Stačí sa len prevetrať - Linda ?keson McGurk, barecz & conrad books, 2024
Skupinová terapia - Christie Tate, Metafora, 2023 Flag
Skupinová terapia

Odvážny, láskavý, úprimný, bolestivý, ale aj vtipný príbeh plný vážnych tráum, zápasov o duševné zdravie, dysfunkčných vzťahov a nekonvenčných terapeutických postupov. Pripomína, že je dôležité nebáť sa byť zraniteľný a starať sa o svoje medziľudské...

  • Knihabrožovaná väzba
    16,67 €
    -5 %
    Na sklade > 5 ks
  • E-knihaPDFEPUBMOBI
    14,87 €
    Ihneď na stiahnutie
  • Čítanávýborný stav
    13,99 €
    -20 %
    Na sklade
Ďalšie formáty

Group - Christie Tate, Simon & Schuster, 2021
Group 
EN

For fans of Three Women and Everything I Know About Love comes arefreshingly original memoir about self-discovery, loneliness and love. A guarded young lawyer reluctantly joins a psychotherapy group where she has to share her innermost thoughts...

  • Knihabrožovaná väzba
    11,50 €
    Na sklade 1 ks


Prečítate na zariadeniach:

  • Pocketbook
  • Kindle
  • Smartfón či tablet s príslušnou aplikáciou
  • Počítač s príslušnou aplikáciou

Nie je možné meniť veľkosť písma, formát je preto vhodný skôr pre väčšie obrazovky.

Viac informácií v našich návodoch

Prečítate na zariadeniach:

  • Pocketbook
  • Kindle
  • Smartfón či tablet s príslušnou aplikáciou
  • Počítač s príslušnou aplikáciou

Viac informácií v našich návodoch

Prečítate na:

Neprečítate na:

  • Kindle
Ako čítať e-knihy zabezpečené cez Adobe DRM?

„Samozrejme že sa to odohráva v tvojej hlave, Harry, ale prečo preboha by to nemohlo znamenať, že je to skutočné?“