Šéf môjho šéfa

Michaela Zamari

Michaela Zamari je mladá autorka, ktorá žije v Bratislave. Ako sama uvádza, písanie je jedna z pár činností, ktoré ju udržia v sedavej polohe. Zmysel našla najmä v písaní beletrie. Vsádza na dôvtipné dialógy, hlavné postavy, ktoré majú čím inšpirovať a šteklivé scény, ktoré Vás nenechajú...

Okamžitý download
EPUB
MOBI
5 hodín čítania
Vydavateľstvo
Michaela Zamari, 2017

Sympatická a ambiciózna Nela má za sebou pohnutú minulosť. Budúcnosť však vidí ružovo – má prácu, ktorá ju baví, šéfa, s ktorým si rozumie, a nezáväzného priateľa s výhodami. Jej pokojný život sa nečakane....

Čítaj viac

Sympatická a ambiciózna Nela má za sebou pohnutú minulosť. Budúcnosť však vidí ružovo – má prácu, ktorá ju baví, šéfa, s ktorým si rozumie, a nezáväzného priateľa s výhodami. Jej pokojný život sa nečakane....

Čítaj viac

Odporúčané tituly a kolekcie

Viac o e-knihe

Sympatická a ambiciózna Nela má za sebou pohnutú minulosť. Budúcnosť však vidí ružovo – má prácu, ktorá ju baví, šéfa, s ktorým si rozumie, a nezáväzného priateľa s výhodami. Jej pokojný život sa nečakane otrasie v základoch, keď do firmy Predictors, kde pracuje, vstúpi jeden z jej vrcholových manažérov, Tomas Leroy.
Jeho prílišná náklonnosť k nej ju nielen desí ale okamžite v nej vyvolá množstvo otázok.
Kto je v skutočnosti šéf jej šéfa a čo je pravým dôvodom jeho príchodu? Čaká ju obdobie citových turbulencií alebo je len zbytočne podozrievavá? Zmätená Nela je odhodlaná dopátrať sa pravdy, ale na Leroya, je zdá sa, krátka....
Čítaj viac

Všetky formáty tohto titulu

Knihy

Kniha
Michaela Zamari, 2020
Vypredané
Kniha
MERIDIANO-press, 2017
Vypredané

E-knihy a audioknihy

E-kniha
Michaela Zamari, 2017
Okamžite na stiahnutie
Ako čítať e-knihy?
EPUB
MOBI
7,99 €
Ďalšie
Našli ste v našom obsahu nejaké nepresnosti?
Dajte nám o tom vedieť.

Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

Počet strán
3655 hodín čítania
Rok vydania
2017
Naše katalógové číslo
718807
Jazyk
slovenčina
Vydavateľstvo
Michaela Zamari
Kategorizácia

Recenzie

Ako sa vám páčila e-kniha?

4,0 / 5

148 hodnotení

89
22
12
5
19

5

Vášnivý čitateľ a amatérsky pisálek, milovníčka cestovania a mágie. Hrnček kávy alebo čaju, šup pod deku a príjemný večer je na svete ;-)

