Divadlo na Tomovom jazere - Ann Patchett, Tatran, 2024
Použité filtre
Zrušiť filtre
Miluju koně - Marie Frey, Carmen Hochmann (ilustrácie), CPRESS, 2018
Miluju koně 
CZ

Jsi-li opravdový fanoušek koní, pak je tato kniha přesně pro tebe! Najdeš v ní všechny důležité informace týkající se koní, jejich chovu a anatomie, potřebného vybavení, vhodné péče a ještě mnoho dalšího. Kniha ti odpoví na spoustu otázek počínaje tvou...

  • Knihaplechovka
    11,99 €
    Do 2 – 5 dní
  • 10,25 €
    Ihneď na stiahnutie

Nebo na dosah - Jandy Nelson, Slovart, 2017
Nebo na dosah

Sedemnásťročná Lennie je klarinetistka (vcelku dobrá), prezývajú ju John Lennon (nenávidí to), je posadnutá Búrlivými výšinami (prečítala ich 23-krát) a nedávno jej...

  • Čítanámierne opotrebovaná
    6,47 €
    -35 %
    Na sklade
  • Knihapevná väzba
    Vypredané
  • E-knihaPDFEPUBMOBI
    6,99 €
    Ihneď na stiahnutie
Ďalšie formáty

Nebe je všude - Jandy Nelson, CooBoo CZ, 2015
Nebe je všude 
CZ

Sedmnáctiletá Lennie je knihomolka, má ráda muziku a svůj klarinet. Žije spokojeně ve stínu své báječné sestry a trochu jí hraje druhé housle. Sedmnáct let se dělily o šaty, myšlenky, radosti i strasti. Ale teď je Bailey mrtvá a Lennie...

  • Čítanámierne opotrebovaná
    7,79 €
    -35 %
    Na sklade
  • Knihapevná väzba
    Vypredané

The Sky Is Everywhere - Jandy Nelson, Walker books, 2015
 
The Sky Is Everywhere - Jandy Nelson, Penguin Books, 2015
The Sky Is Everywhere 
EN

Jandy Nelson's beautiful, funny and heartfelt novel about grief, love and forgiveness. For fans of John Green, David Levithan and Rainbow Rowell. For fans of John Green...

  • Knihabrožovaná väzba
    10,95 €
    Do 3 – 7 dní
  • Čítanávýborný stav
    8,76 €
    -20 %
    Na sklade

Nenašli ste titul, ktorý ste hľadali?

Napíšte nám a my sa ho pokúsime zohnať

Svet, politická mapa, 68 x 53cm, s vlajkami, 1:60 mil, TATRAPLAN, 2024
Svet, politická mapa, 68 x 53cm, s vlajkami, 1:60 mil 
EN

Krásna mapa sveta . Vďaka jasnému a pomerne pestrému využitiu farieb je táto mapa ideálna do škôl, kancelárií alebo jednoducho ako politická mapa sveta na doma. Farebná schéma je taká, že každá krajina sa veľmi dobre odlišuje od svojich susedov...

  • 28,49 €
    -5 %
    Do 4 – 8 dní

Crosby, Stills, Nash & Young - Peter Doggett, Vintage, 2019
Crosby, Stills, Nash & Young 
EN

'Peter Dogett's book is a fascinating, rip-roaring and timely re-telling of a corner of music history that was hugely important but is all too often forgotten. The rehabilitation of Crosby, Stills and Nash's reputation...

  • Knihaplechovka
    28,54 €
    -5 %
    Na sklade 2 ks


Kreativní plechovka Krtek, Jiří Models, 2018
Kreativní plechovka Krtek 
CZ

Krásná plechová krabička s pohádkovými motivy uchová každé dětské tajemství! Obsahuje 10 listů k vymalování, 2 listy se samolepkami, oboustranný plakát k vybarvení a skládací voskovku. A copak si do ní schováš ty?

  • Knihaplechovka
    Vypredané

Pohádky, pověsti a legendy - Adalbert Stifter, Vitalis, 2018
Pohádky, pověsti a legendy 
CZ

Za časů, kdy každé ohbí řeky, každý horský vrchol a každá kostelní věž ještě uměly vyprávět svůj vlastní příběh, kdy českými kraji táhli dobrodruzi hledající štěstí i smolaři a po lesích řádili čerti a...

  • Knihaplechovka
    Vypredané

Slovník křesťanských mystiků - Luigi Borriello, Edmondo Caruana, Karmelitánské nakladatelství, 2012
Slovník křesťanských mystiků 
CZ

Slovník křesťanských mystiků je rozsáhlou a ucelenou encyklopedií osobností křesťanské spirituality a mystiky. Zachyceno je tu nejen zrození křesťanské mystiky v biblické a patristické epoše, středověké a raně novověké vrcholy západní mystiky, ale také...

