Maratón duše - Martin Hunčár
Maratón duše
9,04 €
Pri nákupe nad 49 € máte poštovné zadarmo
Knihy
E-knihy

Maratón duše

Zaex, 2020
Akcia
5-6 hodín čítania
Vydavateľstvo
Zaex, 2020

Kniha Maratón duše je určená všetkým čitateľom a milovníkom žánru fantasy. Autor Martin Hunčár ju napísal nielen pre mládež ale aj dospelých. Toto dielo sa vymyká bežným príbehom, a to svojím originálnym spracovaním. Napriek tomu, že..

Čítaj viac

9,04 €

Bežná cena Bežne 12,00 €

Zľava 25%
platí do 1. 6. 2020

Posielame do šiestich dní

Odporúčané tituly a kolekcie

Viac o knihe

Kniha Maratón duše je určená všetkým čitateľom a milovníkom žánru fantasy. Autor Martin Hunčár ju napísal nielen pre mládež ale aj dospelých.

Toto dielo sa vymyká bežným príbehom, a to svojím originálnym spracovaním. Napriek tomu, že maratón v názve knihy môže vyvolať dojem, že sa ma to netýka, opak je pravdou. Nejde totiž v prvom rade o športovú disciplínu, ale skôr o životný beh každého z nás, so všetkými prekážkami, radosťami a riešeniami ťažkých situácii. Čitateľ je veľmi rýchlo vtiahnutý do deja a spolu s hlavným hrdinom prežíva každý kilometer. Pretože autor je tiež človek omylný, môže sa i čitateľ ľahko stotožniť s jeho občasným zlyhaním a o to viac mu fandí, aby beh dokončil. Možno práve preto, že nejde o klasického superhrdinu, získa si sympatie čitateľa ľahšie, než keby všetky prekážky zdolal mihnutím oka.

Na obálke tejto knihy by mohlo bez obáv byť veľkým písmom vytlačené: Pozor! Prudko účinné! Spolu s autorom sme svedkami osobného zápasu premeny, ktorý upúta čitateľa natoľko, že sa sám zatúži stať jeho súčasťou. Krok za krokom (alebo kilometer za kilometrom) pred nami cez pot, slzy aj smiech odhaľuje hlboké pravdy, ktoré zamieria cez jednotlivé vrstvy človeka až k jeho najhlbšej podstate. Eva Kevická
Čítaj viac
Kúpte spolu
Maratón duše - Martin Hunčár
Komplet Bohatier 1-4 - Juraj Červenák, Michal Ivan (ilustrátor)
56,54 €
Ušetríte 12,06 €
Našli ste v našom obsahu nejaké nepresnosti?
Dajte nám o tom vedieť.

Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

Počet strán
374
Hmotnosť
480 g
Rok vydania
2020
Väzba
brožovaná väzba
Jazyk
slovenský
Vydavateľstvo
Zaex
Rozmer
140×210 mm
ISBN
9788081920837
Naše katalógové číslo
735815

Recenzie

Ako sa vám páčila kniha?

5,0 / 5

1 hodnotenie

1
0
0
0
0

Dajana
23.4.2020
super kniha
Táto kniha sa mi veľmi páčila nie len preto, že je vtipná, ale môžeš sa z nej veľa naučiť. Taktiež Martin H. veľmi dobre vystihol biblické postavy starého a nového zákona. Maratón duše ma tak pohltil, že nebyť mojich rodičov, čítala by som do rána nech si ju dočítam. Začala som ju čítať v pondelok a prečítala som 38 km.
VYSVETLIVKY : 1 km = 1 kapitola . Na ďalší deň som JA , najväčší spáč sveta vstala o siedmej aby som si ju dočítala. Milé mamičky a oteckovia , pokiaľ máte doma dieťa ktoré stále sedí pred bedňou ,( televízorom, notebookom ,mobilom, tabletom ...) odporúčam kúpiť, máte istotu, že si precvičí čitateľský maratón s knihou Maratón duše. Odporúčam všetkým knihomoľom , knihomoľkám, neknihomoľom a neknihomoľkám . Maratón duše je super kniha .
Lianka Košová 12.r
Čítaj viac

Čítaj viac
Kúpte spolu
Maratón duše - Martin Hunčár
Komplet Bohatier 1-4 - Juraj Červenák, Michal Ivan (ilustrátor)
56,54 €
Ušetríte 12,06 €

„Čítal mi a ja som sa doňho zaľúbila tak, ako keď človek zaspáva. Pomaly, pomaličky a potom zrazu úplne.“

Na vine sú hviezdy - John Green