Knihy
E-knihy

Romeo and Juliet + CD

William Shakespeare

William Shakespeare bol významený anglický básnik a dramatik, kľúčová postava európskej drámy. Často je považovaný za anglického národného básnika alebo barda. Zachovalo sa jeho 37 divadelných hier, 154 sonetov, dve dlhé epické básne a niekoľko ďalších diel. Jeho hry boli preložené do všetkých...

54 minút čítania

This is the most famous of all Shakespeare's plays - a story of passionate young love. What's in a name? Does it really matter if you are called Montague or Capulet?...

Čítaj viac

9,24 €

Bežná cena Bežne 9,49 €

Ušetríte 3%

Dodanie môže trvať viac ako tri týždne

Odporúčané tituly a kolekcie

Viac o knihe

This is the most famous of all Shakespeare's plays - a story of passionate young love. What's in a name? Does it really matter if you are called Montague or Capulet? When Romeo, son of Lord and Lady Montague, falls in love with the most beautiful girl he's ever seen, he finds out that it does matter. It makes all the difference in the world, because both families hate each other bitterly. For a time, Romeo and Juliet manage to keep their love secret. But when Romeo is sent away from Verona, and arrangements are made for Juliet to marry Paris, a friend of her father's, hope begins to die. Can any of their friends help the young lovers to be together for ever?
Čítaj viac
Kúpte spolu
Romeo and Juliet + CD - William Shakespeare
The Little Prince - Antoine de Saint-Exupéry
14,23 €
Ušetríte 0,25 €
Našli ste v našom obsahu nejaké nepresnosti?
Dajte nám o tom vedieť.

Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

Recenzie

Ako sa vám páčila kniha?

4,6 / 5

324 hodnotení

13
1
1
0
0

5

Mám rád klasiku, literatúru faktu, kvalitné fantazy (neprvoplánové) a odborné knihy, venujúce sa historii. Okrem toho si rád prečitam aj kresťanskú literatúru.

Samuel Prílepok
1.11.2013
Komerčná legenda
Každý pozná príbeh dvoch zaľúbených mladých ľudí, ktorým osud nedoprial šťastie. No v originálnom znení to je magickejšie,veľkolepejšie a silnejšie veľdielo majstra Shakespeara.
Čítaj viac

Čítaj viac
Kúpte spolu
Romeo and Juliet + CD - William Shakespeare
The Little Prince - Antoine de Saint-Exupéry
14,23 €
Ušetríte 0,25 €

„Táňa všetkému rozumela a nebála sa mlčať.“

Džin - Martin M. Šimečka
Džin
Martin M. Šimečka