  • Knihaplechovka
    Vypredané
Healing Hotels of the World, Te Neues, 2013
Healing Hotels of the World 
EN

This unique cross-cultural account brings to life the momentum of the strongest movements in modern times: holistic health and well-being. With our hectic schedules, there's a growing sense that vacations and travel can be...

  • Knihaplechovka
    47,75 €
    -4 %
    Viac ako 30 dní

Luxury Rooftop Gardens New York - Charles de Vaivre, Te Neues, 2011
Luxury Rooftop Gardens New York 
EN

High above the bustling streets there’s another world—a universe filled with calm and natural beauty. We’re talking of...

  • Knihaplechovka
    47,64 €
    -5 %
    Viac ako 30 dní

Thelema Tarot - Renata Lechner, Mystique, 2017
Thelema Tarot 
EN

The Thelema Tarot is a re-interpretation of the Rider-Waite Tarot (rather than a Golden Dawn-related deck). It has glossy fantasy-medieval artwork with a dreamy, wistful feel on its 78 cards.... brožura s významem karet - výklad v: I, UK, F, D, ES

  • 46,65 €
    -5 %
    Do 4 – 5 dní

Paperblanks - diár Destiny 2022, Paperblanks, 2021
Paperblanks - diár Destiny 2022 
EN

Diáre značky Paperblanks Vám pravidelne ponúkajú všetko, čo potrebujete na dobré a štýlové organizovanie vašich dní. V ponuke tejto značky nájdete aj obľúbené ročné plánovače...

  • Vypredané

Diary of a Wimpy Kid: Dog Diaries - Jeff Kinney, Penguin Books, 2009
Diary of a Wimpy Kid: Dog Diaries 
EN

It’s summer vacation, the weather’s great, and all the kids are having fun outside. So where’s Greg Heffley? Inside his house, playing video games with the shades drawn. Greg, a self-confessed "indoor person,” is living out his ultimate summer...

  • Knihaplechovka
    Vypredané

Paperblanks - diár Destiny 2022, Paperblanks, 2021
Paperblanks - diár Destiny 2022 
EN

Diáre značky Paperblanks Vám pravidelne ponúkajú všetko, čo potrebujete na dobré a štýlové organizovanie vašich dní. V ponuke tejto značky nájdete aj obľúbené ročné plánovače...

  • Vypredané

Paperblanks - diár Destiny 2022, Paperblanks, 2021
Paperblanks - diár Destiny 2022 
EN

Diáre značky Paperblanks Vám pravidelne ponúkajú všetko, čo potrebujete na dobré a štýlové organizovanie vašich dní. V ponuke tejto značky nájdete aj obľúbené ročné plánovače...

  • Vypredané

Paperblanks - diár Destiny 2022, Paperblanks, 2021
Paperblanks - diár Destiny 2022 
EN

Diáre značky Paperblanks Vám pravidelne ponúkajú všetko, čo potrebujete na dobré a štýlové organizovanie vašich dní. V ponuke tejto značky nájdete aj obľúbené ročné plánovače...

  • Vypredané

Paperblanks - diár Destiny 2022, Paperblanks, 2021
Paperblanks - diár Destiny 2022 
EN

Diáre značky Paperblanks Vám pravidelne ponúkajú všetko, čo potrebujete na dobré a štýlové organizovanie vašich dní. V ponuke tejto značky nájdete aj obľúbené ročné plánovače...

  • Vypredané

Paperblanks - diár Destiny 2022, Paperblanks, 2021
Paperblanks - diár Destiny 2022 
EN

Diáre značky Paperblanks Vám pravidelne ponúkajú všetko, čo potrebujete na dobré a štýlové organizovanie vašich dní. V ponuke tejto značky nájdete aj obľúbené ročné plánovače...

  • Vypredané


Prečítate na zariadeniach:

  • Pocketbook
  • Kindle
  • Smartfón či tablet s príslušnou aplikáciou
  • Počítač s príslušnou aplikáciou

Nie je možné meniť veľkosť písma, formát je preto vhodný skôr pre väčšie obrazovky.

Viac informácií v našich návodoch

Prečítate na zariadeniach:

  • Pocketbook
  • Kindle
  • Smartfón či tablet s príslušnou aplikáciou
  • Počítač s príslušnou aplikáciou

Viac informácií v našich návodoch

Prečítate na:

Neprečítate na:

  • Kindle
Ako čítať e-knihy zabezpečené cez Adobe DRM?

„Upiecť jablkový koláč nie je ťažké, ak má človek jablká, napísala Nina v jednej zo svojich básní, no najťažšie je vymyslieť to jablko. “

Inventúra - Erlend Loe, 2013
Inventúra
Erlend Loe