Carter Reed 2 Návrat do minulosti

Okamžitý download
EPUB
MOBI
4 hodiny čítania
Vydavateľstvo
Baronet, 2021
2. diel série
Carter Reed

Ďalšie formáty

Kniha
15,46 €

Emma dostane příležitost k bližšímu poznání své rodiny, když se v jejím životě objeví povědomá tvář a s ní i spousty nových otázek, zatímco Carter, který se musel vykoupit z mafie, aby ji ochránil, stojí teď před rozhodnutím, z

Čítať viac

Emma dostane příležitost k bližšímu poznání své rodiny, když se v jejím životě objeví povědomá tvář a s ní i spousty nových otázek, zatímco Carter, který se musel vykoupit z mafie, aby ji ochránil, stojí teď před rozhodnutím, z

Čítať viac

Ďalšie formáty

Odporúčané tituly a kolekcie

Viac o e-knihe

Emma dostane příležitost k bližšímu poznání své rodiny, když se v jejím životě objeví povědomá tvář a s ní i spousty nových otázek, zatímco Carter, který se musel vykoupit z mafie, aby ji ochránil, stojí teď před rozhodnutím, zda se k rodině Mauriciů vrátí, či ne. Válka mezi dvěma znepřátelenými rodinami je zatím na spadnutí a život ženy, kterou miluje, v ohrožení.
Čítať viac

Všetky formáty tohto titulu

Knihy

Posielame do štyroch dní
15,46 €

E-knihy a audioknihy

E-kniha
Okamžite na stiahnutie
Ako čítať e-knihy?
EPUB
MOBI
9,90 €
Ďalšie
Našli ste v našom obsahu nejaké nepresnosti?
Dajte nám o tom vedieť.

Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

Originálny názov
Carter Reed 2
Počet strán
2804 hodiny čítania
Rok vydania
2021
ISBN MOBI
978-80-269-1579-9
ISBN EPUB
978-80-269-1578-2
Naše katalógové číslo
944777
Jazyk
čeština
2. diel série
Carter Reed
Vydavateľstvo
Baronet

Recenzie

Ako sa vám páčila e-kniha?

4,5 / 5

11 hodnotení

8
1
1
1
0

16

Všetky moje recenzie nájdete na instagrame @luckylady.stories :)

Luckylady. Stories
19.3.2022
Máme tu druhý diel zo série Carter Reed a za mňa musím povedať, že tento ma bavil asi o niečo viac. Máme tu predovšetkým veľa akcie, mafiánske prostredie a romantická linka ide do úzadia. Čitateľovi je jasné, že ako príbeh Emmy a Cartera skončí a ako sa bude vyvíjať, ale nie je mu jasné, v akom prostredí budú ďalej žiť a či sa odpútajú nadobro od mafiánskej rodiny.

Bolo tu množstvo zaujímavých situácií, prestreliek, veľa smrtí a zápletky. Na scénu prichádza nová postava Cole, ktorá dostane svoj priestor, ale nie až príliš. Čakala som, že táto postava prinesie nejaký zvrat.

Autorka ma však prekvapila a som za to rada. Tak ako Carterovi sa vynára postava z minulosti, tak je to aj u Emmy. Máme možnosť nahliadnuť do Emminej minulosti a jej rodiny. Spomína sa tu aj niekoľkokrát spomínaný AJ - Emmin brat a veľká škoda, že sa nemohol ukázať na scéne ako živá postava. Mohol byť zaujímavý.

Emma bola v tomto dieli opäť bojovnica a išla do riskantných situácií, kedy mohla prísť o život. Miestami pôsobila už skoro ako záchrankyňa, ale našťastie autorka prenechala túto pozíciu aj naďalej Carterovi. Nepochopila som veľmi metaforám, ktoré autorka používala pri odhodlanosti Emmy bojovať, a to bolo, že ,,opúšťala svoje telo". To mi tam nejak nesedelo.

Mala som však pocit, že všetko prešlo až príliš hladko a ľahko. Dialo sa tam veľa vecí, ktoré sa však vyriešili príliš rýchlo a nebol priestor na strach a nejaké väčšie emócie u čitateľa.

Vzťah Emmy a Cartera je spečatený, nebol tam priestor na nejaké pochybnosti, pretože boli už doslova od seba závislí a nedokázali bez seba už ani žiť. Nebol tam priestor na ďalší vývoj.

Dávam 3,5+/5
Čítať viac

Čítať viac
Čítať viac

„To, čím sme boli na začiatku, je iba nejasná farebná škvrna, na ktorú sa dívame z brehu toho, čím sme sa stali.“

Náhodné úvahy - Elena Ferrante
Náhodné úvahy
Elena Ferrante