Forest, who robs the rich to aid the poor. Follow him and his friends Little John, Friar Tuck, Allan-a-Dale and others as they struggle for freedom and justice against the cruel Sheriff of Nottingham...

  • Knihabrožovaná väzba
    7,65 €
    Na sklade 1 ks

Death in the Clouds/Smrt v oblacích - Agatha Christie, INFOA, 2015
Death in the Clouds/Smrt v oblacích 
EN

Zrcadlové čtení pro mírně pokročilé...

  • Knihabrožovaná väzba
    10,76 €
    Na sklade 1 ks

Bílý tesák / White Fang - Jack London, Dana Olšovská, Aleš Čuma (ilustrátor), Edika, 2022
Bílý tesák / White Fang 
CZ

Může se divoká šelma stát opravdovým přítelem člověka? Dokáže láska a trpělivost prolomit led nedůvěry a nenávisti? Čtěte uchvacující příběh o pohnutém osudu míšence psa a vlka a studujte při tom angličtinu! Děj se odehrává na divokých pláních...

  • Knihabrožovaná väzba
    9,99 €
    Na sklade > 5 ks

Frankenstein, INFOA, 2021
 
Frankenstein, INFOA, 2007
Frankenstein 
EN

Frankenstein je nejproslulejším hororovým příběhem, který kdy byl sepsán. Je to vyprávění o Viktoru Frankensteinovi, vědci, jehož touha po odhalení tajemství života dává vzniknout děsivé stvůře. Ikonické vyobrazení Frankensteinova monstra uchvacuje...

  • Knihabrožovaná väzba
    5,99 €
    Na sklade 3 ks
  • Čítanávýborný stav
    7,53 €
    -30 %
    Na sklade

The Hound of the Baskervilles / Pes baskervillský - Arthur Conan Doyle, INFOA, 2006
The Hound of the Baskervilles / Pes baskervillský 
EN

Asi nejznámější holmesovský detektivní román je neobyčejně působivým příběhem z ponurých anglických blat...

  • Knihabrožovaná väzba
    12,33 €
    -2 %
    Do 5 – 7 dní
  • Čítanámierne opotrebovaná
    7,56 €
    -40 %
    Na sklade

Dobrodružství Toma Sawyera - Mark Twain, SUN, 2015
Dobrodružství Toma Sawyera 
CZ

Dobrodružství Toma Sawyera (zkrácené dvojjazyčné vydání) převyprávěné moderním jazykem, pro začínající a mírně pokročilé angličtináře. Vzpomínky z dětství byly inspirací Marka Twaina pro napsání Dobrodružství Toma Sawyera, která se odehrávají v malém...

  • Knihapevná väzba
    5,76 €
    -18 %
    Na sklade 1 ks

Nenašli ste titul, ktorý ste hľadali?

Napíšte nám a my sa ho pokúsime zohnať

Stories of Sherlock Holmes - Arthur Conan Doyle, INFOA, 2012
Stories of Sherlock Holmes 
EN

Sherlock Holmes s pomocí věrného Dr. Watson musí použít veškerý svůj um a mazanost, aby vyřešil čtyři velmi rozdílné záhady ...

  • Knihabrožovaná väzba
    10,76 €
    Do 4 – 7 dní
  • Čítanávýborný stav
    8,61 €
    -20 %
    Na sklade

Robinson Crusoe - Daniel Defoe, INFOA, 2012
Robinson Crusoe 
EN

Po ztroskotání na opuštěném ostrově se Robinson Crusoe musí naučiť jak přežít. Zpočátku je sám - ale potom na ostrov dorazí kanibalové se zajatcem...

  • Knihabrožovaná väzba
    10,76 €
    Do 4 – 7 dní

Spy/Špióni - Paul Dowswell, Fergus Fleming, INFOA, 2006
Spy/Špióni 
CZ

Zrcadlová četba pro mírně pokročilé...

