Svedomie temnej časti - Katarína Soyka
Svedomie temnej časti
10,88 €
Pri nákupe nad 49 € máte poštovné zadarmo
Knihy
E-knihy

Svedomie temnej časti

Katarína Soyka

Katarína Soyka, pôvodom Žilinčanka, neustále čerpá inšpiráciu v hornatom považskom regióne. Zamarovského tvorba ju ovplyvnila natoľko, že sa dala na štúdium klasickej filológie – latinského jazyka a histórie na Univerzite Komenského v Bratislave. Niekoľko semestrov venovala starovekému gréckemu...

Hydra, 2016
3-4 hodiny čítania
Vydavateľstvo
Hydra, 2016

Mladá čarodejnica Deina je nútená splácať dlh lumpovi Dobrogovi, ktorý do sveta živých privádza temného mága Blahowitzapla. Ten sa rýchlo vysporiada s pánom mesta, aj s Dobrogom samotným. Vstúpi do vhodného tela a objaví spôsob, ako ľudí rozdeľovať na...

Čítaj viac

10,88 €

Bežná cena Bežne 11,00 €

Posielame do 11 dní

Odporúčané tituly a kolekcie

Viac o knihe

Mladá čarodejnica Deina je nútená splácať dlh lumpovi Dobrogovi, ktorý do sveta živých privádza temného mága Blahowitzapla. Ten sa rýchlo vysporiada s pánom mesta, aj s Dobrogom samotným. Vstúpi do vhodného tela a objaví spôsob, ako ľudí rozdeľovať na dobrú a zlú polovicu. Prvá jeho nový trik okúsi Deina. Jej dobrú časť uväzní zlý čarodejník v okovách, so zlou a bezcitnou polovicou po boku mieni vládnuť mestu. Bosorka Sička, vodník Gabriel, upír Arik, matka jazera Aruma a_množstvo ďalších magických bytostí je súčasťou príbehu plného zvratov, kúziel, byliniek a boja dobra so zlom. Každá magická bytosť má svoje silné aj slabé stránky, môže konať dobré aj zlé skutky, všetko závisí od uhla pohľadu a motivácií. Kam až sme ochotní zájsť v boji za dobro svojich blízkych? Čo všetko dokážeme obetovať? A budeme môcť potom ešte tvrdiť, že my sme tí dobrí?


Čítaj viac
Kúpte spolu
Svedomie temnej časti - Katarína Soyka
Cval kentaura - Katarína Soyka
20,95 €
Našli ste v našom obsahu nejaké nepresnosti?
Dajte nám o tom vedieť.

Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

Počet strán
200
Hmotnosť
312 g
Rok vydania
2016
Väzba
pevná väzba
Jazyk
slovenský
Vydavateľstvo
Hydra
Rozmer
128×210 mm
ISBN
9788089840342
Naše katalógové číslo
258787

Recenzie

Ako sa vám páčila kniha?

5,0 / 5

5 hodnotení

5
0
0
0
0

Knihomoľka Bleise
27.5.2017
Opäť uchvátená čitateľka
Prečítala som už mnoho kníh. Kníh, ktoré som vždycky vychválila a s úprimným nadšením odporúčala ďalej. Žiadna z nich mi však neutkvela v pamäti natoľko, aby som ju pokladala sa obzvlášť mimoriadnu. V tomto prípade to však neplatí. Svedomie temnej časti je pre mňa knihou, vskutku výnimočnou. Soyka opäť nesklamala. Jej príbehy sú písané tak jednoducho, občas si človek pomyslí, že ide o rozprávku. Čítanie som si nesmierne užívala. Jednak preto, že túto tematiku zbožňujem, a taktiež preto, že autorka sa v písaní nesmierne zlepšila.
Krásne opisy, skvelé plynutie deja, zaujímavé rozhovory obohatené krásnymi myšlienkami a vzrušenie, ktoré som prežívala počas listovania týchto strán, ma úplne dostali. Chválim, a som veľmi šťastná, že autorka sa takto zlepšuje. Knihu vrelo odporúčam všetkými desiatimi. Je to prekrásny príbeh, nakoľko v oblasti slovenskej fantastiky nemá konkurenciu. Hlboko na mňa zapôsobil a preto verím, že ak budete čítať pozorne, zakorení sa aj vo vašom srdci.
Čítaj viac
Mira
24.12.2016
Vynikajúca
Svedomie temnej časti je knihou, ktorú si raz prečítate... a vrátite sa k nej ešte tisíckrát. Príbeh plynie bez akýchkoľvek zádrheľov, dej je napínavý a zápletka jednoduchá, no neopozeraná a naozaj zaujímavá. Na slovenskú scénu sa konečne dostávajú fantasy, ktoré stoja za prečítanie.

Ideš, Deina!!! :)
Čítaj viac

Čítaj viac
Kúpte spolu
Svedomie temnej časti - Katarína Soyka
Cval kentaura - Katarína Soyka
20,95 €

„Niektoré knihy treba ochutnať, iné zhltnúť a pár ich je takých, ktoré treba vychutnať.“

Francis Bacon