Vy asi žartujete!

Ikar, 2021
Download
PDF
EPUB
MOBI
5-6 hodín čítania
Vydavateľstvo
Ikar, 2021

Ďalšie formáty

Kniha
13,57 €

Laureát Nobelovej ceny za fyziku Richard P. Feynman v kultovej autobiografii Vy asi žartujete! búra mýty o nudných vedcoch. Slávneho popularizátora vedy v bádaní odjakživa poháňala číra zvedavosť a radosť z objavovania...

Čítaj viac

Ďalšie formáty

11,80 €

Predobjednávka,
vychádza 16.3.2021

Odporúčané tituly a kolekcie

Viac o e-knihe

Jedna z najslávnejších vedeckých kníh našich čias, fenomenálny bestseller, v ktorom „iskrí energia, zábavné príbehy a život. Skoro zatúžite stať sa fyzikom.“ (Science Digest)

Laureát Nobelovej ceny za fyziku Richard P. Feynman v kultovej autobiografii Vy asi žartujete! búra mýty o nudných vedcoch. Slávneho popularizátora vedy v bádaní odjakživa poháňala číra zvedavosť a radosť z objavovania. Nedal si ujsť jedinú príležitosť nahovoriť kolegov na bláznivé pokusy a pobaviť ich. Feynmanove vtipné príhody a anekdoty roky zbieral jeho kolega, priateľ a príležitostný spoluhráč na bubny Ralph Leighton. Spomína sa v nich, ako sa o atómovej fyzike radil s Einsteinom, ako sa dobýjal do nedobytných sejfov s prísne stráženými tajomstvami, ako dal americkej vláde za dolár patent na atómovú bombu a ešte na mnoho iného, z čoho sa čitateľovi dvíha obočie. Vo všetkých historkách sa snúbi Feynmanova brilantná myseľ, zvedavosť a nehorázna drzosť. Práve preto sa mnohé z nich stali legendárnymi ešte skôr, ako vyšli knižne.
Čítaj viac

Všetky formáty tohto titulu

Knihy

Novinka
-20 %
13,57 €

Predobjednávka,
vychádza 16.3.2021

E-knihy a audioknihy

E-kniha
PDF
EPUB
MOBI
11,80 €

Predobjednávka,
vychádza 16.3.2021

Ďalšie
Našli ste v našom obsahu nejaké nepresnosti?
Dajte nám o tom vedieť.

Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

Originálny názov
Surely you're joking Mr Feynman!
Predbežný dátum vydania
16.3.2021
Počet strán
392
Vydavateľstvo
Ikar
Jazyk
slovenský
Naše katalógové číslo
854681

Recenzie

Čítaj viac
Čítaj viac

„Milý, píšem vám celkom nahá, lebo chcem byť jednoduchou a úprimnou“

Človek na ulici - Ivan Horváth
Človek na ulici
Ivan Horváth