Jistou cestou k bohatství - Wallace D. Wattles
Jistou cestou k bohatství
7,52 €
Pri nákupe nad 49 € máte poštovné zadarmo

Odporúčané tituly a kolekcie

Viac o knihe

Kniha Jistou cestou k bohatství je realistický, jasný a praktický návod. Nie je rozborom teórií. Popisuje mentálny a duchovný prístup ako zbohatnúť.

Je určená pre všetkých, ktorí majú nesmiernu potrebu peňazí, želajú si najskôr zbohatnúť a až potom filozofovať.

Je určená pre tých, ktorí chcú výsledky a sú ochotní prijať vedecké závery ako podklad pre jednanie bez toho, aby rozoberali všetky postupy, podľa ktorých sa k týmto záverom došlo.

Nech už sa povie čokoľvek na počesť chudoby, skutočnosťou zostáva, že človek nemôže žiť naozaj plnohodnotný alebo úspešný život, ak nie je bohatý.

Nikto nemôže rozvinúť svoj talent alebo dušu, pokiaľ nemá množstvo peňazí, pretože k rozvoju duše a k vyvinutiu talentu musí používať mnoho vecí, ktoré nemôže získať, ak nemá peniaze, aby si ich mohol kúpiť.

Nie je nič zlé na tom, chcieť byť bohatý. Túžba po bohatstve je v skutočnosti len túžba po živote, ktorý je bohatší, plnší a hojnejší - a táto túžba je chvályhodná.

Človek, ktorý netúži žiť bohatším životom nie je normálny. Rovnako tak ni je normálny človek, ktorý netúži mať dosť peňazí, aby si mohol kúpiť všetko, po čom túži.

Ak sa budete riadiť pokynmi tejto knižky, zbohatnete, bez toho aby ste mali pocit viny.

Autor v skutočnosti popisuje, že chudobní ľudia (a dokonca stredná vrstva) by sa mali cítiť previnilo, pretože nežijú naplno k svojmu skutočnému potenciálu.

Bohatstvo, ktoré získate, bude v rovnakom pomere, do akej miery budete mať jasnú víziu, pevný zámer, stálu vieru a hlbokú vďačnosť.

Neskoré príchody, presúvanie pracovných stretnutí, odkladanie či dokonca neplnenie pracovných úloh, vyrušovanie seba aj druhých, to všetko patrí v súčasnej dobre medzi zlozvyky spôsobujúce zbytočné stresy a konflikty.

Táto kniha prináša dobré rady, ako si stanoviť priority a šetriť čas pri obchodných jednaniach, tímovej komunikácii či pri štúdiu, skrátka o tom ako si čas efektívne naplánovať a týmto nedostatkom sa vyhnúť. Autor zároveň zdôrazňuje nutnosť dostatočnej relaxácie a plánovitého využívania voľného času.
Čítaj viac

Všetky formáty tohto titulu

Knihy

Kniha 2007
7,52 €

Posielame do 14 dní

Kniha 2010

Vypredané

Ďalšie
Kúpte spolu
Jistou cestou k bohatství - Wallace D. Wattles
Hravé úlohy pre škôlkarov 1. -
9,62 €
Našli ste v našom obsahu nejaké nepresnosti?
Dajte nám o tom vedieť.

Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

Originálny názov
The Science of Getting Rich
Rozmer
105×148 mm
ISBN
8023878042
Naše katalógové číslo
80768
Počet strán
111
Hmotnosť
123 g
Rok vydania
2007
Väzba
pevná väzba
Jazyk
český
Vydavateľstvo
Čintámani

Recenzie

Ako sa vám páčila kniha?

4,8 / 5

15 hodnotení

13
1
1
0
0

Lubo
29.10.2012
Odporúčam!
Kto chce pochopiť dávnu filozofiu podľa ktorej žiajem mnoho bohatých ľudí, v tejto malej knižke je na to návod. Čítaj viac
Daniel Mitro
23.6.2010
Skvelé !
Overený nákup
Je to super kniha pre ľudí ktorý sa sažia žiť podla tajomstva, pretože podľa tejto knihy bol film The Secret natočený. Čítaj viac

Čítaj viac
Kúpte spolu
Jistou cestou k bohatství - Wallace D. Wattles
Hravé úlohy pre škôlkarov 1. -
9,62 €

„Knihy nemajú byť nábytkom, ktorý by ozdoboval byt, majú byť potravou, ktorá živí ducha.“

Petrarca