Vládca Krvavého ohňa - Juraj Červenák, Michal Ivan (ilustrátor)
Vládca Krvavého ohňa
21,24 €
Pri nákupe nad 49 € máte poštovné zadarmo

Vládca Krvavého ohňa

Súborné vydanie kultovej fantasy série I.

Juraj Červenák

Juraj Červenák je slovenský spisovateľ publikujúci v slovenskom, českom a poľskom jazyku. Pochádza z obce Vyhne, ale už od detstva žije v neďalekej Banskej Štiavnici. Prešiel rôznymi povolaniami, naposledy bol vedúcim kina. Od roku 2005 je profesionálnym spisovateľom.

Knižne debutoval v roku 1993,...

Novinka
TOP #13
10 hodín čítania
Vydavateľstvo
Artis Omnis, 2021
1. diel série
Černokňažník (súborné vydanie)

Epická fantasy inšpirovaná slovanskou históriou a mytológiou si za roky od svojho prvého vydania vydobyla priazeň tisícov fanúšikov a viacero literárnych ocenení. Prvý diel súborného vydania obsahuje romány: Vládca vlkov, Radhostov meč a Krvavý oheň...

Čítaj viac

21,24 €

Bežná cena Bežne 24,90 €

Zľava 15 %
platí do 7. 7. 2021

Predobjednávka,
vychádza o týždeň

Odporúčané tituly a kolekcie

Jedinečná príležitosť (pred)objednať si vydanie s podpisom autora! Len pre najrýchlejších z Vás, len pre objednávky vytvorené pred vydaním tohto súborného vydania :)

Viac o knihe

Prvý diel súborného vydania obsahuje romány: Vládca vlkov, Radhostov meč a Krvavý oheň.

Ríša Avarov padla, ale pre Rogana sa vojna neskončila. Skúsený bojovník na vlastnú päsť putuje slovanskými kniežatstvami a poľuje na hrdlorezov, ktorí majú na svedomí smrť jeho blízkych. Keď sa však rukou nepriateľa ocitne v záhrobnom Lese večnosti, od tajomného Černoboha sa dozvie o svojich skutočných predkoch a o predurčení vybojovať zápas, ktorý presahuje chápanie smrteľníkov. Rogan sa vracia do sveta živých ako nová bytosť – černokňažník. S vlčím démonom Goryvladom, vedmou Mirenou, lesovikom Dagomirom a ďalšími sa vydáva na nebezpečnú výpravu povodím Moravy i krajmi potomkov staršinu Čecha. Musí získať divotvorný meč Krutomor, prebudiť v sebe magickú moc a prijať osud, ktorý mu určili bohovia. Len tak môže zo svätyne na Kančej hore vyhnať prisluhovačov zákerného Belboha a stať sa vládcom Krvavého ohňa.

Epická fantasy inšpirovaná slovanskou históriou a mytológiou si za roky od svojho prvého vydania vydobyla priazeň tisícov fanúšikov a viacero literárnych ocenení vrátane Ceny Akadémie sci-fi, fantasy a hororu za najlepšiu knihu roka. Výpravné súborné vydanie prináša toto dielo verným i novým čitateľom v podobe, aká v tomto žánri na slovenskej knižnej scéne nemá obdobu.
Čítaj viac
Kúpte spolu
35,53 €
Ušetríte 4,36 €
Našli ste v našom obsahu nejaké nepresnosti?
Dajte nám o tom vedieť.

Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

Príloha
plagát
Počet strán
72010 hodín čítania
Väzba
pevná s prebalom
Rozmer
130×200 mm
ISBN
9788082011015
Predbežný dátum vydania
30. 6. 2021
Naše katalógové číslo
946887
Ilustrácie
Vydanie
1
Téma
vlci, bojovníci, slovanská mytológia, démoni, mágia, psi, bohovia
Štýl
dobrodružný
Jazyk
slovenčina
Pôvod
Slovensko
1. diel série
Černokňažník (súborné vydanie)
Vydavateľstvo
Artis Omnis

Recenzie

Čítaj viac
Čítaj viac
Kúpte spolu
35,53 €
Ušetríte 4,36 €

„Čítal mi a ja som sa doňho zaľúbila tak, ako keď človek zaspáva. Pomaly, pomaličky a potom zrazu úplne.“

Na vine sú hviezdy - John Green