Mária Kalincová
14.9.2021
Knihu som čítala dávnejšie, a napriek tomu, že som k čítaniu pristupovala s istými obavami (slovenská autorka, erotická linka a pod.), musím povedať, že ma milo prekvapila. Ba priam, bola som nadšená. Na to, že som v tej dobe šteklivé scény veľmi nemala v láske, Miška to celé napísala tak prirodzene, že mi vôbec nevadili. Príbeh ma okamžite chytil za srdce a vtiahol do deja. Do Thomasa som sa veľmi rýchlo zamilovala spolu s Nelou. Nebyť potreby spánku, bola by som celý príbeh zhltla za jeden deň.
Štýl písania autorky je príjemný, čítalo sa to ľahko, s postavami som sa dokázala stotožniť. Thomasovi som od začiatku verila, že nie je zlý, "otvorený koniec" bol pre mňa trochu fackou, ale keďže sa jeho minulosť vysvetlila vzápätí v pokračovaní, bola som spokojná :)
Čítaj viac
10
16.8.2021
Od knižky som neočakával mnoho a začiatok pre mňa nebol o nič viac sľubný. Ale!
Príbeh sa rozbehol a ja som sa do neho ponorila tak hlboko, že som sa nevedela vynoriť. Prvé stretnutie Nely a Leroya sa mi neskutočne páčilo. Bola som z neho nadšená a dúfala som, že aj ich ostatné interakcie budú také super humorné a iskrivé. A teda nesklamala som sa v tom. Naozaj také boli.
Taktiež sa mi páčil pracovný vzťah medzi Nelou a jej šéfom Richardom. Čo sa týka jej priateliek tak tam nemám čo povedať, pretože som nemala moc príležitosti si na ne utvoriť nejaké názor.
V knižke sa objavili aj veci, ktoré mi moc pochuti neboli. Medzi nich patrili rôzne prirovnania a vety, ktoré boli až príliš rozvité a pritom to nepotrebovali. Trošku mi prekážalo aj neustále omieľané slovné spojenie šéf môjho šéfa. Ale okrem týchto vecí nebolo nič čo by mi kazilo dojem z knižky. Koniec bol taký, že "okamžite potrebujem druhý diel inak sa zbláznim ".
Verím, že sa k nemu čoskoro nejako dopracujem.
Čítaj viac
5
5.8.2021
Ďalšia super slovenská autorka!
Voči literatúre tohto žánru od slovenských autorov/autoriek som bola celkom skeptická. Počula som zopár nie zrovna lichotivých recenzií, no rozhodla som sa tomu dať šancu.

Prvých 50 strán som sa nevedela úplne aklimatizovať do štýlu písania autorky, ani do príbehu, no potom sa to tak neskutočne rozbehlo, že som knižku prečítala hneď v jeden deň. Odteraz budem každému, kto povie niečo spojené s predsudkom na romantickú literatúru z našej krajiny predsúvať napríklad túto knižku. Príbeh bol pre mňa veľmi zaujímavý, nikdy som nič s podobným nápadom nečítala. Autorka má zmysel pre humor, pre niekoho možno trošku svojský, no mne sa veľmi páčil. Hlavné postavy som si okamžite zamilovala a upútalo ma aj množstvo otáznikov, ktoré sa okolo príbehu vyskytovali. Koniec knihy nebol písaný zrovna tak, že by ste museli ihneď siahnuť po pokračovaní, no ak ste podobne zvedaví ako ja, určite tak urobíte.
Čítaj viac
22
11.6.2021
super
Prvá knižka od tejto autorky, a určite nie posledná. Zistili sme ako funguje silná príťažlivosť medzi dvoma ľuďmi a aké môžu byť následky intríg. Veľmi dobre čitateľná kniha,ktorá ma bavila a už sa teším na pokračovanie. Autorka má skvelý štýl písania, ktorý mal vyhovuje. Čítaj viac
8
19.5.2021
Tento príspevok prezrádza dôležité momenty deja, preto je skrytý, aby sme Vám nepokazili pôžitok z čítania.
Z knihy mám zmiešané pocity. Na jednej strane oceňujem, že ide o slovenskú autorku, zápletka bola celkom zaujímavá, stále tak trochu visí tajomno nad Leroyom, takže nielen samotný koniec nabáda čítať ďalšiu časť. Na príbehu sa mi páči, že sa dej odohráva na Slovensku.
Som prekvapená, až takými dobrými recenziami. Samozrejme ako oddychovka je fajn, som však rada, že som si ju nekúpila, ale mi ju požičala sestra - pre mňa kniha, za ktorú nie som ochotná dať plnú sumu. A to mám tento žáner veľmi rada.
Úvodný prológ Leroya bol tak kvetnatý popisom, ako sa na prvý pohľad zamiloval do Nely, že to vyznelo nereálne a dosť som sa zľakla, že sa celá kniha bude niesť v podobnom duchu. Popisy ako ,,bola ako univerzum všetkých prírodných živlov... pre prívržencov Budhizmu predstavovala nirvanu..." a pod., to bolo na mňa moc. Asi zrejme nie som taká romantička, aby som toto ocenila.
Dialógy medzi hlavnými postavami boli veľakrát dosť zvláštne, nepovedala by som, že trápne, ale skôr sa snažili znieť príliš sofistikovane, veľakrát ani nedávali úplne zmysel, ako keď sa niekto snaží hovoriť strašne múdro, ale vlastne o ničom. Preto mi aj celý ich vzťah vyznel plytko. Rozprávali, rozprávali, ale nič podstatné, len po sebe ,,štekali" (alebo skôr Nela). Nela bola v mnohých situáciách detinská a o Leroyovi sme sa vlastne skoro nič nedozvedeli. Veľká časť deja sa odohrávala vo firme, kde Nela pracuje, ale vieme len, že poskytuje marketingové analýzy. Nie je podrobnejšie vysvetlené prečo tam Leroy je, iba že je supervízor a trávi s Neliným šéfom celý deň na meetingoch . Ani o Nelinej náplni práce toho veľa nie je - jediné, čo som zachytila, že pracovala na rozhovore pre organizáciu a jeho prepise a to je asi všetko za celé 2 týždne. Takže som sa ani nevžila do prac. prostredia, lebo som vlastne ani nevedela, čo tam robia a to mi naozaj dosť chýbalo.
Čítaj viac
14
Hlad - Jozef Karika
Práve čítam
Hlad

