Harriet Beecher Stowe: Chalúpka strýčka Toma. Ikar, 2023.
DIVE-IN, BE-ID human, 2020

28,00 €

Pri nákupe nad 49 € máte poštovné zadarmo

DIVE-IN

Slovenská verzia

  Objavte silu inklúzie a diverzity DIVE-IN hrou. Pomocou DIVE-IN otvoríte diskusiu na tému inklúzie a diverzity, poukážete na jej dôležitosť v spoločnosti a dozviete sa množstvo... Čítať viac

  Výrobca
  BE-ID human, 2020

  Objavte silu inklúzie a diverzity DIVE-IN hrou. Pomocou DIVE-IN otvoríte diskusiu na tému inklúzie a diverzity, poukážete na jej dôležitosť v spoločnosti a dozviete sa množstvo zaujímavých faktov a návrhov, ako riešiť rôzne modelové situácie... Čítať viac

  • Hra
  • Slovenčina
  Vypredané

  Zadajte e-mail a budeme vás informovať, keď bude produkt dostupný.

  Ďalšie vydania (2)
  DIVE-IN, BE-ID human, 2020
  Hra
  Čeština, 2020
  Do piatich dní

  28,00 €


  DIVE-IN, BE-ID human, 2020
  Hra
  Angličtina, 2020
  Na sklade

  28,00 €

  Naši škriatkovia odporúčajú

  Nič ma nezlomí - David Goggins, Motýľ, 2023

  Viac o produkte

  Objavte silu inklúzie a diverzity DIVE-IN hrou. Pomocou DIVE-IN otvoríte diskusiu na tému inklúzie a diverzity, poukážete na jej dôležitosť v spoločnosti a dozviete sa množstvo zaujímavých faktov a návrhov, ako riešiť rôzne modelové situácie.

  Pre koho je hra určená -
  Pre širokú verejnosť, ktorí chcú otvoriť diskusiu o inklúzii a diverzite ako i pre firmy. Samozrejme tiež organizáciam, ktoré pomáhajú tieto témy firmám uchopiť.

  Hrací čas: 30-90 minút
  Počet hráčov: 3-12
  DIVE-IN hru máme v slovenčine, češtine i angličtine.

  HRA POZOSTÁVA ZO 6 AKTIVÍT
  Pravda / Nepravda - Na týchto kartičkách sa nachádzajú fakty. Uhádnete, ktoré sú správne a ktoré nie? Nebojte sa, ak budete v úzkych, poradíme.
  Nakresli - Odhaľte nevedomé predsudky, otvorte sa kreativite a možno sa aj pousmejte nad prenesením inklúzie a diverzity do umeleckých nákresov.
  Rozprávaj sa vo dvojiciach - Zefektívnite diskusiu na rôzne životné situácie týkajúce sa inklúzie a diverzity a rozdeľte sa do dvojíc. Aktivita tiež dobre poslúži hanblivejším členom skupín.
  Začni u seba - Cieľom tejto aktivity je inšpirácia k zamysleniu, aké kroky k inkluzívnemu a diverznému prostrediu už robíte a aké ešte možete urobiť.
Čo by si robil/a z pohľadu kolegu - Pripravte sa na rôzne modelové situácie a naučte sa reagovať v súlade s inklúziou a diverzitou z pohľadu kolegu.
Čo by si robil/a z pohľadu manažéra - Pripravte sa na rôzne modelové situácie a naučte sa reagovať v súlade inklúziou a diverzitou z pohľadu manažéra.

  Túžime vidieť svet s rovnakými príležitosťami pre všetkých - dohrajme sa k nemu spoločnými silami.
  Čítať viac
  Rozmery krabice
  80×150 mm
  Hmotnosť
  286 g
  Katalógové číslo výrobcu
  OFF-SK
  Jazyk
  slovenčina
  Naše katalógové číslo
  835967
  Kategorizácia

  Našli ste nepresnosti? Dajte nám, prosím, vedieť!

  Nahlásiť chybu

  Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

  Hodnotenia

  Ako sa páčila hra vám?

  „Jeden válečník. Jedna mysl. Jedno poslání.“

  Cestou vlka - David Gemmell, 2005
  Cestou vlka
  David Gemmell