Čierna orchidea - Lucinda Riley, Tatran, 2024
Ledové sestry - S.K. Tremayne, Motto, 2017
Ledové sestry 
CZ

Rok po tragické smrti malé Lydie se její rodiče Angus a Sarah Moorcroftovi s jejím jednovaječným dvojčetem Kirstie odstěhují na malý skotský ostrov, který Angus zdědil po své babičce. Doufají, že v novém prostředí se jim...

  • Čítanávýborný stav
    8,39 €
    -30 %
    Na sklade
  • Knihapevná väzba s prebalom
    Vypredané
  • AudioknihaMP3 na stiahnutie
    12,04 €
    Ihneď na stiahnutie
Ďalšie formáty

Dítě ohně - S.K. Tremayne, Motto, 2018
Dítě ohně 
CZ

Když si Rachel vezme okouzlujícího Davida, zdá se, že všechno bude dokonalé. Nechává za sebou život v Londýně a přesouvá se do nádherného Carnhallow House v Cornwallu. S novým manželem získává...

  • Čítanámierne opotrebovaná
    8,69 €
    -40 %
    Na sklade
  • Knihapevná väzba
    Vypredané
  • AudioknihaMP3 na stiahnutie
    10,95 €
    Ihneď na stiahnutie
Ďalšie formáty

Než jsem zemřela - S.K. Tremayne, Motto, 2020
Než jsem zemřela 
CZ

Kath žije spokojený skromný život s manželem a plachou dcerkou na samotě hluboko krásných, byť bezútěšných vřesovišť v Dartmooru. Pak se ale náhle probouzí z kómatu – s neurčitou vzpomínkou na autonehodu a s dočasnou ztrátou paměti. Něco je...

  • Čítanávýborný stav
    9,79 €
    -30 %
    Na sklade
  • Knihapevná väzba s prebalom
    Vypredané

Dvojčatá z ľadu - S.K. Tremayne, Ikar, 2017
Dvojčatá z ľadu

Angus a Sarah Moorcroftovci ešte donedávna viedli vysnívaný život v krásnom londýnskom dome a tešili sa zo svojich dvojčiat Kirstie a Lydie a z malého psíka. Lenže všetko sa zmenilo, keď malá Lydia nešťastnou náhodou vypadla z balkóna...

  • Čítanávýborný stav
    11,12 €
    -20 %
    Na sklade
  • Knihapevná väzba
    Vypredané

Dieťa ohňa - S.K. Tremayne, Ikar, 2018
Dieťa ohňa

Keď sa Rachel vydá za príťažlivého tmavovlasého Davida, všetko zapadne na svoje miesto. Skončí s osamelým životom v Londýne, presťahuje sa do krásneho panského sídla Carnhallow House v Cornwalle a získa bohatstvo, lásku a milujúceho...

  • Čítanávýborný stav
    9,03 €
    -30 %
    Na sklade
  • Knihapevná väzba
    Vypredané

The Ice Twins - S.K. Tremayne, HarperCollins, 2015
The Ice Twins 
EN

One of Sarah's daughters died. But can she be sure which one? *THE SUNDAY TIMES NUMBER ONE BESTSELLING NOVEL* A terrifying psychological thriller perfect for fans of THE GIRL ON THE TRAIN. A year after one of their identical twin daughters...

  • Čítanávýborný stav
    6,97 €
    -30 %
    Na sklade
  • Knihabrožovaná väzba
    9,95 €
    Viac ako 30 dní


Prečítate na zariadeniach:

  • Pocketbook
  • Kindle
  • Smartfón či tablet s príslušnou aplikáciou
  • Počítač s príslušnou aplikáciou

Nie je možné meniť veľkosť písma, formát je preto vhodný skôr pre väčšie obrazovky.

Viac informácií v našich návodoch

Prečítate na zariadeniach:

  • Pocketbook
  • Kindle
  • Smartfón či tablet s príslušnou aplikáciou
  • Počítač s príslušnou aplikáciou

Viac informácií v našich návodoch

Prečítate na:

Neprečítate na:

  • Kindle
Ako čítať e-knihy zabezpečené cez Adobe DRM?

„Ať jsou bohové kdokoli, nejsou to žádní blbci. Naše posedlost slávou v nich určite vzbudzuje zároveň smích i úžas.“

Příliš blízko jatek - Charles Bukowski, 2012
Příliš blízko jatek
Charles Bukowski