Najradšej mám dva typy ľudí - tých, ktorí milujú čítanie kníh a tých, ktorí milujú zvieratá. Sama spĺňam obe kritériá. Mám mačku Elišku, psa Tobyho a knižnicu plnú kníh, ktorá sa neustále rozrastá. Vyštudovala som medicínu a považujem sa skôr za introvertného človeka. Ideálny večer je pre mňa strávený pri šálke teplého čaju, aromalampe a dobrej knihe (vítaný je aj partner sediaci vedľa mňa, s ktorým sa môžem o moje dojmy podeliť :D). Nemám rada pocit nedokončenej práce (aj nedočítanej knihy), nevyžiadané rady a komentáre na moju osobu, či koníčky a spôsob života. Radím sa medzi realistov, ale od známej spisovateľky som si požičala motto “Čo sa ešte neskončilo dobre, to sa ešte neskončilo”, ktorým sa snažím riadiť. Verím, že jej to neprekáža, no mne toto motto už v živote dalo viac, ako som očakávala :-). Rovnako sa riadim mottom “Proste maj trochu viery”.

Alica Dúbravská
2.5.2021
Knizku som citala v lete a teraz mi pribeh tak chyba, ze po nej planujem siahnut druhy raz. Pribeh sa mi velmi pacil, zapletka zaujimava, dialogy vyborne prepracovane, postavy su velmi sympaticke - ja som sa do nich zalubila na prve precitanie a o to viac som ocenila, ze knizka ma viacere volne pokracovania, v ktorych sa o ich osude postupne dozviete viac. Miskina knizka sa mi postarala o prijemnu kniznu jazdu a poskytla mi velmi prijemny unik od reality :). Rozhodne odporucam. Čítaj viac
5
15.4.2021
Šéf môjho šéfa
Na knihu som sa tešila už dlhšiu dobu, pretože som o nej veľakrát počula.
Hlavná hrdinka Nela sa, aj napriek ťažkým životným skúškam, snažila byť stále pozitívna a niečo v živote chcela dokázať.
S dejom som sa hneď zžila a kniha sa naozaj čítala rýchlo.
Stalo sa tam veľa zvratov a už som ani neočakávala, že spolu ostanú.
Celkovo sa mi páčilo, že v knihe neboli zbytočné opisy a všetkého tam bolo tak primerane.
Čítaj viac
1
4.4.2021
Veľmi dobrá kniha! Podľa názvu by čitateľ očakával typický príbeh bohatého šéfa a asistentky / milenky, no nie je to úplne tak, ako by sa zdalo. Počas čítania sa dej pekne zamotáva, je veľmi dobre premyslený a našťastie som po prečítaní tejto knihy mala kúpené už aj pokračovanie knihy, lebo po dočítaní proste potrebujete čítať ďalej . Určite odporúčam. Čítaj viac

Čítaj viac

„Celý svoj život sa pokúšam naučiť čítať, vidieť, počuť a – písať.“

Carl Sandberg