Poslední velký den

Proč je důležité brát život jako dar? Protože nikdy nevíme, kolik času na něj vlastně máme. Ava Greenová o tom ví své. Rakovinu už jednou překonala, ale ona se vrátila,... Čítať viac

Vydavateľstvo
Grada, 2019
328 strán
5-6 hodín čítania

Proč je důležité brát život jako dar? Protože nikdy nevíme, kolik času na něj vlastně máme. Ava Greenová o tom ví své. Rakovinu už jednou překonala, ale ona se vrátila, tentokrát v nevyléčitelné formě. Ava se rozhodne nemarnit... Čítať viac

  • PDF EPUB MOBI
  • Čeština

12,01 €

Ihneď na stiahnutie
Ako čítať e-knihy?
Aj e-knihy môžete darovať

Vianoční škriatkovia odporúčajú

Viac o e-knihe

Proč je důležité brát život jako dar? Protože nikdy nevíme, kolik času na něj vlastně máme. Ava Greenová o tom ví své. Rakovinu už jednou překonala, ale ona se vrátila, tentokrát v nevyléčitelné formě. Ava se rozhodne nemarnit ani chvíli a splnit si dětský sen – prožít svůj velký svatební den. A i ona zjistí, že láska může přijít kdykoliv.
Čítať viac
Počet strán
328
Rok vydania
2019
ISBN EPUB
978-80-271-2955-3
ISBN PDF
978-80-271-2954-6
Naše katalógové číslo
713583
Jazyk
čeština
Vydavateľstvo
Grada
Kategorizácia

Našli ste nepresnosti? Dajte nám, prosím, vedieť!

Nahlásiť chybu

Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

Hodnotenia

5,0 / 5

2 hodnotenia

2
0
0
0
0

Ako sa páčila e-kniha vám?

Recenzie čitateľov

19

"Čo ma vie dostať je kniha, ktorú keď dočítate, tak si želáte, aby jej autor bol vaším najlepším priateľom, ktorému môžete zavolať, keď by ste chceli." (J. D. Salinger)

Mária Malá
30.3.2021
Veľká emočná bomba.
Už pri prvej knihe od tejto autorky som pustila pár sĺz, dokonca ma vopred varovali pred touto knihou ale aj tak som nečakala takto silný príbeh.
Posledných 100 strán som neplakala, ale doslova revala ako malé decko a zotierala slzy aby som videla na text. (Gabby prepáč za zmáčané posledné strany).
Príbeh bol síce v pár veciach predvídateľný, ale ani to ma neodradí dať knihe vysoké hodnotenie.
Pri čítaní sa človek zamýšľa nad vlastným životom a prehodnotí svoje postoje a hodnoty a utvrdí sa v tom, že to najdôležitejšie je zdravie a život.
Postava Avy sa mi páčila. Bolo to silné dievča, ktorému osud nadelil ťažkú skúšku do života a tou bola rakovina. Chcela si splniť svoj sen a mať svadbu. A tak jej rodičia a priatelia pomáhali s prípravami. A čo čert nechcel priplietol sa jej do tohto krátkeho života, ktorý jej ostával, James.
Dej príbehu bol pretkaný asi každou emóciou, ktorú človek môže okúsiť. Šťastie, láska, radosť, priateľstvo, ale na druhej strane aj bolesť a smútok.
Hoc sa príbeh zaoberá smutnou a vážnou témou, bol podaný veľmi citlivo, ale reálne.
Ak natrafím na ďalšiu knihu od tejto autorky, 3x sa rozhodnem či sa znova do toho dám, a ako dlho mi potrvá, kým knihu dostanem z hlavy.
Čítať viac

Čítať viac

„Sklouzla rukou k srdci a spočinula na něm dlaní. Zde se skrývá síla, na níž záleží, řekla její matka neskutečně dávno. Ať jsi kdekoli, ať se ocitneš jakkoli daleko, zavede tě domů.“

Království popela - Sarah J. Maas
Království popela
Sarah J. Maas