Preskočiť na hlavný obsah
Cleopatra a Frankenstein - Coco Mellors, Literárna bašta, 2024
Letná láska - Annabel Monaghan, Zelený kocúr, 2024

Novela sci-fi, fantasy a komiksy pre deti

Zúžiť výber

Vek
Ďalšie možnosti
Typ
Zobraziť iba
Ďalšie možnosti
Jazyk
Štýl
Ďalšie možnosti
Téma
Ďalšie možnosti
Pre koho
Ďalšie možnosti
Pôvod
Ďalšie možnosti
Útvar
Klasický x moderný
Podžáner
Ďalšie možnosti
Rok vydania
Ďalšie možnosti
Autor
Ďalšie možnosti
Obrázky a text
Dostupnosť v kníhkupectve
Ďalšie možnosti
Vydavateľstvo
Ďalšie možnosti
Kolekcia
Séria
Ďalšie možnosti
Edícia
Väzba
Formát
Čitateľnosť
Cena
Ďalšie možnosti
Farba obálky
Použité filtre
Zrušiť filtre
Vražedná čepeľ - Sarah J. Maas, Slovart, 2022
Vražedná čepeľ
Martinus
Martinusáčka odporúča 5

Celaena Sardothien je najobávanejšia vrahyňa Adarlanu. Hoci ako členka Cechu vrahov podlieha Arobynnovi Hamelovi, neposlúcha nikoho a dôveruje len ďalšiemu nájomnému vrahovi, Samovi. V piatich napínavých novelách, ktoré po prvýkrát vychádzajú v jednom...

  • Knihabrožovaná väzba
    14,95 €
    Na sklade > 5 ks
  • E-knihaPDFEPUBMOBI
    10,49 €
    Ihneď na stiahnutie

Zlodějský tanec - Mary E. Pearson, CooBoo CZ, 2022
Zlodějský tanec 
CZ

Když zemře král Ballengerovy říše, jeho syn Jase se stává novým vládcem. Okolní říše však nehodlají tolerovat jeho panování, které se řídí vlastními pravidly. Na obzoru se objevuje mladá královna Vendy, která je odhodlaná...

  • Knihapevná väzba s prebalom
    16,49 €
    Na sklade 4 ks
  • E-knihaPDFEPUBMOBI
    13,68 €
    Ihneď na stiahnutie
  • Čítanávýborný stav
    13,19 €
    Na sklade
Ďalšie formáty

Letos v zimě 
CZ

Letošní zima byla pro Tori, Charlieho a Olivera Springovy dost náročná. Všichni tři se teď snaží prožít Vánoce hlavně v co největším klidu a pohodě. Oliverovi stačí zahrát si...

  • E-knihaPDFEPUBMOBI
    8,77 €
    Ihneď na stiahnutie

Bledý snílek / Píseň úsvitu - Samantha Shannon, Host, 2023
Bledý snílek / Píseň úsvitu 
CZ

Bledý snílek se vrací do dob, kdy bylo Paige teprve šestnáct let a v kriminálním podsvětí patřila k nováčkům. V nebezpečném srdci Londýna řádí zdivočelý poltergeist, kterého je nutné...

  • Knihabrožovaná väzba
    14,84 €
    -18 %
    Do 2 – 4 dní
  • E-knihaPDFEPUBMOBI
    11,29 €
    Ihneď na stiahnutie

Nenašli ste titul, ktorý ste hľadali?

Napíšte nám a my sa ho pokúsime zohnať

Powerful - Lauren Roberts, Simon & Schuster, 2024
 
Powerful - Lauren Roberts, Simon & Schuster, 2024
Powerful 
EN

From the international bestselling author of Powerless, comes a sizzling and heart-racing new story set in the Kingdom of Ilya. Perfect for fans of The Hunger Games and Fourth Wing...

  • Knihabrožovaná väzba
    11,82 €
    Na sklade > 5 ks

Na vrchol - Nicholas Binge, Fobos, 2023
Na vrchol 
CZ

Když se uprostřed Tichého oceánu zničehonic objeví obrovská hora, je na ni vyslána skupina vědců, aby ji prozkoumala, sesbírala vzorky a zjistila, co se nachází na...

  • Knihabrožovaná väzba
    18,00 €
    -18 %
    Do 11 – 16 dní
  • E-knihaPDFEPUBMOBI
    15,64 €
    Ihneď na stiahnutie
  • Čítanávýborný stav
    16,90 €
    Na sklade
Ďalšie formáty

The Assassin's Blade - Sarah J. Maas, Bloomsbury, 2023
 
The Assassin's Blade - Sarah J. Maas, Bloomsbury, 2023
The Assassin's Blade 
EN
Martinus
Martinusáčka odporúča 5

Celaena Sardothien is her kingdom's most feared assassin. Though she works for the powerful Assassin's Guild and its scheming master, Arobynn Hamel, she yields to no one and trusts only her fellow killer-for-hire, Sam...

  • Knihabrožovaná väzba
    12,50 €
    Na sklade > 5 ks
  • Čítanávýborný stav
    10,00 €
    Na sklade

Země růží - Ondřej Ušel, Pointa, 2024
Země růží 
CZ

Jedné noci princ Davu přemýšlí o životě a postrádá jeho smysl. Když zaslechne o Zemi růží, která má princi odhalit, co mu v životě chybí, podnikne se svým průvodcem do tajemného místa dlouhou výpravu. Během své cesty prochází...