  • Knihabrožovaná väzba
    10,76 €
    Na sklade 1 ks
  • Čítanámierne opotrebovaná
    6,46 €
    -40 %
    Na sklade

The Antique Hunter's Guide to Murder - C.L. Miller, MacMillan, 2024
Novinka
The Antique Hunter's Guide to Murder 
EN

Freya Lockwood has avoided the quaint English village in which she grew up for the last 20 years. That is until news arrives that Arthur Crockleford, antiques dealer and Freya’s estranged mentor, has died… and the circumstances seem suspicious...

  • Knihapevná väzba
    20,24 €
    -5 %
    Do 5 – 8 dní

10 Hours to Go - Keely Parrack, Sourcebooks, 2024
Novinka
10 Hours to Go 
EN

Welcome to the highway of your nightmares in this fiery claustrophobic thriller for fans of Natalie D. Richards and Natasha Preston...

  • Knihabrožovaná väzba
    12,34 €
    -5 %
    Predobjednávka,
    vychádza pozajtra

The Russian Detective - Carol Adlam, Jonathan Cape, 2024
Novinka
The Russian Detective 
EN

A stunning detective story from the winner of the World Illustration Award...

  • Knihapevná väzba
    22,39 €
    -14 %
    Na sklade 2 ks

Notice - Heather Lewis, Serpents Tail, 2024
Novinka
Notice 
EN

Her name is not Nina, but that's the name she uses sometimes. At her local bar, in the carpark with her tricks, when she needs to score...

  • Knihabrožovaná väzba
    13,29 €
    -5 %
    Predobjednávka,
    vychádza o tri dni

The Running Grave - Robert Galbraith, Sphere, 2023
 
The Running Grave - Robert Galbraith, Little, Brown Book Group, 2023
The Running Grave 
EN

Utterly page-turning, The Running Grave moves Strike and Robin's story forward in the epic, unforgettable seventh instalment of the series...

  • Knihabrožovaná väzba
    21,95 €
    Na sklade > 5 ks

The Ink Black Heart - Robert Galbraith, Sphere, 2022The Ink Black Heart - Robert Galbraith, Sphere, 2023The Ink Black Heart - Robert Galbraith, Little, Brown, 2022
The Ink Black Heart 
EN

When frantic, dishevelled Edie Ledwell appears in the office begging to speak to her, private detective Robin Ellacott doesn't know quite what to make of the situation. The co-creator of a popular cartoon, The Ink Black Heart, ...

  • Knihabrožovaná väzba
    21,24 €
    Do 5 – 8 dní
  • Čítanávýborný stav
    16,99 €
    -20 %
    Na sklade

Inferno - Dan Brown, Bantam Press, 2013Inferno - Dan Brown, Penguin Books, 2018Inferno - Dan Brown, Corgi Books, 2014
Inferno 
EN

Dan Brown’s new novel, Inferno, features renowned Harvard symbologist Robert Langdon and is set in the heart of Europe, where Langdon is drawn into a harrowing world centred around one of history’s most enduring and mysterious literary masterpieces...

  • Knihapevná väzba s prebalom
    23,35 €
    -5 %
    Do 13 – 18 dní
  • Čítanávýborný stav
    17,15 €
    -30 %
    Na sklade


Prečítate na zariadeniach:

  • Pocketbook
  • Kindle
  • Smartfón či tablet s príslušnou aplikáciou
  • Počítač s príslušnou aplikáciou

Nie je možné meniť veľkosť písma, formát je preto vhodný skôr pre väčšie obrazovky.

Viac informácií v našich návodoch

Prečítate na zariadeniach:

  • Pocketbook
  • Kindle
  • Smartfón či tablet s príslušnou aplikáciou
  • Počítač s príslušnou aplikáciou

Viac informácií v našich návodoch

Prečítate na:

Neprečítate na:

  • Kindle
Ako čítať e-knihy zabezpečené cez Adobe DRM?

„Rozdiel medzi románom so šťastným koncom a románom bez neho tkvie iba v tom, kedy autor prestane rozprávať príbeh. “