  • Knihabrožovaná väzba
    9,99 €
    Na sklade > 5 ks
  • E-knihaPDFEPUBMOBI
    8,77 €
    Ihneď na stiahnutie

Krvavé ostří 
CZ
Martinus
Martinusáčka odporúča 5

Celaena Sardothien je nejobávanějším zabijákem celého Adarlanu. Jako obyvatelka Tvrze vrahů musí bezvýhradně poslouchat svého pána Arobynna Hamela, přesto však důvěřuje pouze jedinému člověku – svému kolegovi a příteli Samovi.

  • E-knihaPDFEPUBMOBI
    14,66 €
    Ihneď na stiahnutie
  • Knihabrožovaná väzba
    Vypredané

Tiger Rock - Scott Cawthon, Kelly Parra, Andrea Waggener, Scholastic, 2023
Tiger Rock 
EN

Five Nights at Freddy's fans won't want to miss this collection of three chilling stories that will haunt even the bravest player...

  • Knihabrožovaná väzba
    11,95 €
    Na sklade 1 ks
Dance of Thieves - Mary E. Pearson, Henry Holt and Company, 2018Dance of Thieves - Mary E. Pearson, Hodder and Stoughton, 2022Dance of Thieves - Mary E. Pearson, Square Fish, 2019
Dance of Thieves 
EN

A formidable outlaw family that claims to be the first among nations. A son destined to lead, thrust suddenly into power. Three fierce young women of the Rahtan, the queen's premier guard. A legendary street thief...

  • Knihapevná väzba
    20,95 €
    Viac ako 30 dní
  • Čítanávýborný stav
    16,76 €
    Na sklade

This Winter - Alice Oseman, HarperCollins, 2020
 
This Winter - Alice Oseman, HarperCollins, 2024
This Winter 
EN

A short novella based on the beloved characters from the graphic novel Heartstopper and Alice Oseman's debut novel Solitaire, which was praised as 'The Catcher in the Rye for the digital age' by The Times...

  • Knihabrožovaná väzba
    12,95 €
    Na sklade > 5 ks
  • Čítanámierne opotrebovaná
    7,77 €
    Na sklade

Skyward Flight - Brandon Sanderson, Janci Patterson, Laurence King Publishing, 2022
 
Skyward Flight - Brandon Sanderson, Janci Patterson, Gollancz, 2023
Skyward Flight 
EN

A gripping collection of novellas, told from the perspectives of three different characters, these superb adventures are essential Skyward reading! ...

  • Knihabrožovaná väzba
    18,74 €
    Viac ako 30 dní

Cigars of the Pharaoh - Herge, HarperCollins, 2012
Cigars of the Pharaoh 
EN

One of the most iconic characters in children's books Herge's classic comic book creation Tintin is one of the most iconic characters in children's books...

  • Knihabrožovaná väzba
    10,64 €
    Viac ako 30 dní

Endgame - James Frey, HarperCollins, 2016
Endgame 
EN

A companion to the New York Times bestselling Endgame series, The Complete Zero Line Chronicles is a collection of prequel novellas that follows the Zero Line...

  • Knihabrožovaná väzba
    9,05 €
    -5 %
    Viac ako 30 dní

Dance with the Fae Prince - Elise Kova, Silver Wing, 2021
Dance with the Fae Prince 
EN

Cinderella meets The Cruel prince in this stand-alone fantasy romance about a human girl and her marriage to the prince of the fae.

  • Knihabrožovaná väzba
    24,54 €
    Viac ako 30 dní


The Detective Is Already Dead 1 - nigozyu, Umibouzu (ilustrátor), Yen Press, 2021
The Detective Is Already Dead 1 
EN

When the story begins without its hero Kimihiko Kimizuka has always been a magnet for trouble and intrigue. For as long as he can remember, he’s been stumbling across murder scenes or receiving mysterious attache cases to transport...

  • Knihabrožovaná väzba
    16,87 €
    Viac ako 30 dní

Cigars of the Pharaoh, Little, Brown, 2011
Cigars of the Pharaoh 
EN

This new format, crafted specifically for younger readers, features the original Tintin graphic novel plus brand-new content. Go "behind the scenes" with the true story about people, places and antiquities that ...

  • Knihabrožovaná väzba
    Vypredané


Prečítate na zariadeniach:

  • Pocketbook
  • Kindle
  • Smartfón či tablet s príslušnou aplikáciou
  • Počítač s príslušnou aplikáciou

Nie je možné meniť veľkosť písma, formát je preto vhodný skôr pre väčšie obrazovky.

Viac informácií v našich návodoch

Prečítate na zariadeniach:

  • Pocketbook
  • Kindle
  • Smartfón či tablet s príslušnou aplikáciou
  • Počítač s príslušnou aplikáciou

Viac informácií v našich návodoch

Prečítate na:

Neprečítate na:

  • Kindle
Ako čítať e-knihy zabezpečené cez Adobe DRM?

„Viac ako čierne mačky som si prešiel krížom cez cestu ja sám.“

Milujte sa s láskou - Kamil Peteraj, 2014
Milujte sa s láskou
Kamil Peteraj